Vefk Tılsım

Mezara gömülen muska

Mezara Gömülen Muska Kaç Günde Sonuç Verir

Mezara gömülen muska tekniği çok eski zamanlardan bu yana kullanılan ve aynı zamanda çoğu zaman kötü amaçlar ile yapılan işlemler de kullanılan özel bir tekniktir. Kara büyüler de çok yaygın bir şekilde kullanılan bu teknik kullanılacağı zaman mutlaka muskaların içerikleri doğru bir şekilde düzenlenmeli ve gerekli tüm bilgiler bu muskaların içine eklenmelidir.

Özellikle direk olarak istenen kişilerin etki altına alınması ve ortaya çıkan enerjilerin direk olarak o kişiyi etki altına alabilmesi için öncelikle muskaların içine o kişilerin isimlerinin yazılması gerekmektedir. Bir muskanın mezara gömülmesi o işlemin bir kara büyü olduğuna işaret olarak kabul edilir. Çok sık kullanılan bu teknik hakkında birçok medyum insanların yönlendirmekte ve hangi adımı ne zaman atmaları gerektiği hakkında gerekli bilgileri vermektedir.

Bu işlemler de okunacak olan duaların da çok önemi vardır. Deneyimli medyumlar bu işlemler de hangi duaları nasıl bir sistem ile okumaları gerektiğini bildiği gibi aynı zamanda sürekli olarak ilgili kişilerin isimlerini de anarak ortaya çıkan enerjilerin direk olarak o kişiyi kontrol altına almasını sağlayabilir. Mezara gömülen muskalar genellikle gece saatlerin de ve yakın zamanda vefat etmiş bir kişinin mezarına gömülür. Bu şekilde yapılması ile daha etkin sonuçlar alınacağı düşünülür.

Özel bir teknik olması sebebi ile medyumlar bu tekniği çok sık kullanırlar ve aynı zamanda bu tekniğe çok güvenirler. Yapılan işlemlerin etkileri ortaya çıkmaya başladığı zaman bu işlemlerin ne kadar önemli ve ne kadar ciddi olduğun çok daha net bir şekilde anlaşılabilmektedir. Halen uygulanan ve aynı zamanda birçok medyumun kara büyüler de mutlaka denemek istedikleri mezara gömülen muska tekniği hakkında araştırma yapan insanlar kendi yaptırdıkları bu işlemler içinde medyumlardan özel istekler de bulunmaktadırlar.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı