ana sayfa / Medyumlar / Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

 

Her zaman gizemini korumuş ve çok sayıda insanın ilgisini çekmiş bir alan olan büyü dünyasında insanların bazen sorunlarına çare bulmaları bazen de amaçlarına ulaşmak için yardım almalarına sık sık rastlanılmaktadır. Medyumların da yaptıkları özel işlemler ile insanların beklentilerini karşılamaya çalıştıkları bu alanda artık o kadar çok farklı uygulama yapılmaktadır ki bazen en bilgili insanlar bile aslında çok fazla şey bilmediklerini anlayabilmektedirler. Birçok farklı amaç için yapılan bu uygulamalardan bazıları insanlara faydalı oldu gibi bazıları da hem kötülük yapmakta hem de risk altına girmelerine neden olmaktadır. Özellikle kara büyülerin etkilerini bilen veya yaşayan insanlar gerçekten de dehşet içinde kalmakta ve her zaman için bu alandan uzak durmaya çalışmaktadırlar. Bu alanda yapılan uygulamalar genellikle insanlara zarar vermek amacı ile yapılan ve ortaya akıl almaz sonuçlar çıkaran uygulamalardır. Bu sebeple en deneyimli medyumlar bile bazen bu uygulamaları yapmak yerine insanlar farklı önerilerde bulunmaktadırlar. Kara büyülerin en tehlikelisi ise her zaman için papaz büyüsüdür. Bu uygulamaya tanıklık eden insanlar inanılmaz derece de korkarlar ve çok büyük bir gereklilik olmadığı takdirde bu uygulamadan uzak durmaya çalışırlar.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır

Papaz büyüleri her zaman için risk içeren ve büyü ile alakası olan herkesi önemli tehlikelere atan ciddi uygulamalardır. Bu sebeple deneyimli ve daha önce bu konuda çalışmalar yapmış olan medyumlar tarafından yapılması gerekmektedir. Kullanılan nesnelerden elde edilen sonuçlara kadar birçok farklı özelliği ile diğer büyülerden hemen ayrılan papaz büyüsü, özellikle insanların çok büyük acılar içinde kalmalarına dahi neden olabilmektedir. Bu uygulamalarda amaca da bağlı olarak bazen hayvan bedenlerine ait parçalar, bazen kandamlaları bazen de kişilerin özel eşyaları kullanılabilmektedir. Papaz büyüsünü genellikle sevmedikleri kişilere acı çektirmek isteyen insanlar tercih etmektedirler. Ancak bu büyüyü kullanmaya karar vermeden önce insanların kendilerini neler beklediğini ve ne gibi sonuçlar ile karşılaşacaklarını önceden bilmeleri veya bir şekilde öğrenmeleri gerekmektedir.

Papaz  Büyüsü Nasıl Bozulur

Papaz büyüsü yapılması zor olduğu kadar aynı zamanda bozulması da zor olan bir büyüdür. Bu uygulamanın etkileri kimi zaman kontrolden çıkarabilir ve etkisi altına aldığı kişilerin çok büyük acılar çekmesine neden olabilir. Bu gibi durumlarda zaman kaybetmeden uygulamayı yapan medyumlara başvurmak ve aynı zamanda kendisinden büyü bozma işlemi talebinde bulunmak gerekir. Bu uygulamaların etkileri ortadan kaldırmak için birçok saçma ve faydasız işlem yapılmaktadır. Örneğin yapılan büyülerin tersine yapılmaları, bazı dua veya surelerin tersine okunması gibi uygulamalar her zaman için insanlara zaman kaybetmekten başka bir zarar vermez. Halbuki papaz büyüsünü bozmak için yapılacak en doğru uygulama bu konuda etkileri kanıtlanmış olan duaların sürekli ve belli bir sistem ile okunması şeklindedir.

Papaz Büyüsünü Bozma

Medyumlar papaz büyüsünü bozma konusunda çok farklı teknikler uygulanmasına her zaman karşı çıkmışlardır. Özellikle bu konu hakkında tam bir bilgi kirliliği olduğunu ve insanların yanlış yönlendirildiğini yönlendirildiğini belirten medyumlar, bu sebeple her zaman için güvenilir kişilerden yardım almadan gelişi güzel uygulamalar yapmaktan uzak durulmasını önermektedirler. Papaz büyüsünü bozmak için bu konuda uzmanlaşmış kişiler bu alanda kullanılan ve etkileri kanıtlanmış duaları günün belli saatlerinde ve büyünün etkileri ortadan kalkana kadar okumaya devam etmelidirler. Özellikle kontrolden çıkan bir papaz büyüsünün en gibi sonuçlara neden olacağını bilen herkes kısa zaman içinde bu kararı almalı ve hemen gereğini yapmalıdırlar.

16 YORUM YAPILDI

 1. Papaz büyüsü - Baysal Hoca

  Karım için medyum Baysal hocaya papaz büyüsü yaptırdım karım beni başka bir adamla aldattı biliyorum benim yerimde başkası olsa ikisini de öldürüldü ama eşim çok tuhaf davranıyordu bide bizim 4 yana çocuğumuz var onlar için sesimi çıkarmadım neyse daha sonra arkadaşım bana medyum Baysal hocayı tavsiye etti daha önce Baysal hocayla çalışmış ve 10 günde sonuç almış bana da numarasını verdi bende aradım kendisiyle konuştum 8 günlük papaz büyüsü yaptık etkilerini de gördüm eşim eve geri geldi ölürler diledi yalvardı çocuklarım olmasa af etmezdim ama çocuklar için sesimi çıkarmadım ve af ettim eskisi gibi sevgim olmadı ona ama ne olursa olsun eşimdir kedisi Allah Baysal hocadan razı olsun eşimi bana ve çocuklarıma geri bağladı papaz büyüsü yaparak Bende medyum Baysal hocayı sizlere öneriyorum..

 2. Selin - Papaz Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

  PAPAZ BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR MEDYUM ARIYORSANIZ MEDYUM FERHAN İLE ÇALIŞMANIZ GEREKTİĞİNİ BELİRTMEK İSTERİM. BEN ÇOK MEMNUN KALDIM EŞİMLE BOŞANMA EŞİĞİNDEN DÖNDÜK. FERHAN HOCAMIN YAPTIĞI PAPAZ BÜYÜSÜ SAYESİNDE YİNE ESKİ MUTLU YUVAMA KAVUŞTUM. 15 GÜN DEMİŞTİ HOCA AMA 16 GÜN SÜRDÜ BAZI AKSİLİKLERDEN DOLAYI AMA OLSUN SONUÇTA İŞİM OLDU EMEĞİNE SAĞLIK HOCAM…TEŞEKKÜRLER.

 3. Uzman Medyumlar - Medyum Ferhan Hoca

  BENDE ARAŞTIRIRKEN FERHAN HOCAYI BULDUM.ASLINDA DAHA ÖNCEDE BİR ÇOK HOCAYLA GÖRÜŞTÜM.AMA FERHAN HOCA DAHA DETAYLI BİLGİ VERDİ.ONUNLA ÇALIŞTIK.BEN KIZ ARKADAŞIMLA BARIŞMAK İÇİN YARDIM İSTEDİM FERHAN HOCADAN.ELİNDEN GELENİ YAPTI.26 GÜN SONRA TEKRAR BARIŞTIK SEVDİĞİMLE.İNANILMAZ BİR DUYGU BU.ÇOK MUTLU ETTİ BENİ FERHAN HOCAM.BENDE TAVSİYE EDERİM.

 4. Mikail hocayı tavsiye ediyorum

  papaz büyüsünde medyum Mikail hocayı öneririm arkadaşlar gerçekten çok başarılı zaman kaybetmeyin boşuna medyum mikail hoca en iyisi bance

 5. nesrin - Ensar Hoca

  Medyum Ensar hocayla tanışmadan önce kendini medyum olarak tanıtan dolandırıcılara 4 bin tl paramı kaptırdım arkadaşlar sizde benim gibi mağdur olmak istemiyorsanız Ensar hocayla çalışın derim pişman olmazsınız sitesi medyum Ensar sitesinde orada e posta adresi de var gerçekten çok başarılı..

 6. ünlü medyum Ensar hoca

  papaz büyüsü çok ağır ve iyi bir çalışma önemli olan doğru hocayı bulmak bende araştırmalar sonucu medyum Ensar hocayı buldum ve papaz büyüsü için yardım aldım sonuç önemli değildi benim için önemli olan ömürlük olması Ensar hocaya durumu anlattım ve papaz büyüsü için çalışmalara başladı 8 günde çok etkili çok ağır sonuçlar aldım gün geçtikçe büyünün etkisi çoğalıyor çalışma dediğin böyle olur herkese tavsiyem ünlü medyum Ensar hoca iletişim :

 7. Papaz büyüsü medyum Ensar

  Papaz büyüsü etkili sonuç Medyum Ensar hoca ben bir arkadaşım için yaptırdım kesin sonuç veriyor sizlerde mutlaka iletişime geçin..

 8. GÜVENİLİR MEDYUM - MEDYUM FERHAN HOCA

  3 yıllık sevgilim telefonuma bakarken mesajlarımı gördü kavga yaptı bitti diye gitti bende çok pişman oldum. deliler gibi seviyordum her gece yatarken Allah’ıma dualar ettim yalvardım dönsün diye. evine gittim beni görmek istemediğini söyledi kapıdan beni geri gönderdi. bende son çarem medyumlarla görüştüm bana doğruları söyleyen tek medyum Ferhan hoca oldu .kendisinden mailden görüştük bana 7 günde olacağını söyledi .7 güne gelmeden kız arkadaşım bana telefon açtı. görüşelim dedi ve bana geri döndü Ferhan hocanın bu iyiliğin ölene kadar unutmam.

 9. AYIRMA BÜYÜSÜ BELİRTİLERİ - MEDYUM BAYSAL

  ismimi vermek istemedim. evli bir adamla birlikteydim.beni 10 yıl maddi ve manevi kullandı.sürekli boşanacağım diye beni oyaladı. yıllarım geçti onunla. sonunda da bir çöp gibi seni istemiyorum dedi. mahvolmuştum.bunu onun yanına bırakmadım ama.bende onun evliliğini bitirdim.benim gururumla çok oynamıştı. belki doğru bir şey yapmadım.ama öcümü aldım.bu konuda da beni kırmayıp yardım eden Baysal hocamın ellerinden öperim.

 10. Papaz Büyüsü Medyum Amine Hoca

  Yıllar önce eşime birileri büyü yapmış ve eşim bu 1 aydır çok değişik davranıyor bana olan sevgisi azalmıştı bu yüzden bende internette geziniyordum hocaların sitelerine bakıyordum en iyi bir şekilde etkili sonuç veren medyum Amine hocayla iletişime geçtim ve durumumu anlattım bana 17 gün verdi ve verdiği günde de etkili sonuç aldım Allah Amine Hocamdan razı olsun hocamın sayesinde çok etkili sonuç alarak hayatımıza yeniden bir kitap açtım eşimle beraber esimin üzerindeki tüm büyüler kalktı ve yeniden evlenmiş bir çift gibi olduk eşim bana çok ilgi gösteriyor artık Amine Hocamı herkese tavsiye ediyorum.
  medyumamine@hotmail.com

 11. Canan - Gerçek Medyum Arıyorum

  Gerçek bir medyum arıyorum arkadaşlar bana tavsiye edebilecek var mı ?

 12. Leyla can - Ferhan hoca

  lütfen dikkatli olun Ferhan hocayla çalışmaya başladım ….
  İnternet’te çok güzel yorumlar gördüm ona dayanarak başladım aynen dedikleri gibi dahada iyiler iyisi bir bayan evet bayan bende sasirdim konusunca …. sahtekar değil en azından ama yaptığı işler övmeye değer Ferhan hocam iyi ki tanımışım seni …

 13. GERÇEK MEDYUM ENES HOCA TAVSİYEMDİR

  gerçek medyum arayanlara benim önerim medyum Enes hocadır ben Enes hocaya papaz büyüsü yaptırmak için çalışmalar yaptırdım bana detaylı bir bakım yaptıktan sonra 8 günde çok etkili ve ömürlük sonuçlar verdi ben gerçek medyumu buldum sizlere’de tavsiye ediyorum iletişim

 14. Bende hocama minnettarım onun gibi bir hoca bulmak gerçekten çok zor. Bence bütün hocaları bir kenara bırakın. Ben çok ama çok memnun kaldım. Evliliğim kurtuldu resmen .

 15. Papaz büyüsü yaptırmak istiyorum

  Eşime papaz büyüsü yaptirmak istiyorum bana da papaz büyüsünü çok etkili bir şekilde yapabilecek bir medyum tavsiye edebilir misiniz?

  • Aimne hoca tavsiyem

   Merhabalar benimde eşimle aramda sıkıntılarım vardı bende papaz büyüsü yaptırmak için yardım istedim tavsiyeler üzerine Amine hocayı aradım papaz büyüsü yapması için yardım istedim bakim yaptı ve 9 günlük bir çalışma yapacağını söyledi kabul ettim çalışmalara başladı ilk günler hiç bir şey olmadı çalışmaların 7 günü etkilerini gördüm ve harika sonuçlar aldım size önere bileceğim medyum Amine hocadır iletişim : medyumamine@hotmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir