Büyü Bozma Etkiler ve Belirtiler

Büyü Etkileri

Büyü etkileri, yapılan büyü çeşidine, uygulama yöntemine ve yaptırılan kişiye göre farklılık göstermektedir. Ak büyüler ve kara büyülerin etkileri de birbirinden farklıdır. Ak büyüler genellikle iyi niyetle ve doğru amaca hizmet için yapıldığından dolayı etkilediği kişilerde büyük rahatsızlıklar ve sorunlar yaratmazken, kara büyülerde oldukça sıkıntılı yan etkiler yaşanabilmektedir. Yapılan kara büyünün etki etmesinin ardından büyüye maruz kalan kişilerde büyünün etkisinin dışında olumsuz yan etkilerde gözlemlenebilir.

Büyü etkilerinden bazı örnekler

Özellikle ayırma büyüleri, yan etkileri en çok olan büyülerdendir. Büyü etkisindeki kişide buhran, ruhsal sıkıntılar, huy değişimi, sinirlilik gibi negatif değişimler oluşabilir. Eşiyle veya sevgilisiyle durduk yere sorun yaşamalar, uzaklaşma ve soğuma gibi davranışlar da ayırma büyülerinin etkisiyle oluşan olağan durumlardır.

Kısmet açma veya kapama büyüleri de farklı etkilere sahiptir. Kısmet kapatma büyüsü yaptırılmış kişinin işleri bir türlü rast gitmez, olacak işi bozulur, evlilik ve aşk yönünde asla doğru kişiyle karşılaşamaz, kendini hep şanssız ve üzgün hisseder. Büyü etkilerinden kurtulmak için mutlaka uzman medyumlardan yardım almalı ve gerekli durumlarda kısmet açma büyüsü yaptırmalı veya büyü bozma işlemleri uygulanmalıdır.

Büyü belirtileri yapılan çalışmalar için deneyim sahibi uzman medyumlardan yardım alın!

Yapılan her büyü uygulamasının yan etkileri olmak zorunda değildir. Bunun içinse mutlaka konusunda uzman, deneyim sahibi, havas ilimlerini bilen ve maneviyata önem veren profesyonel medyumlar ve güvenilir hocalar ile büyü uygulama işlemleri yapılmalıdır.

Yaptırılmak istenilen büyü hakkında bilgi edinmek için uzman medyum yorumlarından, konu ile ilgili yazılmış kitaplardan yardım almak doğru olacaktır. Ayrıca uygulama yapacak olan medyumun da bu uygulama sonucunca oluşabilecek olumlu ve olumsuz büyü etkilerinden bahsetmesi gerekmektedir.

Büyü yaptırmak isteyen kişiler bu konuda kesin karalı olmalıdır ve her türlü sonucuna razı olmalıdır. Özellikle, kötü amaca hizmet eden, kötü ruhani varlıklarla yapılan, dinen caiz olmayan materyallerin kullanıldığı büyü çeşitlerini yaptırmaktan uzak durmalı. Öyle ki bu tarz büyülerin etkileri geri dönülmez hasarlar bırakabilmektedir.

Büyülerden her hangi birine maruz kaldığının düşünen kişi mutlaka profesyonel medyumlara giderek büyü bozma işlemi uygulatmalıdır. Aksi halde büyü etkileri devam edecektir. Uzman medyumlar, yapacakları arındırma işlemleriyle hem maruz kalınan büyünün ne çeşit bir büyü olduğunu anlayacak hem de o büyüyü bozacak ritüeli gerçekleştirecek bilgiye ve donanıma sahiptirler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı