ana sayfa / Medyumlar / Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

 

İnsanlar her zaman sevdikleri kişiler ile özel anlar yaşamak hatta uzun süreli büyük aşklar yaşamak isterler. Bu durumun kendiliğinden gerçekleşmesi her zaman mümkün olmadığı için bazen bu durum insanların içinde bir ukte olarak kalabilmektedir. Bu durumu tersine döndürmek ve sevilen kişilerin gönüllerini kazanmak ise her zaman için emek gerektirir. Verdikleri tüm emeklere rağmen bunu başaramayan ve sevdikleri kişilerin dikkatlerini çekemeyen kişiler çareyi aşk büyüsü adı verilen ve ortaya çok ilginç sonuçlar çıkaran uygulamalarda bulurlar. Bu uygulamaları yapan medyumlar özellikle seçecekleri tekniğe ve kullanacakları nesneler çok dikkat etmelidirler. Çünkü kendilerine gelen kişiler muhtemelen son derece üzgün ve bir o kadar da umutlu kişiler olacaktır. Bu sebeple kendilerine güvenen insanları hayal kırıklığına uğratmak istemeyen her medyum son derece dikkatli olmalıdır. Aşk büyüleri diğer büyülerde olduğu gibi birkaç farklı isim ile yapılabilmektedir.

Aşık Etme Büyüsü

İnsanlar sevdikleri kişilerin ilgilerini çekmek ve onlarında kendilerini sevmelerini sağlamak için çoğu zaman büyük çabalar verseler bile yine de ellerinden gelen bir şey olmayabilir. Bu durumu tersine çevirmek ve büyük aşklar yaşamak için yapmaları gereken şeyleri bilen insanlar daha fazla şansa sahip olsalar bile yine de doğru tekniklerin seçildiğinden emin olmak şarttır. İşte bu gibi durumlarda çok büyük faydaları olan ve birçok kişinin hayallerini süsleyen aşkları yaşamalarını sağlamış olan aşık etme büyüsü, özellikle ilgili kişilerin kendilerine ait olan ve sürekli kullandıkları eşyaları kullanıldığı zaman çok daha büyük etkiler göstermektedirler. Aradaki mesafe ne olursa olsun kısa zaman içinde istenen kişinin düşüncelerini etki altına alan bu uygulama, her zaman için medyumların en çok talep aldıkları büyü uygulamalarından biri olmuştur.

En Etkili Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü yapan kişiler her zaman için doğru tekniği seçtiklerinden emin olmalıdırlar. Çünkü insanlar bu tarz uygulamalara büyük umutlar ile bağlanmakta ve kısa zaman içinde istedikleri sonucu alacaklarını düşünmektedirler. Tabi ki bu durumlarda istenen sonuç alınamadığı zaman yaşanan hayal kırıklıkları da aynı oranda büyük olmaktadır. Medyumlar her zaman en etkili aşk büyüsünü yapmak için ellerinden geleni yapsalar bile birçok farklı teknik olduğu için seçimlerini daima doğru yapmalıdırlar. Genellikle başarılı medyumlar bu tarz uygulamalarda kişilerin kendilerine ait eşyaların veya kendi bedenlerine ait olan kişisel materyallerin kullanıldığı tekniklerin çok daha etkili olduğunu belirtmektedirler. Bugüne kadar yapılmış olan birçok farklı aşk büyüsü uygulamasında insanların gönüllerine etki etmenin ve kendilerine aşık olan kişilere karşı özel duygular beslemelerini sağlamanın gerçekten de çok zor olduğu kanıtlanmıştır.

En Etkili Aşık Etme Büyüsü

Bugüne kadar yapılmış olan birçok farklı aşık etme büyüsü uygulamasında alınan sonuçlar incelendiği zaman büyük bir başarı oranı yakalandığı kolayca görülecektir. Özellikle medyumların sahip oldukları deneyimleri ve tecrübelerini sınırsız bir şekilde kullandıkları bu uygulamalarda insanların mutlu olmaları ve hayatlarını sevdikleri kişiler ile geçirmeleri amaçlandığı için doğru seçimler her zaman çok önemlidir. En etkili aşık etme büyüsü uygulamalarını yapabilmek için öncelikle durum titiz bir şekilde analiz edilmeli ve hemen kullanılacak olan yönteme karar verilmelidir. Daha sonra kullanılacak olan nesneler seçilmeli ve gerekirse büyüyü talep eden kişiden bunlar talep edilmelidir. Daha sonrası ise tamamen deneyime, pratiğe ve aynı zamanda büyüyü yaptıran kişilerin sabırlarına kalmıştır. Eğer istenen sonuç alınamıyorsa bu gibi durumlarda karamsarlığa kapılmak yerine en kısa zamanda yine medyumlardan yardım almak ve kendilerine durumu anlatmak yapılması gereken en doğru harekettir.

Aşk büyüsü Yaptırma, aşk büyüsü yapan medyumlar, aşk büyüsü için yorumlarınızı paylaşın.

16 YORUM YAPILDI

 1. GERİ GETİRME BÜYÜSÜ - MEDYUM FERHAN HOCA

  ferhan hocamla çalışmamız biteli 11 gün oldu 21 günlük çalışmamız sona erdi .şimdi bekleme aşamasındayım .kıpraşmalar olmaya başladı bir daha hiç geri dönmeyeceğini düşündüğüm eşim şimdilerde bana ulaşmanın yolunu arıyor ve çok pişman bir şekilde her gün beni arıyor.İşlem tuttu hocamdan Allah razı olsun emeğine sağlık hocam.seni herkese tavsiye ederim.

 2. Hande - Süryani Büyüsü Yapan Medyum

  Medyumlar arasında uzun süre araştırma yaptım ve en sonunda Ferhan hocayı buldum artık bu Süryani büyüsünü yaptırmam gerekiyordu ve mutlu olmak istiyordum. Hayatımda şimdiye kadar aldığım en iyi kararlardan biriydi Ferhan hocayla çalışmak. Nişanlım için yaptırdım işlem oldukça etkili ve kısa sürede sonuç aldım. 9 gün sürdü çalışma 15. günde ben hayatımdaki değişikleri anlatsam sayfalar yetmez. Durum şu ki medyum arayanlar için medyum Ferhan bir numara diyorum….

 3. Bağlama Büyüsü Etkileri - Medyum Baysal Hoca

  BEN ASLINDA İNANMAM BÖYLE ŞEYLERE AMA SEVDİĞİM ADAM İÇİN BU RİSKİ ALIP HİÇ BİLMEDİĞİM HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLMADIĞIM BİR MEDYUMA İŞLEM YAPTIRDIM ASLINDA HİÇ GÜVENMEDİM İNANMADIM AMA DENEMEKTEN NE ÇIKAR DİYEREK TEN İŞLEMLERE BAŞLADIK. 15 GÜNLÜK SÜREN BAĞLAMA İŞLEMİNDEN OLUMLU SONUÇ ALINCA BAYSAL HOCA HAKKINDA DÜŞÜNDÜKLERİMDEN PİŞMAN OLDUM ÇÜNKÜ GERÇEKTEN İŞİNİ DÜRÜSTLÜKLE YAPAN VE GERÇEKTEN BİLGİLİ BİR HOCA KENDİSİYLE ÇALIŞMAK İSTEYENLER İÇİN TAVSİYE EDEBİLECEĞİM BİR HOCADIR….

 4. *SÜRYANİ BÜYÜSÜ İÇİN FERHAN HOCA

  mail attım Ferhan hocaya.hakkında araştırma yaptım.şikayet görmedim.zaten telefon numarasıda yok.işlem yapmadığı kişilere telefonunu vermiyormuş.biz 3 gün boyunca mailleştik.sonra çalışma kararı aldım.7 günlük işlem yaptık.süryani ve ermeni büyüsünden karışım yaptık.sonra görüşmelerimiz telefondan devam etti.çok memnun kaldım.tavsiye ederim.ama telefonunu veremem.dilerseniz mailden bilgi alın.

 5. DOMUZ KANI BÜYÜSÜ - FERHAN HOCA

  Kocamla severek evlendik. Kaynanam beni hiç sevmedi çünkü o oglunu başkasıyla evlendirmek istiyordu. Bir şekilde hep çomak sokmaya çalıştı evliliğmize. Ama kocamla benim bağım o kadar kuvvetliydiki bunu hiç başaramadı. Bu yazın başında yaz temizliği yaparken dolapların arkasınıda temizleyim dedim. Bir beze sarılmış üçgen birsey buldum ve kurumuş sarı bir şey vardı….duvarda lekeler. Şüphelendim açıkcasi. Beze sarılı olan şeyi açtım muska çıktı o kurumuş olan şeyinde domuz yağı olduğunu öğrendim. Korktum benim evime öyle sık gelen yoktur. Ferhan hocayı aradım bilgilerimi aldı baktı kaynanamın yaptırdığını ve domuz yağının her odaya sürüldüğnü söyledi. Önce benim neler yapmam gerektıgını soyledı sonra işlemlere başladı. Ben kocamla gezmeye çıktığımda kaynanam benim oglana bakıyordu bizim evde, meğerse onu o zaman sokmus benim odama.Kaynanamın yaptırdığı herşeri Ferhan hoca bozdu ve kaynanam birazda olsa uzaklaştı ve artık bana çok farklı yaklaşıyor. Allah Ferhan hocadan 1000 kere razı olsun.

 6. BÜYÜ BOZMA - FERHAN HOCA

  Erkek arkadaşımla aramızı bozmak için yapılan büyüler sonunda işe yaradı nasıl oldu anlamadım saçma sapan şeyler yüzünden kavga etmelere başladık bir anda da koptuk birbirimizden…6 aydır görüşmüyorduk bende Ferhan hocaya bakım yaptırıp neyin ne olduğunu öğrendim. Sonra büyü bozma işlemleri için çalışmaya başladık 18 günde işlem bitti daha sonra 21 günde aşk büyüsü yaptı iyi ki de yaptı 1 ay sonra düğünümüz olacak Ferhan hoca işimi yaptı kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.

 7. Tavsiye Edilen Medyumlar - Medyum Ferhan

  BENDE MEMNUNİYETİMİ BİLDİRMEK İSTERİM.MEDYUM ARAŞTIRMASI YAPANLAR İÇİN FERHAN HOCAYI TAVSİYE ETMEK İSTERİM. BENCE İYİ SONUÇ ALABİLECEĞİNİZ BİR MEDYUM KENDİSİ EĞER ZOR DURUMDAYSANIZ FERHAN HOCAYLA GÜVENLE ÇALIŞABİLİRSİNİZ. BENİM İSTEDİĞİM OLDU SONUÇ ALDIM UMARIM SİZLERDE ÇALIŞIP İYİ SONUÇLAR ALICAKSINIZDIR. TEŞEKKÜRLER…

 8. AŞK BÜYÜSÜ ETKİLERİ - ENSAR HOCA

  aşk büyüsü ile ilgili medyum Ensar hoca ile çalışmalar yaptırdım. tavsiyeler üzerine çalıştım kendisi ile ve bende sonuç alan biri olarak medyum Ensar hocamı tavsiye ediyorum.

 9. Pelin - Medyum Ensar Hoca

  sevgilim ile aramız güzel giderken birden bire sebepsiz yere kavgalar etmeye başladık. sebebini bilmediğimiz şeyler için çok saçma geliyor durduk yere kavgalar etmek. 1 haftadır ayrıyız ne arıyor nede soruyor. birbirimizi çok seven 2 deli aşıktık ama buraya kadar mıydı sevgisinden şüphe bile etmedim hiç bir zaman. ama kalbimi çok kırdı hayatında farklı bir bayan olduğunu duydum ve kendisine sorduğumda ise hep yalanlayıp duruyordu. bu işlerden anlayan bir hoca ile tanışmak istedim. bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum Ensar hoca ile tanıştım. görüşüp konuştuktan sonra kendisi ile işlemlere başlamak istedim. 4 gün sonra sevgilim beni arayıp sormaya başladı ve hayatındaki herkesi uzaklaştırdım sadece ikimiz olacağız. bağlama aşk büyüsü sonuçlandı ve sevgilim ile tekrardan bir araya geldik. <

 10. Aşk büyüsü etkili sonuç Medyum Baysal

  bende Baysal hocanın namını çok duydum aşk büyüsünde gerçekten ilim sahibi etkili sonuçlar veriyor bende yaklaşık 1 aydır Baysal hocayı takip ediyorum sürekli arayıp iletişim kuruyorum gerçekten çok iyi bir medyum hiç bir şekilde terlemiyor insanları bende aşk büyüsü yaptırmak için yardım istedim ve çok etkili bir çalışma yapması için rica ettim beni kırmadı ve 7 günlük bir çalışma içerisine girdi çalışmalar süresince sürekli iletişim halindeydik resmen yaptığı çalışmalar çok etkili bir şekilde sonuç verdi gerçekten ilmine hayran kaldım sizlerde benim gibi iyi sonuçlar alabilirsiniz sizlere de tavsiye ederim..

 11. Şimal Çetin - Medyum Ferhan

  merhabalar ben Almanya’dan yazıyorum bu yazımı 35 yaşında ve bugüne kadar hiç sevgilim olmadı. bakımlı oldukça güzel bir bayanım fakat hiç talibim çıkmıyor ve de görücü de gelmiyor. ailem de bu duruma çok üzülüyor. her seferinde bana birini buluyorlar ama görüşüyoruz görüşmeden sonra devamı gelmiyor. annem bu durumu üzülerek birilerini baktırmış ve üzerimde büyü olduğunu söylemişler aileme. ailem bu durumu benimle paylaştı ve bir şeyler yapmaya karar verdik. ben internet üzerinde büyü bozan medyum yazdığımda karşıma medyum Ferhan çıktı. kendisini aradım bilgilerimi alarak bakım yaptı ve üzerimde yapılan bir büyünün olduğunu belirtti. bunu bozdurmak için kendisi ile çalışmak istedim fakat bu işin kaç günde olacağını nasıl etkilerini alacağımı sordum. uzun uzun konuştuk her şeyi bana anlattı içim ferahladı. çalışmalarım toplam 15 gün sürdü ama beklemeye değdi gerçekten ben sonuç aldım işlemlerim bittikten sonra görücüler gelmeye başladı kısmetler çıkmaya başladı bana. sevgilim oldu bu yaşıma kadar hiç olmayan bir şey oldu. Allah’ıma şükürler olsun bu günleri de görüm ölsem de gam yemem.

 12. Derya - Baysal hocayı tavsiye ediyorum

  merhaba arkadaşlar ben daha önce kendini medyum olarak tanıtan şarlatanlara 5 bin tl para kaptırdım biraz bende de hata vardı hiç araştırmadan etmen hemen yaptırdım ama bu hatamı Baysal hoca telafi etti medyum gerçek bir medyum bu işi hakkıyla yapıyor benim işimi çok kısı sürede yaptı herkese tavsiye ederim sizde dolandırılmadan ulaşın hocama.

 13. medine-ensar hoca

  ben sekiz yıldır evli bir bayanım 3 çocuğum var güzel bir aile ortamımız var ama eşimin annesi olacak olan kadın kaynanam yüzünden evimde rahat rahat oturamıyorduk eşimle çok tartışıyorduk eşim daha çok anneci idi işe giderdi annesi işten gelir annesi yatarken annesi artık dayanamayacak hale gelmiştim kaynanama ayırma büyüsü yaptırmaya karar verdim ve Ensar hocayla tanıştım ve eşimle annesinin arasını ayırdı artık evimizde rahatça oturmaya evliliğin tadını çıkarmaya başladık

 14. Aysu - Baysal Hoca Diyorum Bende

  Arkadaşlar ben 19 yıllık evliyim eşim le aramızda hiç bir şey olmadan birden bire küstük ve kavgalar ettik çok fazla sıkıntılı günler yaşadık bende çareyi medyum aramakla buldum başta dolandırıldım ama Allah’a çok şükür en sonunda Baysal Hocamı buldum Allah kendisinden razı olsun benden soğuyan eşimi bana tekrardan aşık etti 7 günlük bir çalışma sonrası etkilerini gördüm şuan çok mutluyuz Allah senden razı olsun Baysal hocam bu mutluluğumuzu sana borçluyuz..

  • SELVA BAHÇECİ

   Baysal hoca ile çalışmak gerçekten gurur verici bir şey bende kendisi ile çalışıyorum. Allah razı olsun kendisinden.

 15. Aşk büyüsü medyum Amine hoca tavsiyem

  3 yıllık bir ilişkim var benim sevgilim 1 aydır benden ayrı bir anda sebepsiz yere ayrıldık bende bu ayrılığı hak etmediğimi düşündüm 3 yılımı verdim ben ona Sevgilimi kendime aşık etmek için medyum arayışlarına girdim ve Amine hocayı buldum aşk büyüsü yapması için yardım istedim bakim yaptı ve 11 günlük bir çalışma yapacağını söyledi çalışmalara başladı 7 günde etkilerini gördüm sevgilim bana biraz daha yakın ve ilgiliydi 11 günün sonlarına doğru sevgilim daha çok aşık oldu bana her şey istediğim gibi oldu Amine hocanın sayesinde sevgilimin tapusu bende artık herkese önerim Amine hocadır. medyumamine@hotmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir