Gerçek Sahtekar Medyumlar

Medyumlara gidenlerin yorumları

Medyumlara gidenlerin yorumları:
Bilinmezlik her insanı korkutur. İnsanlar geleceği öğrenmek için asırlardır farklı yollara başvurmuştur. Dünya üzerinde özel güçlere sahip ve bunu insanların hayrı için kullanan doğaüstü güçlere sahip insanlar bulunmaktadır. Bu insanların genel adı medyumdur. Medyumlar ilahi planla bağlantılı insanlardır.

Bunu ilahi planda bulunan bir ruh aracılığıyla da yapabildikleri gibi zihinlerine doğan düşünceleri anlama ve idrak seviyesine getirebildikleri zaman bir ruh aracılığına ihtiyaç duymadan gerekli rehberliği gerçekleştirebilirler. Meraklı olmak, keşfetmek insan doğasının temel yönelimlerindendir. En çok merak ettiği ve araştırdığı şey ise meçhul gelecektir. Medyumlardan bu yüzden danışmanlık alan insanlar olsa da çeşitli büyülerin uygulanması ve yapılması için de danışmanlık alan insanlar mevcuttur. Peki, nedir bu büyü?

Büyü, efsun, sihir… Çeşitli eş anlamları bulunan büyü, insanın doğal akışa en büyük müdahalesidir. Doğaüstü varlıklarla, mistik yöntemlerle veya paranormal aktivitelerde bulunarak doğal akışa müdahale etmesine verilen isimdir. Normal akışında bulunan yaşamımızı bu denli değiştirme istediğimiz nereden gelmektedir? Elbette ki insanoğlu varoluşundan bu yana hep mutsuzlukla mücadele içinde olmuş ve bunu değiştirmek için çaba göstermiştir.

İnsan bir ailenin içinde doğar ve kendi kurduğu bir ailede yaşamını sonlandırır. İşte burada olan bir huzursuzluk ya da evi etkileyecek kadar mutsuz bir iş, ya da yuva kurmaya engel olan bir işsizlik, insanı doğal akışa müdahaleye iter.

İnsanlar bu gibi umutsuz durumlarda medyumlara başvurur. Alanında iyi ve gerçek medyuma ait özelliklerle donatılmış insanlar, bu umutsuz durumdaki insanlara yardımcı olurlar. Her konu alanıyla alakalı bunca yıllık kadim büyü bilgilerinde bilgi birikimi ve çözüm yolları mevcuttur. Bu tür yollara başvurarak derdine derman bulmuş çok sayıda insan bulunmaktadır.

Büyü yaptırmak için gidenlerin dışında büyü bozdurmak içinde medyumlara başvuran insanlar vardır ve kimi bu yardımlar yıkılmakta olan yuvalarını, batmak üzere oldukları işlerini kurtarmaktadır. Medyumlar bizlere dünyanın büyülü tarafını sunmakta, gizli kalmış bilgilerini aktarmaktadır. Gerçek medyum ve işinde uzman, deneyimli kişilerce getirilen gerçek çözümler insanların yüzünü güldürmekte ve hayatlarını düzeltmelerinde yardımcı olmaktadır. Dikkat etmeniz gereken tek şey gerçek bir medyumdan danışmanlık almak olacaktır.

Medyum Sezai

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı