Vefk Tılsım

Kabala büyüsü

Kabala Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Kabala büyüsü yapmak hem zor hem de her zaman ciddiye alınması gereken bir durumdur. Büyüler hakkında bilgileri olan veya araştırma yapan kişiler bu işlemlerin günümüzde en az yapılan manevi işlemler olduğunu görebilirler. Hatta birçok medyumun bu işlemler hakkında bilgileri olmaması ve kesinlikle işlem yapamamaları da durumun doğruluğunu kanıtlamaktadır.

Yüzlerce yıl önce bir öğreti olarak ortaya çıkan ve daha sonra büyü işlemi haline dönene bu işlemler tarih boyunca çok az medyum tarafından tam olarak yapılabilmiştir. Kabala kelimesinin sözlük anlamı gelenek demektir. Yan bu işlemler bir gelenek gibi Hz. Musa’dan başlamış ve günümüze kadar gelmiştir. Bu kadar eski bir işlem olmasına rağmen halen hakkında bilgi olmayan bu işlemler özellikle Tevrat’ta bahsedilmesi sebebi ile her zaman için insanlar tarafından çok önemsenmiştir.

Günümüzde bu işlemi yapacak kadar donanımlı ve bilgili bir medyum bulmak son derece zor hatta olanaksızdır. Bu sebeple insanların her medyuma güvenmemeleri ve aynı zamanda yardım alacakları medyumlar gerekli tüm soruları sorarak o kişilerin gerçekten de bu işlemler hakkında güvenilir biri olup olmadığını anlamaları gerekmektedir. son derece güçlü bir maneviyata sahip olmaları gereken kabala büyücüleri ortaya çıkardıkları enerjileri nacak bu şekilde kontrol edebilmektedirler.

Bilindiği gibi diğer büyü işlemlerin de bazı özel teknik veya dualar ile kontrol edilen enerjiler için kabala büyüsün de çok daha farklı bir teknik kullanılmaktadır. Bu işlemler de amaç ayırma, aşık etme veya zarar verme olabilir. Daha birçok farklı amaç ile de yapılabilen bu işlemler bugüne kadar çok az medyum tarafından tam olarak yapılabilmiştir. Dolayısı ile insanlar bu işlemi denemek istedikleri takdirde kesinlikle çok dikkatli olmalı ve hiçbir zaman aceleci olmamalıdırlar.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı