Gerçek Sahtekar Medyumlar

Antalya’da Medyum Araştıranlar

Antalya da medyum araştıranlar:
Antalya muhteşem doğasıyla birçok turistin vazgeçilmezi ve Akdeniz Bölgesinin en kozmopolittik yapıya sahip ilidir. Antalya da çok çeşitli insanlar yaşamakla beraber her yıl yaz mevsimlerinde aldığı turist akınlarıyla farklı kültürleri bünyesine katmaktadır. Anadolu zaten yapısı itibariyle çok dinli çok uluslu bir yapıya sahip olsa da Akdeniz bölgesi ucuz yaşam koşullarıyla ve sıcak iklimiyle göç alan bir bölgemizdir.

Fal kültürü özellikle son yıllarda Türk kahvesinin tüketiminin artmasıyla oldukça popülerlik kazanmıştır. Aslında bu popülerliğin ne kahveyle ne de falla bir ilgisi yok, bunun popülerlik kazanmasının tek sebebi insanoğlunun geleceğe olan merakından başka bir şey değildir. İnsanoğlu bu kadar meraklıyken ve onu tuzağa düşürmek için bekleyen bu kadar insan varken gerçekten medyumluğun ne olduğunu bilen insan çok az sayıda kalmıştır.

Gerçek medyum ilahi olanla yeryüzündeki kolektifin iletişimini sağlayan bedenlenmiş aracı bir ruhtur. Bu ruh ne maddi çıkarlar için insanları manevi olarak sömürür ne de kolektifin hayrına olmayacak işlerde bulunur. Hangi şehir olursa olsun en dikkatli olunması gereken konu budur. Maddi çıkarlar gözeterek medyum olduğunu iddia eden insanlardan kesinlikle uzak durulmalıdır. Genelde ülkemizde Müslüman nüfusunun dışında medyum öğretileri daha popülerdir. Bundandır ki gayrimüslim nüfusta daha çok medyum bulunmaktadır.

Antalya da Ermeni ve Rum asıllı medyumlar popüler durumdadır. Özellikle ermeni büyüsü gibi zor büyüleri ancak Ermenice dilin iyi anlayan ve o kültürün içinde büyümüş insanlarca uygulanması hem uygulatan hem de uygulayan açısından önem teşkil etmektedir. Medyum seçimleri yapılırken önce ne aradığımızı bilmeliyiz bunun için olması gereken ne tür bir danışmanlık hizmeti istediğimizdir. Çok farklı amaçlarla ve isteklerle medyumlardan yardım isteyebilir ve çözüm bulabiliriz. Çeşitli büyü uygulamaları için medyumlara gidilmektedir.

Birçok alanda büyü uygulaması mevcuttur ve bu büyülerin her biri için o alanda uzman medyumlarca yardım alınmalıdır. Medyum seçerken ne kadar çok kriter sahibi olursak o denli aradığımız kriterde bir medyumla çalışma fırsatı buluruz. Ve yapacağımız çalışmadan o denli tatmin oluruz. İstediğiniz uygulama, sizin istediğiniz alanın dışında iyi olan bir medyum tarafından yapılırsa memnun kalmanız elbette pek mümkün değildir. O yüzden gerçek bir medyumdan alanında iyi olduğu hizmetten yararlanmak önemlidir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. geri getiren büyü dedi ki:

    ben Ali benim sorunum nişanlım tarafından terk edilmem. Ben bunca sene nişanlı kaldım ve bir adama kaçtı beni yüz üstü bıraktı. Bende bu kadını çok sevdiğim için geri gelmesini istedim. Sürekli olarak onu düşünmek ve kafa yormaktan sıkıldım. En sonunda bir medyum hocasından yardım almaya başladım ve aldığım yardımlardan sonra nişanlım bana geri döndü ve bir daha beni bırakmamak üzere benimle tekrardan nişanlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı