ana sayfa / Medyumlar / Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

 

Birbirlerini seven iki insanın birbirlerinden nedensiz bir şekilde uzaklaşması ve ilişkilerine nokta koymaları çoğu zaman hem kendilerini hem de çevrelerindeki kişileri üzen bir durum olsa bile aslında büyüler hakkında bilgileri olan insanlar bu durumda bir çeşit soğutma büyüsünün etkilerinin olduğunu tahmin edebilmektedirler. Bu alanda yapılmış olan birçok uygulamanın kısa zaman içinde etkilerini göstermiş olması ve insanların sevdikleri kişilerden uzaklaştırmış olması da yoğun bir şekilde ilgi görmesine neden olmuştur. Soğutma büyüsünün en önemli özelliği ise etkilerini gösterdiği zaman kesinlikle insanlara zarar vermemesi ve fiziki veya manevi anlamda herhangi olumsuz bir etkisinin olmamasıdır. İnsanların kişisel eşyaları üzerinden yapılan çok özel uygulamalar ile ortaya çıkaran enerjiler çoğu zaman istenen sonucun ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Birbirlerine çok güçlü bağlar ile bağlı olan ve hiçbir zaman ayrılacaklarını tahmin edemeyen insanlar bazen ortada hiçbir şey yokken ilişkilerine nokta koyabilmektedirler. Aslına genellikle bu durumda soğutma büyüsü veya benzeri bir uygulamanın bir etkisi olduğunu tahmin etmek hiçte zor değildir. Çünkü bu uygulamalar ortaya çıkardıkları enerjiler ile en tutkulu aşkları bile kısa zaman içinde sonlandırabilmektedirler. Soğutma büyüsünü yaparken her zaman olduğu için insanların düşünce dünyalarına etki etmek hedeflenir. Tabi bunu yapmanın en kolay yolu insanların kendilerine ait eşyaları veya kendi bedenlerinden alınan nesneleri kullanmaktır.

Daha sonra ise okunacak olan güçlü dualar ile sonuçlar daha net bir şekilde görülecektir. Medyumlar bu uygulama hakkında çok fazla talep aldıklarını ve genellikle insanların ayırmaya çalıştıkları kişilerin mutsuz olmalarını istediklerini belirtmektedirler. Ancak soğutma büyüsü bazen iyi amaçlar içinde kullanılabilmektedir. Bir kişinin yaşadığı ilişkiden zarar görebileceğini anlayamayacağı durumlar olabilir. Bu durumda tabi ki kendisin seven kişiler onu kötü sonuçlardan kurtarmak için ellerinden geleni yapacaklar ve ilişkisini bitirmesi için kendisini ikna etmeye çalışacaklardır. İşte bu durumda yapılacak en doğru şey soğutma büyüsü ile ilgili kişinin birlikte olduğu insandan uzaklaşmasını sağlamaya çalışmaktır. Bu sayede hem fiziki bir çabaya gerek kalmayacak hem de istenen sonuç kısa zaman içinde alınacaktır.

Soğutma Büyüsü Bozma, Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Çok sevdikleri kişilere karı olan duyguların değişmeye ve onlardan uzaklaşmaya başladıklarını fark eden kişiler tedbir amaçlı bile olsa deneyimli bir medyumdan büyü bozma işlemi talebinde bulunabilirler. Bu hem kendilerini rahatlatacak hem de yaşadıkları duygu değişiminde bir büyünün etkisi varsa en kısa zamanda büyü bozma işlemi yaparak büyünün etkilerinden kurtulmalarını sağlayacaktır. Medyumların da her zaman için önerdikleri bu davranış, birçok ilişkinin kısa zaman içinde kurtulmasına ve insanların çok daha mutlu ilişkiler yaşamalarına vesile olmuşlardır. Bir büyünün etkisi ile duyguların değiştiğini düşünen kişiler kesinlikle bilinçsiz bir şekilde hareket edip herhangi bir yerden duydukları saçma uygulamaları yapmamalıdırlar.

Çünkü bu kendilerine zaman kaybettirmekten başka bir işe yaramaz. Bu sebeple büyü bozma işlemleri hakkında daima deneyimli kişilerden yardım almalıdırlar. Soğutma büyüsünü bozmak isteyen insanlar öncelikle deneyimli bir medyum bulmalı ve medyumun kendilerinden istedikleri her şeyi yapmalıdırlar.

Soğutma Büyüsü yorumlarınızı paylaşın. 

8 YORUM YAPILDI

 1. Medyum Baysal ile çözüm buldum

  Kendimi çok kötü hissediyordum üstümdeki ağırlığın nedenini doktorlarda aramaya başladım.Ama hiç bir sonuç alamadım her şey normal çıkıyordu. Git gide de kötüye gidiyordum. Bir kaç hocayla gittim musallat dediler nazar dediler. Artık gün geçtikçe daha kötü oluyordum ve bir şeyler görmeye başlamıştım. Baysal hocayı önerdiler. Bide onu denedim. Adam 10 dakika da hayatımı döktü önüme. Değişik işlemler uyguladı. Her dediğini yaptım. Hepsini birebir uyguladım. 3 ay oldu işlem biteli. Şimdi eskiye göre daha iyiyim.Zaman geçtikçe dahada iyi olacağım inşallah Allah razı olsun Baysal hocadan.

 2. SOĞUTMA BÜYÜLERİ - MEDYUM FERHAN HOCA

  EŞİM BENDEN BOŞANMAK İSTİYORDU BENDE MEDYUM FERHAN İLE ÇALIŞMAYA BAŞLADIM BOŞANMAMASI İÇİN BÜYÜ YAPTIRDIM. HOCA BİRAZ MALİYETLİ OLUR DEDİ AMA NE OLURSA OLSUN YAP DEDİM. SAĞOLSUN UĞRAŞTI YAPTI 24 GÜN SÜRDÜ İŞLEM. 32. GÜNDE EŞİMDE CİDDİ ANLAMDA DEĞİŞİKLER OLMAYA BAŞLADI SONUÇ ALMAYA BAŞLADIM GÜN GEÇTİKÇE DAHADA BAĞLI OLMAYA BAŞLADI BANA ÇOCUKLARA ÇOK MUTLU OLDUM FERHAN HOCAMA NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR. EMEKLERİNE SAĞLIK BENİ DERTTEN KURTARDI ŞİMDİ ÇOK MUTLUYUM İNŞALLAH MUTLULUĞUM HEP SÜRER….

 3. Şaban - Ensar hoca

  6 yıllık evliyim son 1 yıldır eşimden şüphelenmeye başladım çünkü elinin uzun olduğunu gördüm benden gizli gizli para almaya ve son zamanlarda evi üstüme yap banka kartlarını bana ver demeye başladı.Beni borç batağına gömmeye çalışıyordu her şeyin farkındaydım ama o kadar soğumuştum ki artık sonlandırmak istiyordum gün geçtik de suratına bakasım bile gelmiyordu.Ama karım bırakma taraftarı değildi bir türlü imza atmıyordu yuva diye bir şey kalmamıştı Ensar hocayla görüştüm karımın benden soğuması ve imza atmasını istedim artık gözüm bile görmek istemiyordu onu sağ olsun hocam başardı şuanda ayrıyız Ensar hocam yardımlarını hiç unutmayacağım.

 4. NEVİN FERHAN HOCA

  saygı değer Ferhan hocam benim eski eşimle çok huzursuz ve mutsuzduk ben ayrıldım eski eşimden fakat beni rahat bırakmadı ve her gün huzurumu bozuyordu günler sonra birisine ciddi duygular hissetdiğim son konuşduk anlaştık. ve evlendik ama eski eşim bizim huzurumuzu kaçırıyordu sonra Ferhan hocam soğutma işlemi yapacağını ve 7 gün zaman içerisinde seni rahat bırakacağını söyledi ve oldu gerçekten siz gerçek bir hocasınız teşekkürler Ferhan hocom

 5. burcu-Ferhan hoca

  Okul dönemimde arkadaş olduğum ve hala arkadaş kaldığım kız arkadaşım vardı.benim gözümde en değerli arkadaşımdı ve erkek arkadaşım Ceyhun dan kıskanır oldu kız arkadaşım ve hal ve hareketleri değişti.mesafe koymak en doğrusuydu bazen insan arkadaş seçiminde yanılıyor ve keşke yapmasaydım dediği hale geliyordu. Ne yapsam nafile kız arkadaşım erkek arkadaşıma aşık olmuş ve peşini bırakmadığı müddetçe bana rahat yoktu. Aklıma hiç bir şey gelmiyordu kendimce bozamazdım olan aşkı ama hocalara baş vurdum ve gerçekten sevgilim gidiyordu elimden Ferhan hocamızın yorumlarından çok etkilendim ve vakit kaybetmeden işlem yapmasını istedim kız arkadaşım sevgilimi tamamen bırakıp gözünde düşman hale getirmesini istedim işlem sürecinde sonuç almaya başladım ve bir daha arkadaş seçiminde hata yapmayacağım Ferhan hocam çok sağ olun

 6. Soğutma Büyüsü Belirtileri

  Arkadaşlar ben eşimle isteksiz evlendim aile zoruyla onu hiç sevmemiştim benim sevdiğim başkası vardı şimdiki adam bana hep eziyet ediyor bende vereyim medyum Baysal hoca da buldum bu adama soğutma işlemi yaptı ve tamamıyla soğuttu artık beni istemiyor tam da istediğim gibi oldu benden ayrıldı şimdi sevdiğim adamın yanındayım ve çok mutluyum etkili soğutma büyüsü medyum Baysal hoca iletişim :

 7. Ayırma Büyüsü Medyum Ferhan Hoca

  Medyum Ferhan hocayla 14 günlük bir çalışmayla sevdiğim kızı zorla evlendiği adamdan soğuttuk sevdiğim kıza büyü yapmışlardı Medyum Ferhan hocam bu büyüyü bozup kızı da o adamdan soğuttu ve bana aşık ettirdi Allah Ferhan hocamdan razı olsun herkese medyum Ferhan hocayı tavsiye ediyorum.

 8. Soğutma büyüsü sonuç Ferhan hoca

  Sevgilimi eski kız arkadaşından soğutmak için ben medyum Ferhan hocadan yardım aldım 8 günlük bir çalışma yaptı Sevgilimi eski kız arkadaşından Soğutup bana bağladı gerçek medyum Ferhan hoca tavsiyem.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir