Vefk Tılsım

Vefk yapılan kişi ne hisseder

Vefk Yapan Medyum Hoca Kimlerdir

Vefk işlemleri bilindiği gibi çok zor ve aynı zamanda dikkat isteyen işlemlerdir. Özellikle sağdan sola ve yukarıdan aşağıya doğru aynı adetler de çizilmiş olan karelerin içine yazılan sayıların toplamlarını her iki yönde de aynı yapabilmek son derece zordur. Birçok kişi bunu yapamadıkları için vefk işlemleri hakkında talep aldıkları zaman genellikle bu talepleri geri çevirmektedirler. Bu işlemler genellikle büyülere göre çok daha hafif etkileri olan ve aynı zamanda insanlar için çok ciddi manevi baskılara neden olmayan özel işlemlerdir.

Daha önce vefk yaptırmamış olan kişiler bir insanı etki altına almak istedikleri zaman vefk yapılan kişi ne hisseder veya kendilerine zarar verebilir mi gibi soruların yanıtlarını aramaktadırlar. Deneyimli hocalardan başka hiç kimseye güvenmemeleri gereken insanlar istenen soncu verecek bir vefk işlemi için çok titiz hareket etmelidirler.

Birçok farklı amaçlar yapılabilen ve aynı zamanda ortaya çıkardıkları etkiler ile insanları birçok farklı konuda ciddi bir şekilde destekleyen bu işlemlerden sonra ortaya çıkan enerjileri sadece insanlara yardımcı olmaktadır. Yani büyüler de olduğu gibi direk olarak istenen sonucun gerçekleşmesini sağlamazlar. Bugüne kadar birçok kişinin vefk işlemleri ile amaçlarına ulaştıkları bilinmektedir.

Özellikle ilk zamanlar da manevi korunma amacı ile yapılmış olan vefk işlemlerinin en önemli özelliklerinden biri de islam dinin da yasak olmaması hatta ilk olarak islam toplumlarında doğmuş olmasıdır. Bir hocanın vefk işlemlerini eksiksiz ve tam olarak doğru yapabilmesi için öncelikle daha önce bu işlemleri yapmış ve başarılı olmuş olması gerekir. Aynı zamanda yapacağı işlemden sonra insanların ne hissedeceğini de bilmesi ve kendisine gelen vefk yapılan kişi ne hisseder gibi sorulara doğru bir şekilde yanıt vermesi de çok önemlidir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı