Büyü Yaptırma

Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet açma büyüsü, her türlü kısmet açıklığı için başvurulan büyülerin başında gelir. Bekar olup evlenmek isteyen kişiler uygun eşi bulabilmek için, iş hayatına girmek isteyenler doğru işi bulabilmek için, kazancını ve bereketini arttırmak isteyenler refah için, evli olup da çocuk sahibi olamayanlar bu niyetlerine kavuşabilmek için kısmet açma büyüsünden yardım almak isterler.

Kısmet açma büyüsü yaptırmak isteyenler manevi yönden kuvvetli ilim irfan sahibi güvenilir medyumu bulmalıdır. Doğru uygulamalar ve doğru dualarla ancak istenilen sonuca ulaşılabilir. Bazı durumlarda bu kişilere kısmet kapatma büyüsü de yapılmış olabilir ve bu sebepten de isteklerine kavuşamayabilirler. Kişinin kısmetinin kapandığını güvenilir bir hocanın yardımı ile anlamak kolaydır.

Kısmet açma büyüsü neden yapılır

Eğer her türlü yolu deneyip çözüm bulamıyorsanız, çabalarınıza rağmen başarılı olamıyorsanız ve eskiden kısmetinizin açık olduğunu düşünüyorsanız kısmet kapatma büyüsü etkisi altında olmanız mümkündür. Eğer öyle ise kısmet açma büyüsü yaptırmanız gerekebilir. Kısmet açma büyüleri kendi içinde uygulama yönünden farklılık gösterir. Her uzman medyumun kendine has yöntemleri, uygulama şekilleri vardır. Bunlardan bir kaçı;

Yarasa kanadı ile kısmet açma büyüsü:  kısmet açma büyüleri içinde çok tercih edilen bir yöntem değildir ancak oldukça etkili bir büyü uygulamasıdır. Kısmeti kapalı kişi üzerinde bir büyü olduğunu düşünüyor ise bu yönteme başvurmak en iyi sonucu verecektir. İşin en zor kısmı bu kişinin tek başına bir yarasa yakalaması gerekmesidir. Ardından da yapılacak uygulamaları uzman medyum doğrultusunda yapmalıdır.

Kısmet açma büyüsü yapılışı

Metallere şekil vererek kısmet açma büyüsü: bu en etkili yöntemlerdendir. Etkisi çok eski zamanlara dayandığındandır. Arami geleneklerinde metallere şekil vererek çeşitli manevi ritüeller düzenlemek vardır. Kullanılacak metal daha önce kimse tarafından kullanılmamış olmasının yanı sıra demir ya da bakır olmalıdır. Ardından o metale büyü yapılacak kişinin şekli verilmelidir. O şekil kişiyi temsil edecektir. Gerekli duaların okunmasından sonra kısmeti açılması istenilen kişinin evinin yakınına gömülmelidir.

Vekf Bebeği ile kısmet açma büyüsü:  kısmeti bağlanmış kişilerde kısmet açmak için oldukça etkili ve en çok başvurulan yöntemdir.  Uygulama için beyaz bir kumaş gerekmektedir. Kısmeti açılacak kişi kendisi bu kumaştan bir bebek yapmalıdır.  Bu yapım aşamasında okunması gereken dualar vardır. Kısmetin hangi yönde açılması isteniyor ise ona uygun dualar inanılarak ve düzgün bir şekilde okunmalıdır. Ve yaptığı bu bebeği daima çantasında veya cebinde taşımalıdır. Bu yöntemin bir diğer özelliği ise sadece kadınlar için yapılabilmesidir. Erkekler kısmet açma büyüsü yaptırmak istiyor ise farklı yöntemler uygulanmalıdır.

Kanatlı hayvan keserek kısmet açma büyüsü: bu yöntem eski çağlardan bu yana genelde Anadolu da uygulanan etkili kısmet açma büyülerindendir. Kısmetinin kapalı olduğunu düşünen kişi bu yöntemi uygulayacak ise ilk olarak bir kuş yakalamalıdır. Bu kuşlar papağan, serçe, pupu ya da saksağan olmalıdır. Ritüel sırasında kuşlar kesilirken asla kuşa işkence uygulamamak uygun şekilde kesimi gerçekleştirmek gerekmektedir. Kesim işlemin ardından etin kısmeti açılacak kişinin yaşadığı yere yakın bir toprağa gömülmesi gereklidir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı