Medyum İsimleri

medyum yasemen

İnsanların her zaman çalıştıkları medyum hakkında bilgi sahibi olmalı ve daha da önemlisi kendisine en özel bilgilerini bile güven içinde verebilmelidirler. Çünkü bu meslek insanları kandırmak için çok müsait bir meslektir ve tarih medyumlar tarafından kandırılmış insanlar ile doludur. Bu sebeple en güvenli medyumluk hizmetini almak için öncelikle medyum yasemen gibi kötü niyetli kişilerden uzak durmak gerekir.

Bu kişi ile çalışan kişiler kendisinin kesinlikle gerçek bir medyum olmadığını ve her zaman için risk teşkil ettiğini savunmaktadırlar. Uzun zamandan bu yana içinde olduğu bu alanda çok sayıda kişinin sorun yaşamasına neden olan medyum yasemen, kesinlikle mesleğin içinde olmayan ve amacı gerçek bir medyum gibi görünüp insanların güvenlerini kazanmak ve kendilerinden maddi veya manevi anlamda çıkar sağlamak olan bir sahtekardır.

Medyum seçerken medyum yasemen ismi ile karşılaşan kişiler kendisi hakkında kısa bir araştırma yaparlarsa zaten bu kişinin doğru insanlar olmadığını hemen anlayacaklardır. İlk seferinde doğru kararı vermek isteyen herkes medyum yasemen veya benzeri kişilerden uzak durmaya özen göstermelidirler.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı