Büyü Yaptırma

Soğutma Büyüsü Kaç Günde Sonuç Verir

Soğutma büyüsü kaç günde sonuç verir sorusundan önce bu büyü için en doğru medyumu bulmak önemlidir. Büyülerin var oluşundan bu yana soğutma büyüleri çokça tercih edilen büyülerden olmuştur. Hangi amaçla yapılıyor olursa olsun sonucunda çiftleri ayıran bu büyüler kara büyü sınıfındandır. Kısa sürede etkili ve kesin sonuçlar veren bu uygulama uzman medyumların titizlikle yapması gereken bir uygulamadır. Bu şekilde doğru sonuçlara ulaşabilmek mümkündür.

Soğutma büyüsü kaç günde sonuç verir soğutma büyüsünün yapılış amacı

Soğutma ve ayırma amacı ile yapılan birçok büyü çeşidi vardır. Bu büyülere başvuranlar bazen ayrılmak isteyen çiftlerden biri olurken bazen de üçüncü kişiler eşleri ayırmak için uzman medyumlara giderler. İşinin ehli, deneyimli ve yetenek sahibi medyum hocalara gidip soğutma büyüsü yaptırmak isteyenler ilk olarak iyi bir araştırma yaptırmalı gerçek medyumlara ulaşmalıdır. Sonucunda kötü olaylara sebebiyet vermemek adına atılması gereken ilk adım bu olmalıdır. Doğru yöntemlerle ve doğru medyumlarla yapılacak olan soğutma büyüleri ise genelde 15 gün ila 40 gün arasında sonuç verecektir. Bu süreler yapılan büyünün çeşidine göre farklılıklar gösterir.

Soğutma büyüsü yapılmış kişide belirtiler soğutma büyüsü yapan hocalar

Kendi isteklerinin dışında ayırma büyüsüne maruz kalmış kişiler bu durumun farkında olmazlar ve yaşadıkları ilişki zamanla kötüye gider, huzursuzluklar ve kavgalar meydana gelir. Üçüncü bir kişinin sebep olduğu bu durum ancak uzman medyumların soğutma büyüsü bozma işlemleri ile değişebilir. Yolunda giden evliliğiniz durduk yere kötüye gitmeye başlamış ise, ilişkiniz sıkıcı bunaltıcı hal almış ve nedenini anlayamıyor iseniz, ilişki de başka biriyle birlikte olma düşüncesi ve aldatmalar baş göstermiş ise soğutma büyülerinden birine maruz kalmış olabilirsiniz. Bu büyülerden bir kaçı; papaz büyüsü, kaşık büyüsü, yumurta büyüsü, fotoğraf ile ayırma büyüsü, sevgiliden soğutma büyüsü, karı kocayı soğutma büyüsü, vefk ile yapılan soğutma büyüsü gibi büyülerdir.

İnsanlık tarihi kadar eski olan büyülerin çeşitlilik göstermesi de doğaldır. Yapılabilecek ritüellerde en sık başvurulanlar da o kişilere ait eşyalar veya saç, tırnak gibi vücut materyalleridir. Elde edilen bu araç gereç üzerine işlenecek tılsımlı sözler, yazılacak ve okunacak etkili dualar ile soğutma büyüleri gerçekleşmektedir. Uzman medyumlar eşliğinde yapılan doğru uygulamalardan sonra büyüyü yaptıran kişinin bir süre sabırla beklemesi gerekecektir. Yaptırdığım soğutma büyüsü kaç günde etki eder sorusunu uzman medyuma sormak en doğrusu olacaktır.

Soğutma büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır soğutma büyüsü belirti ve etkileri hakkında yorumlar

Soğutma büyülerinden her hangi birine maruz kalan kişi bu durumu fark ettiğinde zaman kaybetmeden konusunda uzman, doğru ve gerçek medyumlara gitmeli ve yaşadıklarını onunla paylaşmalıdır. Bu deneyimler sonucu uzman medyum maruz kalınan büyünün ne çeşit bir büyü olduğunu anlayacak ve gerekli bozma işlemini gerçekleştirecektir. Etkileri kuvvetli olan bu büyülerden kurtulmak da biraz zahmetli olacaktır. Büyüye maruz kalan kişi medyum tarafından bir bakıma alınır, bedeni ve ruhi temizlik sağlanır ardından gerekli dualar eşliğinde büyü bozma işlemi gerçekleşir.

Medyum Sezai

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı