ana sayfa / Medyumlar / Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

 

Günlük hayatımızda ulaşamadığımız sonuçların birçoğuna büyülerin özel enerjileri ile ulaşabiliriz. Deneyimli medyumların yaptıkları ve ortaya akıl almaz sonuçlar çıkaran bu uygulamalar hakkında yapılacak küçük bir araştırma herkes için yeterli olacaktır. Bazı büyüler insanlara kötülük yapmak için kullanılır ve gerek yapım aşamalarında gerekse daha sonraki zamanlarda çok ilginç nesneler kullanılabilir. Kimileri ise ayırma büyüsünde olduğu gibi hem iyi hem de kötü amaçlar için kullanılmaktadır. Bu uygulamayı kullanacak olan insanların amaçları iyi de olsa kötü de olsa olumlu sonuç alacaklarına dair olan inançlarını yitirmemeleri ve medyumların verdikleri tüm bilgilere harfiyen uymaları gerekir. Bu uygulama birçok farklı ad ile yapılmakta ve insanlardan büyük ilgi görmektedir.

İki Kişiyi Ayırma Büyüsü

Medyumların çok fazla talep aldıkları bu uygulamada amaç insanların hiçbir şeyin farkına varmadan birbirlerinden uzaklaşmalarını sağlamaktır. Bunu yapabilmek ise büyük bir deneyim istemektedir. Tarafların resimlerini, isimlerini, şahsi bilgilerini veya kendilerine ait eşyaları kullanan medyumlar genellikle ortaya çıkaracakları enerjilerin etkilerini arttırmak için bazı özel dua veya Esma-ül Hüsna’ları da düzenli olarak okumaya devam etmektedirler. İstenen enerji ortaya çıktığı zaman en tutkulu ilişkileri dahi kısa zamanda bitirmekte ve birbirlerini seven kişilerin kısa zaman içinde ilişkilerine nokta koymalarına neden olmaktadır. Bu sebeple medyumlar hem geçmişte hem de günümüzde bu tarz uygulamalar hakkında çok fazla talep almışlardır.

Sevgilileri Ayırma Büyüsü

Birbirlerinden ayrılmaları gereken sevgililere herhangi bir fiziki müdahalede bulunmadan bunu sağlamak için kullanılacak tek yöntem büyülerdir. Bu güçlü uygulamaların ardından ortaya çıkan enerjiler insanların her türlü düşüncelerini değiştirip kısa zaman içinde tüm bilinçaltılarını etki altına alabilmektedir. Özellikle ilk anda bir insanı üzmek ve ona kötülük yapmak amacı ile kullanılıyor havası veren bu uygulama aslında bazen hayırlı amaçlar içinde kullanılabilmektedir. Yaşadığı ilişkiden zarar göreceğini fark etmeyen birinin ilişkisini bitirmek ona iyilik yapmak anlamına gelir. İşte bu gibi durumlarda bu uygulama kullanılabilir. İlgili kişilerin kendilerine ait olan şahsi eşyalarının kullanılması ile çok daha etkili olacak olan bu uygulamalarda her zaman için en deneyimli medyumların seçilmesi çok önemlidir.

Eşleri Ayırma Büyüsü

Eşlerin aralarını açmak ve evliliklerini sonlandırmak için kullanılan bu büyü uygulamasında özellikle sevmedikleri kişilerin mutsuz olmalarını ve yaşadıkları mutlu evliliklerin kısa zaman içinde son bulmasını isteyen kişiler ilgi göstermektedirler. Uygulama şekli diğerleri ile aynı olsa bile bazen kötü niyetler için üzerilerine çeşitli duaların okunduğu ve negatif enerjilerin musallat edildiği yiyecek, içecek veya benzeri nesneler de kullanılarak evli olan kişilere yedirilebilir. İstenen sonucun alınabilmesi için her şeyden önce sabırlı olmak gerekir. Çünkü bu tarz uygulamaların sonuçlarını ne kadar süre içinde göstereceklerini kimse bilemez. Hatta bazen bu süre tahmin edilenden daha uzun olabilir ve bu durumlarda medyumlardan yeniden yardım almak gerekir.

Ayırma Büyüsünü Bozma, Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur

Büyü bozma işlemleri her zaman için büyü yapmaktan daha zor olmuştur. Çünkü ortaya çıkarılan enerjinin etkilerini ortadan kaldırmak için tahmin edilenden daha fazla çaba göstermek gerekir. Bu sebeple üzerilerinde ayırma büyüsü gibi bir uygulamanın etkisi olduğunu düşünen kişiler zaman kaybetmeden medyumlardan yardım almalıdırlar. Bu kötü enerjinin etkisi ile ilişkilerinin bitmesini istemeyen kişiler her zaman için bu durumda ne yapmaları gerektiğini bilmelidirler. Medyumlar ayırma büyüsünü bozarken çok güçlü duaları günün belli zamanlarında ve belli sayılarda okuma yolunu seçerler. Bu durum bir süre devam ettikçe ortaya çok güçlü enerjiler çıkacak ve ilgili büyünün tüm etkilerini kısa zaman içinde ortadan kaldıracaktır.

10 YORUM YAPILDI

 1. Amine Hoca Tavisyemdir

  Ailem beni zorla istemediğim biriyle evlendirdi ve bunun farkında olan arkadaşlarım bana Medyum Amine hocayı tavsiye etti bende aradım durumumu anlattım bana ayrılık büyüsü yapacağını söyledi zorla evlendiğim kişi kendiliğinden benden boşanacağını söyledi ve dediği gibi de oldu 13 gün içerisinde boşandık ve kendi istediğim adamla evlendim Allah Amine Hocamdan razı olsun çok mutluyuz artık hocama her gün dua edeceğim..
  medyumamine@hotmail.com

 2. En Etkili Bağlama Büyüsü - Medyum Ferhan Hoca

  MEDYUM FERHAN ŞİMDİYE KADAR TANIDIĞIM EN İYİ HOCA VE BAŞARILI İŞLEMLERİ ETKİLİ SONUÇ VERİYOR. BEN EŞİM İÇİN BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTIRDIM. 15 GÜN KADAR SÜRDÜ İŞLEM BİRAZ UĞRAŞTIRDI BİZİ AMA OLSUN SONUÇ DA TUTTU İŞLEM. BEN MEMNUN KALDIM.ÇALIŞMAK İSTEYENLE REDE TAVSİYE EDERİM. FERHAN HOCA RAHMANİ İŞLEMDE DE ÇOK DA BAŞARILI.AMA BÜYÜLERİ BİRAZ PAHALIYA MAL OLDU.ONUDA SÖYLEMELİYİM. FERHAN HOCANIN TELEFONU DA

 3. sevil - Baysal hocam

  çalıştığım iş yerinin müdürüne çok aşıktım bir türlü açılamadım ona beni reddetmesinden korkuyordum bir gün iş yerine bir kadınla geldi kol kola o an çok kötü oldum o kadın sevgilisiymiş ve işe aldı sürekli bir arada olacaklardı ben buna dayanamazdım işten çıksam onu bir daha göremezdim ablamla konuştum durumu anlattım sevdiğim adam benim olmazsa canıma kıyacağı mı söyledim ablamda bir çaresini bakacağız dedi İnternet’te gezerken ablam Baysal hocayı buldu Baysal hocayla konuştuk oda çalışmalara hemen başlayacağını söyledi sevdiğin adamı sana bağlayacağım dedi 8 gün süre verdi 5 günde faydasını gördüm sevdiğim adamda beni seviyor.

 4. Ercan-Ferhan hoca

  Yıllar önce zamansız yaptığım evliliğim vardı eşimle hiç anlaşamıyorduk birbirimize bir yabancı gibiydik sadece mal varlığım mirasım için beni bırakmıyordu ben boşanmak istiyordum ama benden boşanmak istemiyordu artık mutsuzluğum yüzünden gündüzüm gecem olmuştu bende insanım tek istediğim iyi bir hayat iyi bir eş iyi bir evlilikti ama bunlar bende yoktu son çare benden soğuması için ve beni boşaması için bir hoca arayışına başladım ve Ferhan hocayla tanıştım ve derdimi sorunlarımı anlattım bana çok yardımcı oldu eşimi benden ayırmak için soğutma büyüsü yaptı inanamadığım andı eşim benden kendi isteğiyle boşanmak istedi ve ayrıldık şimdi özgürüm Ferhan hoca teşekkürler

 5. Rıza - Ensar hocam

  ben evli 3 çocuklu bir kadına aşık oldum kadın benim varlığımda haberdar dildi kadını kocasından çok kıskanıyordum onu kocasıyla gördüğümde onu öldürmek istiyordum o kadarki seviyordum sadece benim olsun istiyordum bir arkadaşım bana Ensar hocayı tavsiye etti aradım sorunumu anlattım oda sen üzülme ben çalışmalara başlayacağım en kısa sürede sevdiğin kadına kavuşacaksın dedi Ensar hocamla sürekli irtibat halindeydim dediği gibi kısa sürede sevdiğime kavuştum çok mutluyum hepsi Ensar hocam sayesinde..

 6. Emre can -Ferhan hocam

  biz yeni evliyiz düğünde takılan paralar altınlar çalındı eşim benden ben eşimden şüphelendim sürekli kavga ediyorduk ailelere anlattık durumu boşanma derecesine geldik aileler hocaya gitmeyi tavsiye etti kaç tane hocaya falcıya gittik hepsi bize yalan söyleyip paramızı aldılar kimseye güvenimiz kalmadı internette gezerken Ferhan hocayı buldum yorumları okudum çok etkilendim ve aramaya karar verdim Ferhan hocayı aradım derdimi anlattım oda derdime derman olacağını söyledi 5 gün sonra eşimin teyzesi bize geldi ve altınları ben çaldım dedi altınları bize geri verdi eşimle şu an çok mutluyuz bunların hepsi Ferhan hocam sayesinde

 7. Acil yardim

  Ayırma büyüsü yaptırmak istiyorum etkili sonuç veren Hoca tavsiyesi varmı Acilll???

  • Arkadaşım ben medyum Ferhan hocaya ayırma büyüsü yaptırdım kısa zaman da etkili sonuç aldım sende kendisiyle iletişime geç ve derdini anlat sana da etkili sonuçlar verir..

 8. Büyü bozma çalışmalarında en etkili medyum Ferhan hocam bana yapılan ve aileme yapılan büyüyün hepsini 9 günlük çalışmayla bozdu tam bir gerçek Hocadır kendisi..

 9. Ayırma büyüsü - medyum Amine hoca tavsiyem

  Ayırma büyüsü çalışmalarında hem çok etkili hemde kısa sürede sonuç veren medyum Amine hocadır eşimin hayatında başka bir kadın vardı ne yaptıysam onları ayıramadım tavsiyeler üzerine medyum Amine hocayı aradım yardım istedim detaylı bir bakım yaptıktan sonra 11 günlük bir çalışma içerisine girdi ve onları ayırdı şuan bir birbirlerini gördüler mi domuz görmüş gibi oluyorlar Amine hocadan Allah razı olsun o kadını eşimin hayatından çıkarttı ve bana bağladı herkese tavsiye ederim. medyumamine@hotmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir