ana sayfa / medyum / gerçek medyum yorumları

gerçek medyum yorumları

medyum seçerken yanılmak istemeyen ve aynı zamanda sahte medyumların tuzaklarından korunabilmek için gerekli tüm tedbirleri alan kişiler mutlaka gerçek medyum yorumlarını okuyarak seçim yapmak istemektedirler. Birçok kişinin çalıştıkları medyumlar hakkındaki fikirlerini insanlar ile paylaştıkları forum sitelerinde birçok yorum bulabilmek mümkündür. Bu sebeple insanlar bu tarz sitelerde yer alan yorumlar çok önemlidir. Özellikle medyumlar ile ilk kez çalışacak olan ve bu kişiler hakkında herhangi bir fikirleri olmayan kişiler kesinlikle risk almamalı ve sadece kendilerini kanıtlamış olan medyumların kapılarını çalmalıdırlar. Bilindiği gibi bu meslek yüzlerce yıldan bu yana var olmasına rağmen halen insanlar hakkında çok az şey bilmektedirler.

Yaptıkları işlemler ile insanları kimi zaman şaşkınlık içinde bırakan kimi zaman ise dehşete düşürebilen medyumlar özellikle manevi alemler veya nurani varlıklar ile iş birliği yapma konusunda da çok özel çalışmalar yapabilmektedirler. Sıradan insanların asla yapamayacakları veya yapmaya cesaret edemeyecekleri bu işlemleri çok başarılı bir şekilde yapabilecek yeterlilikte olmaları gereken medyumlar ancak bu sayede kendilerine gelen talepleri karşılayabilmektedirler. Son derece gizemli ve aynı zamanda riskli bir meslek olarak gösterilmekte olan medyumluk mesleği bugüne kadar birçok kişinin yardım aldığı son derece özel bir meslek olarak gösterilmektedir. Yapılan işlemlerin ne gibi riskleri olduğunu bilerek hareket eden deneyimli medyumlar her zaman için insanların bu alanda olan ön yargılı tutumlarını da değiştirmelerini sağlamaktadırlar.

Eskiden olduğu gibi günümüzde de çok sık bir şekilde ilgi çekmekte olan medyumlar özellikle insanların güvenlerini kazanabilmek için birçok alanda bilgi sahibi olmak zorunda kalmaktadırlar. Birçok bilim dalına da hakim olmaları gereken bu kişiler yaptıkları işlemlerde tüm bu bilgileri doğru bir şekilde kullanmalı ve aynı zamanda yaptıkları işlemlerde asla risk almamalıdırlar. Bu sebeple medyumlar ile çalışacak olan kişiler mutlaka gerçek medyum yorumlarını okumalı ve kimler ile çalışmaları gerektiği hakkında doğru bilgiler edinmelidirler. Hangi işlemler yapılacaksa yapılsın kesinlikle bu konuda risk alınmamalı ve doğru medyum seçilene kadar seçim yapılmamalıdır. Bu sayede ortaya çıkak olan riskler de minimuma inmektedir.

BİR YORUM

  1. Gerçek güvenilir medyum kim

    22 yaşındayım daha önce annemin arkadaşlarının çevresindeki insanlar oğulları için bana talip olmuşlardı. Bende bu talip olaylarına olumlu bakıyordum yaşım gelmişti. Ama sonrasında ne kapıya gelen oluyor ne de giden. Sadece talibiz diye söylüyorlar ondan sonra aramıyorlar bile. Bir gün arkadaşımın annesi bana kahve falı baktı. Bana senin kısmetin kapalı olabilir dedi. Bende güldüm öyle bir şey olsa kimse bana talip bile olmazdı dedim. Oda bana talip olan var ama kapıya gelen yok dedi. Bu durum benim kafamı çok kurcalamaya başladı. Bunu anneme söylemedim kendi işimi kendim halletmek istedim. Ama çıkamadım işin içinden kafamı baya meşgul ediyordu bu olay. Arkadaşıma kısmetim için ne yapabilirim diye sordum oda bana medyumun güvenilir hocasından yardım alman gerekiyor dedi. Bende kimseye güvenemem ya paramı alıp beni dolandırılırsam dedim oda bana benim teyzem daha önce bir sorunu için Medyum Edis hoca ile çalıştı ve çok memnun kaldı deyince bende olabilir mi diye Medyum Edis hoca ile çalışan insanların yorumlarını okudum. Oldukça iyi yorumlar herkes memnun istediği sonucu almış Edis hocaya önce mesaj attım. Kısmetimin kapalı olduğunu söylüyorlar bunun için ne yapabilirim diye sordum. Edis hoca da senin kısmetinin kapanması için birilerinin muska yaptığını söyledi. Bu muskayı bozabilir misiniz diye sordum. Edis hoca da bozarım ama 13 gün çalışma süresi var dedi. Bende kabul ettim çalışmalar başladı 13 gün sonra o muska bozuldu. Muska bozulduktan sonra benim de taliplerim arttı keşke Edis hoca ile daha önceden çalışsaydım Edis hocayla geç tanıştığım için çok pişman oldum. Bende Edis hoca ile çalışıp mutlu olan biri olarak bu yorumu yazmak istedim. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum kesin sonuç istiyorsanız Edis hocaya ulaşın. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir