Büyü Yaptırma

Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüsü, çift etkiye sahip büyülerdendir. Yapılan uygulamanın yöntemine göre ayırma veya bağlama büyüsü olarak uygulanabilmektedir. İki insanı ömür boyu ayrılmamak üzere bağlayan ya da evli veya nişanlı çiftlerin çeşitli sebeplerle ayrılmasını sağlayan büyüdür. Kaşık büyüsünün insan iradesi üzerinde büyük etkisi vardır. Kısa sürede tesir eder ve de oldukça kuvvetlidir.

Bu sebeplerden ötürü en çok başvurulan büyülerden birisi kaşık büyüsüdür. Kadim büyü kitaplarına bakıldığında oldukça eskilere dayanan bir büyü ritüelidir. Hem iyi niyetle hem de kötü niyetle büyü yaptırmak isteyen insanların da ilgisini bu büyü çekmektedir.

Kaşık büyüsü nasıl yapılır?

Ayırma büyüsü veya bağlama büyüsü olarak hangi amaç için uygulanacaksa uygulansın kullanılacak malzemeler aynıdır. Bu işlem için iki adet yemek kaşığı ve bir bardak su gerekmektedir. Kullanılacak kaşığın ne tür bir malzemeden yapıldığı önemli değildir fakat genelde çoğu medyum tahta kaşık tercih etmektedir.

Bu iki adet yemek kaşığı ve su dolu bardak yan yana dizilir ve ardından kime ve hangi niyetle yapılacağı söylenir. Sonrasında gerekli tılsımlı sözler, dualar söylenir ve ardından kaşıklara ve suya büyünün niyeti düşünülerek üflenir. Kaşıklardan biri su dolu bardağa konur ve ardından su boşaltılır. En son olarak da büyünün amacı doğrultusunda kaşıklar birbirine dönük ya da tersi yönünde bağlanır. Bu ritülelin sabahın erken saatlerinde yapılması etkinliği açısından daha uygun olabilir.

Kişileri birbirine bağlama amacı ile kaşık büyüsü uygulaması yapılıyor ise kaşıkların iç kısımları birbirine dönük bakacak şekilde iki kaşık birbirine bağlanmalıdır. Eğer amaç bir birlikteliği bozmak iki kişiyi ebediyen ayırmak ise o zaman da iki kaşık dış kısımları çevrilerek sırt sırta bir şekilde bağlanmalı. Bu manevi ritüellerin ve duaların ardından yapılması gerekenleri, konusunda uzman ve deneyimli medyumlar ya da güvenilir hocalar anlatmaktadır.

Kaşık büyüsü veya herhangi bir çalışmada medyum seçimi ?

Büyü yaptırmak istiyorum derken büyük sıkıntılar yaşamamak için konusunda uzman medyumu seçmek oldukça önemlidir. Günümüzde oldukça çok medyum olduğunu söyleyen insanlar mevcuttur. Kaşık büyüsü yaptırmak için en iyi medyumu bulmak da bu bakımdan zordur. Ancak iyi bir araştırma yapılmalı bu konudaki uzman medyum yorumları okunmalı, doğru kişiyle irtibata geçilmelidir. Kaşık büyüsü yaptıranların deneyimleri sonucunca yaptıkları yorumlara bakıldığında çoğu zaman büyülerinin tutmadığını, işe yaramadığını söylerler.

Bu durumun nedenleri ritüel sırasında bazı detaylara dikkat etmemiş olan kötü medyumlardır. İlk olarak yapılası gereken büyüye sabahın ilk saatlerinde başlanmalı ve hava asla bulanık olmamalıdır. Açık bir hava da ritüele başlanmalıdır. Diğer bir nokta ise edilecek duaların dikkatle ve inanılarak edilmesidir.

Kaşık büyüsü nasıl bozulur?

Diğer büyülerde de olduğu gibi kaşık büyüsünün etkisindeki kişi bu durumu asla fark edemez. Yaşanılan sürecin ya da yaptıklarının normal bir şey olduğunu düşünür. Ancak  büyüye maruz kalmış kişinin yakını belki bu durumu fark edebilir. Örneğin eşinin davranışlarında aniden beliren büyük değişiklikler, kaşık büyüsünün yapılma amacıyla orantılı olarak eşe çok bağlanma ya da ayrılık isteme gibi belirtiler takip edilebilir.

Böyle bir durumda güvenilir hocalar ya da uzman medyumlardan yardım almak gereklidir. Büyü bozma işlemleri yaptırma işlemlerinden daha zorlu bir süreçtir. Kaşık büyüsü kuvvetli bağlama büyülerinden biridir o sebepten kaşık büyüsü bozma uygulaması da sabır gerektiren bir süreç olacaktır. Büyüyü bozdurmak isteyen kişi bir hafta boyunca evlerine girerken bazı duaları etmelidir. Bu duanın elle ve mavi bir tükenmez kalemle yazılıp muska şeklinde katlanması gerekir.

Sonrasında büyükçe bir kaba 3 su bardağı kadar sirke koyun ve dua yazılı bu muskayı sirkeli suyun içine atın. Bir süre beklettikten sonra çıkarın ve odanızda kuruması için bekletin. Kuruduktan sonra yakarak imha edin. Bu uygulamanın ardından zaman içinde normal hayatınıza dönecek, kaşık büyüsünden etkilenen kişi kendi iradesine tekrar kavuşacaktır. Eğer kaşık büyüsü sebebiyle giden eş ya da sevgili var ise bu büyünün de bozulma ritüeli farklıdır. Bunun için iden kişinin kişisel eşyası da gerekmektedir. Ardından işleme başlamadan önce giden sevgiliyi geri döndürme niyeti edilmeli gerekli sözler söylenmelidir. Ardından yapılacak işlemleri uzman medyumlar size uygulatacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı