Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ana sayfa / Medyumlar / Geri Döndürme Büyüsü

Geri Döndürme Büyüsü

Geri Döndürme Büyüsü

İnsanlar bazen verdikleri kararların kendileri için ne kadar riskli ve tehlikeli olabileceğini fark edemezler. Özellikle verilen karar hakkında detaylı bir şekilde analiz yapmayan insanlar, çoğu zaman tahmin bile etmedikleri sorunlar yaşayabilmektedirler. Tabi kendilerini vazgeçirmek isteyen insanları da dinlemeyecekler ve verdikleri kararları uygulamakta inat edeceklerdir.

Ancak geri döndürme büyüsünü deneyen insanlar her zaman için bu kişilerin kararlarını uygulamaya başlamadan vazgeçmelerini sağlayabilmektedirler. Bugüne kadar yapılmış olan uygulamalarda da alınan olumlu sonuçlar insanları her zaman bu uygulamayı denemeye yönlendirmiştir. Medyumların yapacakları uygulamalar kısa zaman içinde çok güçlü bir manevi enerjinin istenen kişilerin bilinçaltına etki etmesini sağlamaktadır.

Daha sonra görülen bu etkiler inanların tüm düşüncelerini değiştirmek ve kararlarından vazgeçmelerini sağlamaktadır. Geri döndürme büyüsünde genel amaç insanlara herhangi bir fiziki veya manevi etki göstermeden sadece fikirlerini değiştirmelerini sağlamaktır. Bu sebeple insanlar bu uygulamayı denerken kesinlikle şüphe içine girmezler.

Bu uygulamada en önemli konu insanların verdikleri kararları uygulamaya başlamamış olmalarıdır. Çünkü verilen karar uygulamaya başlanırsa o zaman yapılan geri döndürme büyüsü kesinlikle etkilerini göstermeyecek ve verilen tüm emekler boşa gitmiş olacaktır.

Her zaman için medyumların çok büyük ilgi gördüğünü belirttikleri bu uygulama, aradaki mesafe ne olursa olsun veya insanlar ne kadar inatçı bir karaktere sahip olurlarsa olsunlar mutlak günün birinde etkilerini gösterecektir. Ancak bilindiği gibi insanların düşüncelerini değiştirmek bazen uzun sürebilir ve bu sebeple geri döndürme büyüsü gibi uygulamaları yaptıran kişiler kimi zaman sabırlı olmak zorundadırlar.

Bunu bilerek işlemlere başlamak ve medyumların verdiği bilgilerden dışarı çıkmamak çok önemlidir. Etkilerini göstermeye başladığı zaman yavaş yavaş insanların düşüncelerini değiştiren ve artık verdikleri kararları geride bıraktıran özel enerjileri harekete geçirmek çok büyük deneyim ve dikkat ister. Bu sebeple bu uygulamayı denemek isteyen kişiler öncelikle kendini bu alanda kanıtlamış bir medyum ile iletişime geçmelidirler.

Karar hangi konuda olursa olsun mutlak etkilerini gösterecek olan bu uygulamalar artık büyü dünyasının en çok bilinen ve uygulanan büyülerinden biri haline gelmiştir. Bu sebeple gerek görülürse bu uygulamayı denemek için tereddüt etmeye gerek yoktur.

2 YORUM YAPILDI

  1. geri döndürme büyüsü hakkında

    benimde eşim ile aramızda sorunlar oldu ve beni terk edip gitti. 1 ay eve gelmedi ailesiyle yaşamaya başladı bende çok pişman oldum çok üzerine gittim ve haksızlık ettim eşime karşı. defalarca özür diledim affetmesi için uğraştım affetmedi. beni artık istemediğini söyledi bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum edis hocayı arayıp görüştüm. eşimi geri getirmek için çalışmalara başladı 10 günde eşim evine tekrardan geri döndü. yuvam yıkılmaktan kurtuldu son anda. her şeyi edis hocaya borçluyuz.. 0535 685 1315

  2. 7 günde geri döndürme büyüsü yapan medyum Atlas

    Bende geri döndürme büyüsü yaptırmak istiyordum bunun için çok medyum araştırdım ve sonunda aradığım yardımı Medyum Atlas hocadan gördüm Atlas hocam bana kısa sürede etkili sonuçlar vereceğini söyledi ilk başta tereddüt yaşadım ama çalışmaya başladıktan 3 gün sonra içimde ki güvensizlik tamamen gitti çünkü Atlas hocam bana öyle güzel etkiler verdi ki beni bırakıp giden eşim dönmek istediğini ve artık beni bırakmayacağını söyledi sonrasında 7. günde tamamen eşim geri döndü bu sebeple sizlere Medyum Atlas hocamı öneriyorum kesin aramalısınız kesin sonuç veriyor medyum Atlas

    0531 227 1726

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir