Büyü Yaptırma

kısmet bağlama büyüsü yaptırma

Kısmet Bağlama Büyüsü Yaptırma
Sevmediğiniz bir kişinin kısmetinin kapanmasını isteyebilir ve bunun için de kısmet kapatma büyüsü yaptırabilirsiniz. Aynı şekilde sizden hoşlanmayan birisi size kısmet bağlama büyüsü yaptırmış olabilir. Bu nedenle kısmet bağlama büyüsünün nasıl yapıldığı ve nasıl çözülür sorusu gündeme gelmiştir. Birbirini çok seven çiftlerin herhangi bir sebep olmadan kavga ettikleri ve akabinde ayrıldıklarını hem de bu işlemleri düğün öncesinde yaptıklarının şahidi olmuşsunuzdur.

Bu gibi olayların sebebi kısmet bağlama büyüsü olabilir. Diğer büyük çeşitlerinde olduğu gibi kısmet bağlama büyüsü yaptırmak için de gerçek bir medyumdan destek almanız önerilir. Kendi başınıza yapacağınız büyülerde herhangi bir aksaklık söz konusu olursa farklı etkiler ile karşılaşabilirsiniz. Büyünün etkisi belirsiz bir süre içindedir. Yani, kısmet bağlama büyüsü yapan ya da yaptıran kişi etkilerini anında göremezler. Etkilerinin görülmesi için belirli bir tarih verilmez. Büyü, zamana yayılan bir süre içerisinde etkisini gösterir. Kısmet bağlama büyüsü sadece büyü yapılan kişide değil, çevresindekileri de etkisi altına alabilir.

Bu büyünün çözülmesi mümkündür. Kısmet bağlama büyüsü yapmak için kısmetinin bağlanmasını istediğiniz kişinin vesikalık fotoğrafı, saç teli veya kısmeti bağlanacak olan kişinin kişisel bir eşyası gerekir. Kişisel eşyalar üzerinden yapılan büyü etkisini daha fazla göstermektedir. Kısmet bağlama büyüsü, büyü yapan kişiyi de etkileyebileceğinden yapılırken çok dikkatli olunması gerekir. Bir muska yardımı ile yapılan büyünün bozulması için bu muskanın yok edilmesi, yırtılması ya da yakılması gerekir.

Bu işlemler gerçekleştiğinde var olan kısmet kapatma büyüsünün etkisi bitirecektir. Aynı zamanda kısmet bağlama büyüsünden kurtulmak için kişinin sıkça dua etmesi ve namaz kılması gereklidir. Bu sayede kısmet bağlama büyüsünden kurtulmak mümkündür. İki sevgili veya eşler arasında problemlere yol açan kısmet bağlama büyüsü farklı belirtiler de gösterebilir. Örneğin büyü yapılan kişi öz güvenini yitirebilir. Konuşma, hareket etme gibi hareket kabiliyetini etkileyen problemler yaşayabilir.

Sizde bu problemlerle aniden karşılaşıyorsanız büyünün etkisi altında olma ihtimaliniz vardır. Kısmet bağlama büyüsü iş hayatında da etkilidir. Ani para kayıpları ya da iş yerinde ani verimsizlik kısmet kapatma büyüsünün etkileri arasında sayılır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı