ana sayfa / Medyumlar / Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

Amaca uygun olarak yapılacak olan büyüler her zaman için insanların istedikleri sonuçları almalarını sağlayacaktır. Özellikle gideni geri getirme büyüsü gibi önemli bir amacı olan ve yaşanan ilişkilerin kurtulması için insanların sıklıkla başvurdukları uygulamalar çoğu zaman yapılan küçük hatalar ile istenen sonucu vermemektedir. Bunun önüne geçmek için yapılacak en doğru şey kesinlikle doğru kişiler ile çalışmak olacaktı.

Bu uygulama, etki altına alınmak istenen kişi nerede olursa olsun mutlaka zaman içinde etkisini gösteren ve verdiği karardan dönmesini sağlayan çok özel bir uygulamadır. Ayrıca insanlar kesinlikle bir yan etkisinin olması ve zarar vermemesi de çok önemli özelliklerinden biridir. Bugüne kadar birçok kez yapılan ve insanların sevdikleri kişileri geri kazanmalarını sağlayan gideni geri getirme büyüsü, özellikle etkisi altına aldığı kişi tarafından kesinlikle fark edilmez.

Bu da bu uygulamayı denemek isteyen kişilerin kesinlikle tereddüt etmeden hareket etmelerine neden olur. İnsanların büyü dünyasına olan ilgileri çok eski yıllara dayanır. Bu alanda yapılan uygulamaların gizemlerini araştıran birçok kişi eli boş dönmüştür.

Yani yapılan küçük bir uygulama ile insanların düşüncelerinin nasıl değiştiğini anlamak gerçekten de zordur. Gideni geri getirme büyüsünün özel kılan yanlarından biri de etkilerini gösterdiği zaman çok uzun süre aynı etkide kalabilmesidir. Başarılı bir medyumun yapacağı eksiksiz bir uygulama ile etki altına alınamayacak hiç kimse yoktur.

Özellikle daha önce bu alanda başarılı uygulamalar yapan olumlu referans sahibi kişileri tercih etmek her zaman için atılacak en doğru adımlardan biridir. Kişilerin kendilerine ait herhangi bir özel eşyasının üzerine okunan duaların etkileri kısa zamanda ortaya akıl almaz güçte bir enerji çıkarır. Daha sonra medyumların yapacakları diğer işlemler ile o enerji ile istenen kişiler etki altına alınırlar. Bunu sağlamak için yeteri kadar deneyimli ve bilgili bir medyum olmak şarttır.

Aksi tekdirde her şey boşa gidecek ve insanların hayal kırıklığına uğrayacaktır. Gideni geri getirme büyüsü hakkında merakını gidermek isteyen kişilerin yapacakları en doğru şey kesinlikle bu uygulamayı kullanmış olan kişiler ile görüşmek ve fikirlerini almaktır.

9 YORUM YAPILDI

 1. ÜNLÜ MEDYUMLAR - FERHAN HOCAMI TAVSİYE EDERİM

  FERHAN HOCADA DİĞER HOCALAR KADAR OLDUKÇA BAŞARILI BENCE DAHA ÖNCEDEN SONUÇ ALAMADIĞIM İŞLEM İÇİN FERHAN HOCAYLA ÇALIŞTIM. 15 GÜNLÜK ÇALIŞMA SONRASI ETKİSİNİ GÖRDÜM. MEMNUN KALDIM EN AZINDAN DOLANDIRICI DEĞİL ALDIĞINIZ SONUÇ KARŞISINDA SİZLERDE BENİM GİBİ DÜŞÜNECEKSİNİZ EMİNİM.

 2. BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTIRIN - FERHAN HOCA

  KOCAMIN GÖZÜ HEP DIŞARDAYDI VE BENİ HİÇ TAKMIYORDU EVLENDİĞİMZDEN BELİ İLİŞKİYE BİLE GİREMİYORDUK. FERHAN HOCAMIN METHİNİ ÇOGU YERDE GÖRDÜM VE OKUDUM KENDİSİYLE ÇALIŞTIM. EŞİME NE YAPTIYSA EŞİM O GÜN BUGÜN BOYUNCA BENDEN BAŞKASINI GÖZÜ GÖRMEZ OLDU BANA O KADAR SAHİP ÇIKMAYA BAŞLADIKİ GÖZLERİME İNANAMADIM. FERHAN HOCAMIN YAPMIŞ OLDUGU İŞLEM TUTTU VE OLDU. KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

 3. geri döndürme büyüsü Baysal hoca

  Geri getirme büyüsü için bende Baysal hocayla çalıştım Allah’a şükürler olsun umutlarım boşa çıkmadı hızlı bir şekilde eşimi eve geri getirdi şuan eşim evde ve gözü benden başkasını görmüyor Allah Baysal hocadan razı olsun.

 4. mukaddes-Ensar hoca

  Kızım 3 harfliler çarpmıştı çok korkuyorduk kızım çoğu zamanda kendine zarar veriyordu aksam ezandan sonra evden kaçıp kaçıp duruyordu.Artık korkularımız dahada çoğaldı kendinde bile değildi yavrum eridi gitti dedik artık kimse bir şey diyemedi kızım evden gidip sokaklarda deli gibi gezmeye ve artık 3 harflilere teslim olmaya başlamıştı Ferhan hocamızı bulduk kızımı evine yuvasına getirmesi için yalvardım artık çok çaresizdim hocamla konuşmamız devam etti kızım evine dönene kadar önce kızımı eve bağladı sonra 3 harflileri temizledi şimdi kızım daha iyi olacak Ensar hocam tuttuğun altın olsun.

 5. geri döndürme büyüsü medyum Ensar

  bende giden sevgilimi geri getirmek için medyum Ensar hocayla çalıştım 12 günde inanılmaz dercede sonuç aldım allah Ensar hocadan razı olsun ilim sahibi medyum Ensar hoca.

 6. Sevil - Medyum Baysal

  Merhaba güzel insanlar bende annemle beraber baba mı geri getirmek için geri getirme büyüsü yaptırdık Baysal hocaya. Babam ve annem 23 senedir evliler birbirlerini çok seviyorlardı ama ne olduysa bu 2 senedir araları çok kötü oldu sürekli bilinmedik sebeplerden dolayı tartışıyorlardı babam 2 hafta önce evi terk etti bize bir şey söylemeden gitti bizi hiç aramadı bile bende İnternet de ne yapabiliriz diye araştırırken medyum Baysal hocamın yorumlarına rastladım başta inanmadım ama çok kişi sonuç almış diyerek kedisine ulaştık annemle birlikte Baysal hocaya durumumuzu anlattık bize babama bazı büyüler yapıldığını söyledi ve bu büyüleri 8 gün içerisinde kaldırıp babamı bize geri getirme büyüsü yaparak getireceğini ve bağlayacağını söyledi bizde çalışmaya başladık 3.günde bile etkilerini gördük 8. gün olduğunda hocamın dediği gibi oldu babam geldi ve öncelikle annemden özür diledi tekrar barışmak ve ömür boyu birlikte olmak istediğini söyledi ve her şey eskisinden daha iyi oldu Allah Baysal hocamdan razı olsun bende Baysal hocayı herkese tavsiye ediyorum..

 7. Süleyman - Baysal hocam

  Karımla çok mutluyduk ve bu şekil devam edeceğini düşünüyordum ama öyle değilmiş.Gece bekçilik yapıyor gündüzse karımla ilgimi hiç bırakmıyordum son zamanlarda karım seni istemiyorum senden ayrılmak istiyorum kelimesini çok söyler oldu.Çocuğumuzda yoktu bu süre zarfında karım çok üstüme geliyordu.İşe gittiğim gün her şey planlıydı eşim gitmişti eve geldim ve eşim yoktu Baysal hocamızın numarası gözüme çarptı hemen aradım ve eşimi bana geri getirmesi için yalvardım 10 günlük bir çalışma sonucu eşimin eve döneceğini söyledi tek çare beklemekti 6. gün akşamı eşim eve döndü gözlerime inanamadım bu kadar çabuk nasıl olmuştu Baysal hocam gerçekten sözünde durdu.

 8. Gideni Geri Döndürme Büyüsü Hakkında Bilgi

  Eşim 1 yıldır evi terk edip gitti 2 çocuğumla beni ortada bıraktı bende çocuklarımı alıp annemlere gittim annemler belli bir zamandan sonra benden ve çocuklarımdan rahatsız oldular gerçekten çok zor bir durumdaydım bende medyum arayışlarına girdim ve tavsiyeler üzerine medyum Ensar hocayı aradım sıkıntılarımı paylaştım bakım yaptı ve eşime başka bir kadın tarafından bağlama büyü yapıldığını söyledi işimin olumlu olduğunu ve 12 günlük bir çalışma yaparak eşimi tekrardan geri getireceğini söyledi ve çalışmalara başladı 6 günde eşimin üzerindeki büyüyü bozup o kadından ayırdı hemen geri gelmesi için ağır çalışmalar yaptı 12 günün sonunda eşim beni aradı ve eve döneceğini söyledi 2 gün sonra eşim beni annemlerden alıp evimize götürdü şuan eşim bana bağlı ve işine gücüne bakıyor Allah Ensar hocadan razı olsun inşallah bu yorumum sizlerinde mutluluğunuza vesile olacaktır…

 9. Geri getirme büyüsü Amine hoca tavsiye

  Bende 3 aydır Sevgilimden ayrıyım ne yaptıysam geri getiremedim bir kaç medyumla da çalışma yaptım ama faydasını görmedim son olarak medyum Amine hocayı önerdiler bana aradım yardım istedim Amine hoca 12 günlük çalışma yaptı ve Sevgilimi bana geri getirip bağladı şuan çok mutluyum o kadar çok hakaret ediyorum yinede bani bırakıp gitmiyor Amine hocaya çok teşekkürler ediyorum sizlere de tavsiye ederim.
  medyumamine@hotmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir