Büyü Yaptırma

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

 

Günlük hayatımızda ulaşamadığımız sonuçların birçoğuna büyülerin özel enerjileri ile ulaşabiliriz. Deneyimli medyumların yaptıkları ve ortaya akıl almaz sonuçlar çıkaran bu uygulamalar hakkında yapılacak küçük bir araştırma herkes için yeterli olacaktır. Bazı büyüler insanlara kötülük yapmak için kullanılır ve gerek yapım aşamalarında gerekse daha sonraki zamanlarda çok ilginç nesneler kullanılabilir. Kimileri ise ayırma büyüsünde olduğu gibi hem iyi hem de kötü amaçlar için kullanılmaktadır. Bu uygulamayı kullanacak olan insanların amaçları iyi de olsa kötü de olsa olumlu sonuç alacaklarına dair olan inançlarını yitirmemeleri ve medyumların verdikleri tüm bilgilere harfiyen uymaları gerekir. Bu uygulama birçok farklı ad ile yapılmakta ve insanlardan büyük ilgi görmektedir.

İki Kişiyi Ayırma Büyüsü

Medyumların çok fazla talep aldıkları bu uygulamada amaç insanların hiçbir şeyin farkına varmadan birbirlerinden uzaklaşmalarını sağlamaktır. Bunu yapabilmek ise büyük bir deneyim istemektedir. Tarafların resimlerini, isimlerini, şahsi bilgilerini veya kendilerine ait eşyaları kullanan medyumlar genellikle ortaya çıkaracakları enerjilerin etkilerini arttırmak için bazı özel dua veya Esma-ül Hüsna’ları da düzenli olarak okumaya devam etmektedirler. İstenen enerji ortaya çıktığı zaman en tutkulu ilişkileri dahi kısa zamanda bitirmekte ve birbirlerini seven kişilerin kısa zaman içinde ilişkilerine nokta koymalarına neden olmaktadır. Bu sebeple medyumlar hem geçmişte hem de günümüzde bu tarz uygulamalar hakkında çok fazla talep almışlardır.

Sevgilileri Ayırma Büyüsü

Birbirlerinden ayrılmaları gereken sevgililere herhangi bir fiziki müdahalede bulunmadan bunu sağlamak için kullanılacak tek yöntem büyülerdir. Bu güçlü uygulamaların ardından ortaya çıkan enerjiler insanların her türlü düşüncelerini değiştirip kısa zaman içinde tüm bilinçaltılarını etki altına alabilmektedir. Özellikle ilk anda bir insanı üzmek ve ona kötülük yapmak amacı ile kullanılıyor havası veren bu uygulama aslında bazen hayırlı amaçlar içinde kullanılabilmektedir. Yaşadığı ilişkiden zarar göreceğini fark etmeyen birinin ilişkisini bitirmek ona iyilik yapmak anlamına gelir. İşte bu gibi durumlarda bu uygulama kullanılabilir. İlgili kişilerin kendilerine ait olan şahsi eşyalarının kullanılması ile çok daha etkili olacak olan bu uygulamalarda her zaman için en deneyimli medyumların seçilmesi çok önemlidir.

Eşleri Ayırma Büyüsü

Eşlerin aralarını açmak ve evliliklerini sonlandırmak için kullanılan bu büyü uygulamasında özellikle sevmedikleri kişilerin mutsuz olmalarını ve yaşadıkları mutlu evliliklerin kısa zaman içinde son bulmasını isteyen kişiler ilgi göstermektedirler. Uygulama şekli diğerleri ile aynı olsa bile bazen kötü niyetler için üzerilerine çeşitli duaların okunduğu ve negatif enerjilerin musallat edildiği yiyecek, içecek veya benzeri nesneler de kullanılarak evli olan kişilere yedirilebilir. İstenen sonucun alınabilmesi için her şeyden önce sabırlı olmak gerekir. Çünkü bu tarz uygulamaların sonuçlarını ne kadar süre içinde göstereceklerini kimse bilemez. Hatta bazen bu süre tahmin edilenden daha uzun olabilir ve bu durumlarda medyumlardan yeniden yardım almak gerekir.

Ayırma Büyüsünü Bozma, Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur

Büyü bozma işlemleri her zaman için büyü yapmaktan daha zor olmuştur. Çünkü ortaya çıkarılan enerjinin etkilerini ortadan kaldırmak için tahmin edilenden daha fazla çaba göstermek gerekir. Bu sebeple üzerilerinde ayırma büyüsü gibi bir uygulamanın etkisi olduğunu düşünen kişiler zaman kaybetmeden medyumlardan yardım almalıdırlar. Bu kötü enerjinin etkisi ile ilişkilerinin bitmesini istemeyen kişiler her zaman için bu durumda ne yapmaları gerektiğini bilmelidirler. Medyumlar ayırma büyüsünü bozarken çok güçlü duaları günün belli zamanlarında ve belli sayılarda okuma yolunu seçerler. Bu durum bir süre devam ettikçe ortaya çok güçlü enerjiler çıkacak ve ilgili büyünün tüm etkilerini kısa zaman içinde ortadan kaldıracaktır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Atilla dedi ki:

    Benim eşime ayırma büyüsü yapıldı. Fakat eşim şimdilerde kendisinde değil. Evi terk etti ve kendisiyle konuşamıyorum. Bana iyi bir medyum hocası önerin. Evimi yuvamı ocağımı kurtarayım ne olur Allah rızası için arkadaşlar yardımcı olun bana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı