Medyum İsimleri

Medyum Ahmer

Medyum Ahmer

Sahip oldukları bilgiler veya özel yetenekler ile her zaman sıradan insanlardan ayrılmış olan medyumlar, özellikle ortaya çıkardıkları çok güçlü manevi enerjiler ile en zor işlemleri dahi kısa zaman içinde yapabilmektedirler. Bu durum gerçek medyumlar için geçerlidir.

Ancak sahtekar medyum ahmer hoca olarak bilinen sahtekar medyumun  amacı insanlar yardım etmek değil sadece onları mağdur etmektir. Uzun zamandan bu yana piyasada olan ve adı her zaman kötü şekilde anılan bu isim, kendisine gelen kişilerin çaresiz hallerini kendisi için bir avantaja çevirmektedir.

Bu sebeple kendisinden uzak durulmasını öneren insanlar medyum ahmer usta bir sahtekar olduğunu da belirtmektedirler. Gerçek bir medyum gibi davranması ve insanları kendisine kısa zaman içinde inandırması, uzun zamandan bu yana birçok kişiyi de mağdur etmesine neden olmuştur.

Bu isim hakkında yapılacak olan kısa bir araştırma ile herkes kendisinin aslında ne kadar tehlikeli bir isim olduğunu görecek ve medyum ahmer hocadan uzak durmaları gerektiğini göreceklerdir. Amaç ne olursa olsun en çaresiz anda dahi medyum ahmer denilen sahtekardan uzak durmak alınacak en doğru güvenlik önlemi olacaktır.

Gerçek sahtekar medyumların isimlerini sitemizde yorum yapabilirsiniz. Gerçek medyum nasıl anlaşılır, sahte medyumların isimleri, hangi medyumu tercih etmeliyim, en iyi medyumlar, medyum arayanlara önerilerinizi çekinmeden paylaşın.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı