Fal Astroloji

Spirituel Bilim

Spirituel Bilim

Çok güçlü bir ilke olarak ortaya çıkan ve birçok kesim tarafından kabul görmüş olan spiritüel bilim, günümüz dünyasında da her alanda net ve kesin bir varlık göstermektedir. En basit anlatımı ile ruhanilik olarak nitelendirebileceğimiz bu özel akım insanların yaratan ile olan direkt ilişkilerini temsil etmektedir.

Son derece karışık ve bir o kadar da özel bir alan olmasından dolayı hem anlaması hemde icra etmesi oldukça zor olduğundan dolayı spiritüel bilim çok sayıda kişinin ilgini çekmesine rağmen yine birçok kişi kısa zamanda bu alandan uzaklaşmıştır. İnsanların ruhsal bir deneyim yaşan insanlar değil insani deneyimler yaşayan ruhlar olarak niteleyen bu bilimde kullanılan kavramlar oldukça zor, karmaşık ve aynı zamanda özeldir.

Bu alana ilgi duyan kişilerin kendilerini tam anlamı ile geliştirmek için çok uzun zaman araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaları gerektiği için spiritüel bilim birçok kişi için itici olmuştur. İnsan aklını her zaman sınırlı kapasiteye sahip bir kuruya sahip olan bir kavram olarak kabul eden bu özel alanda kendini geliştirip ismini duyuran çok az sayıda isim olması da bu kavram hakkında bizlere az da olsa bilgi vermektedir.

İnsanlara özellikle yaşamınız boyunca hep daha fazlasına sahip olmak mı istersiniz yoksa olduğunuzdan daha güçlü bir insan olmak istersiniz diye soran spiritüel bilim, insanların bu veya benzeri sorulara verdikleri cevaplara göre yönlendirme yapmaktadır. Geçmiş dönemlerde bu alanda yapılan çalışmalar ve yayınlanan yazılı veya görsel kaynaklar günümüzde insanların doğru bir şekilde ilerlemelerine ve kendilerini bu alanda sürekli olarak istedikleri düzeyde geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.

Birçok kişinin varoluş sebeplerini, içsel dünyalarına yolculuklarını doğru bir şekilde yapmalarını ve yaratan ile aralarındaki manevi ilişkiyi tam anlamı ile sorgulayabilmelerini sağlayan bir yol olarak kabul edilen spiritiüel bilim, doğru bir şekilde uygulandığında insanların manevi dünyalarını yeniden keşfetmelerini sağlayacaktır. Bu konuda uzmanlaşmış kişiler, insanların kendi kimliklerinin farkına vardıkları takdirde kısa zaman içinde spiritüel bilim içindeki farklı katmanlara adım atabileceklerini ve kendilerini keşfetme yolunda önemli bir mihenk taşını geride bırakacaklarını belirtmektedirler.

Medyum Sezai

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı