Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ana sayfa / Medyum Tavsiye / gerçek medyum kim nasıl anlaşılır

gerçek medyum kim nasıl anlaşılır

Gerçek medyum kim nasıl anlaşılır
Medyumluk bir meslek olmaktan ziyade kişinin doğuştan bazı yeteneklere sahip olması ve bu yetenekleri keşfederek ön plana çıkarması sayesinde insanlara yardım etmesi olarak tanımlanabilir. Herkesin medyum olamayacağı gibi her medyumun başarısı da kendisine göre farklıdır. Bazı medyumlar aşk, sevgi, barıştırma, buluşturma gibi alanlarda faaliyet gösterse de bazıları ayırma, boşanma, soğutma gibi alanlarda faaliyet göstermektedir.

Bu durum kişinin tercihlerine ve medyumun hayat görüşüne bağlı olarak değişmektedir. Gerçek medyum işini layıkıyla yapan, büyü süreçlerinde takipçi olan, büyü yaptırmak isteyen kişiye eksiksiz bilgi veren, yapılması gereken şeyleri sırasıyla söyleyen ve yapılıp yapılmadığını takip eden kişidir. Gerçek medyumlar ile internet ortamından veya yüz yüze iletişim aracılığıyla görüşmeniz mümkündür.

Teknolojinin hayatımıza girdiği günden bugüne artan talepler doğrultusunda internet ortamında da oldukça yaygın olarak faaliyet gösteren medyumların yaptıkları büyünün etkisinin somut olarak gösterilmesi sayesinde gerçek olup olmadıkları anlaşılmaktadır. Yani, bir medyumun gerçek olup olmadığını anlamanız için öncelikle bir büyü yaptırmanız ve bu büyüden aldığınız sonucu değerlendirmeniz gerekir.

Bir arkadaşınız veya bir tanıdığınızın da büyü yaptırmış olması yeterlidir. Burada önemli olan alınan sonuçtur. Çünkü büyüğünün doğru yapıldığında tutmama ihtimali olmadığı bilinmektedir. Bu nedenle doğru zamanda, doğru kanallarla, doğru büyü yapan medyumlar isteklerinizin yerine getirilmesini sağlayacaktır. Gerçek medyumu anlamanın en önemli yolu budur. Bu nedenle referansları olan bir medyumun tercih etmeniz önerilmektedir. Aynı zamanda kendi yorumunuza sahip olmak için hür iradenizle güvendiğiniz medyumlar ile iletişime geçerek yaptırmak istediğiniz büyü hakkında bilgilenebilir ve büyünün nasıl yapılacağı hakkında medyum tarafından yönlendirebilirsiniz.

Doğru yapılan bir büyü her zaman tutmaktadır. Bu durum dilerseniz büyünün ömür boyu sürmesini dilerseniz de belirli bir süre içerisinde geçerli olmasını sağlayacaktır. Bu noktada tercih tamamı ile size kalmıştır. Yaptırdığınız bir büyüden vazgeçip bozmak istediğinizde de bir medyuma başvurmanız gerekmektedir.

Genellikle muska yöntemi ile yapılan büyülerin bozulması için kendi kararınızla muskayı yırtmanız veya yakmanız önerilmemektedir. Büyüden vazgeçtiğiniz zaman durumu medyumunuza bildirmeniz ve yapılan büyüye göre büyünün nasıl bozulacağı hakkında sizi bilgilendirmesini bekleyiniz.

BİR YORUM

  1. garantili gerçek sonuç veren medyum

    Erkek arkadaşım ile 4 ay önce çok büyük kavga edip ayrılmıştım fakat ben onu 4 ay boyunca bir gün bile aklımdan çıkartamadım onu çok seviyordum. Bu süreçte erkek arkadaşım beni hiç bir şekilde arayıp sormadı mesaj dahi atmadı o aramadı ama ben onu aradım geri dönmesi için özür falan diledim. Ama olmadı beni hiç bir şekilde affetmeyeceğini söylüyordu. Bende bu saatten sonra ne yapacağımı bilmiyordum ama tek istediğim erkek arkadaşım ile barışmak eski günlerdeki gibi mutlu günlerimize geri dönmek istiyordum. Bende herkes gibi çareye medyum ile aramaya başladım. Bir sürü medyum siteleri vardı bazılarına girip insanlar hangi hocayı tercih etmiş diye yorumları okumaya başladım. Bir çok medyum hocası var insanlar hangisinin dolandırıcı hangisinin gerçek olduğunu tabi ki bilemez. İnsanlar sadece çare bulmak için böyle işlemler yaptırmak istiyorlar fakat bunları fırsata çevirip insanları kandırıyorlar. Bende iyice okudum bazı insanlarla iletişime geçtim doğrumu yalan mı diye en sonunda içime sinen tek hoca Edis hoca oldu. Edis hoca ile iletişime geçip erkek arkadaşım için geri getirme büyüsü yaptırmak istediğimi anlattım. Erkek arkadaşımla aramızdaki sorunlardan bahsettim Edis hoca çalışmalara başladı. Başladıktan sonra yaptıracağım işlem hakkında bana bir sürü bilgi veriyordu Edis hoca. İşlem 15 gün sonra bitti ve erkek arkadaşım bana kendi ayağıyla geldi. Ben bu kadarını beklemiyordum açıkçası aradan o kadar zaman geçmişti hiç umudum yoktu kimse onu döndüremez diye düşünüyordum ama Edis hoca döndürdü Edis hoca sayesinde şuan çok ama çok mutluyum. Edis hoca ile çalışan insanlar gibi sizlerde çalışıp çok olumlu sonuçlar alırsınız. 0535 685 1315

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir