ana sayfa / Medyumlar / Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü

 

Mutlu yuvalar kurmak ve her zaman mutlu olabilmek yetişkin insanların en büyük hayalidir. Özellikle kendilerini mutlu edebilecek ve bir ömür yanlarında olacak birini bulduklarına inandıkları zaman akıllarına her zaman o kişi ile evlenmek gelir. Herhalde bu her insan için değişmez bir hayaldir. Çok sayıda insan sevdiği kişiler ile mutlu yuvalar kurma şansını yakalasa bile yine de bazen insanların çok büyük aşklar yaşayanlar bile çeşitli sebeplerden dolayı istedikleri gibi evliliklere yapamazlar. İşte bu gibi durumlarda ya büyük üzüntüler yaşarlar ya da çareyi farklı yollarda ararlar.  Fakat bazen insanların çarenin çok yakınlarında olduğunu fark etmezle ve aslında çok kolay bir şekilde amaçlarına ulaşabilecekken bunu es geçebilmektedirler.

Evlilik hayali kuran ancak bir türlü bu hayalini gerçeğe dönüştüremeyen kişiler için evlilik büyüsü uygulamaları imdada yetişmektedir. Çok uzun zamandan bu yana insan hayatında var olan ve birçok farklı amaç için kullanılabilen büyülerin her biri insanların faydalarına olacaktır. Medyumların bu konuda kendilerine gelen taleplerde genellikle önerdikleri ve gerçekten de en çok ilgi gören büyü uygulamalarından bir olan evlik büyüsü, etkilerinin gösterdiği andan itibaren üzerilerinde karar bulutlar dolaşan kişilerin fikirlerini değiştirmeyi başarmaktadır. Kimi zaman insanların yanlış veya eksik bilgilerden dolayı büyülerden uzak durmayı tercih ettiklerini görmekteyiz. Burada önemli olan her zaman en doğru kaynakları seçmek ve en doğru bilgileri edinmektir.

Evlilik Büyüsü & Evlenme Büyüsü 

Doğru medyumun seçildiği ve doğru tekniklerin uygulandığı evlilik büyüsü uygulamaları, isteyen herkesin kısa zaman içinde amacına ulaşmalarını ve evlilik hayallerini gerçeğe dönüştürmelerini sağlamaktadır. Çoğu zaman medyumların verdikleri bu hizmetler ile kısmetlerinin açılabileceğini ve rüyalarını süsleyen o mutlu evlilikleri en kısa zamanda yapabileceklerini bilmeyen insanlar boşa yere üzülüp kendilerini kahretmektedirler. Evlilik büyüsünü yaptırmak isteyen insanlar her şeyden önce bu uygulama hakkında araştırma yapmalı ve gerekli bilgileri önceden edinmelidir. Bu hareket hem zaman kaybının önüne geçecek hem de kötü niyetli sahte medyumların tuzaklarına düşülmesini engelleyecektir.

Evlilik Büyüsü Yapan Medyumlar

Evlilik büyüsünü yapacak olan medyumlar genellikle bu taleple kendilerine gelen kişilerden kendilerine ait olan eşyalarını, şahsi bilgilerini veya kendi bedenlerinden alınmış olan saç teli, tırnak veya kan damlası gibi direkt olarak şahsa özel nesneleri talep ederler. Bu nesneler üzerine ne tür işlemler yapacaklarına ise ancak medyumların kendileri karar verebilirler. Yapılacak işlemlerin sonunda genellikle çok güçlü duaları düzenli olarak okumaya devam eden medyumlar bu sayede yapılan işlemin çok daha etkili olmasını sağlamaya çalışırlar. Geçmiş dönemlerde olduğu gibi bugünde bu uygulamayı yapan medyumlar aynı yöntemi deneyerek sonuca gitmeyi denemektedirler. Bazen medyumlar üzerilerinde özel işlemler yaptıkları bu özel nesnelerin kişilerin üzerilerinde taşınmasını bazen de çok gizli yerlerde saklanmasını istemektedirler.

Evlilik Büyüsünden Sonuç Almak

Eğer insanlar gerçekten istedikleri sonuçları almak isterlerse her şeyden önce inanmalı ve sabırlı olmaları gerektiğini bilmelidirler. Evlik büyüsü uygulamaları ile açığa çıkan enerjini faydalarını görmeye başlayan insanlar, kısa zaman içinde kendilerini mutlu edecek kişiler ile tanışarak evlilik yolunda emin adımlar ile ilerlemektedirler. Bu kadar özel bir amaca hitap eden bu özel uygulamanın en çok ilgi gören büyü uygulaması olmasına kesinlikle şaşmamak gerekir. Çünkü insanların evlilik hayali kurdukları ve her zaman için üzerilerinde bir kötü enerji olduğunda bundan kurtulmak istemeleri normal bir şeydir. İnsanların her zaman bu tarz amaçlar ile kendilerinden yardım istemeleri ve bu isteklerin her zaman sürecek olması da medyumların daima kendilerini geliştirip meslekleri hakkında yeni yeni bilgiler edinmelerini gerektirmektedir.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır

Evlilik Büyüsü yapmak için neler gereklidir. İstenen bu parça büyü yapılacak kişiye ait tırnak, saç, giysi parçası veya herhangi bir parçası yeterli olacaktır. Tüm bu bilgi ve malzemeler sonrası büyü yapmak isteyen kişinin de rızası ile çalışmalar başlamış olur.

Yapılan çalışma sonrasında büyü yapılan kişide büyü etkisi ile hareket vede hislerinde değişimler oluşacaktır. Kişinin düşünce ve hislerinin değişmesini sağlayan bu büyüler bazen kısa sürede belirgin sonuçlar vermekte ancak bazen bu durum uzamaktadır. Evlilik büyüsü ile evliliğe ikna edilecek sevdiğiniz veya arzu ettiğiniz kişi sabır göstermeniz gerekmektedir.

Evlilik Büyüsü Hakkında

Birçok kişi bu konuda “kesin sonuç, garantili sonuç, 3 günde çözüm” ifadeler kullanmakta ancak bu gibi kişilerin hep hüsrana uğradığı bilinmektedir. Bu yüzden yapılacak çalışma da sevdiğiniz kişinin size yönelmesi de zaman ister. Bu konuda yeterli bilgi deneyime sahip medyum ile çalışmanız tavsiye edilir.

Evlilik büyüsü hakkında yorumlarınızı çekinmeden yazabilirsiniz. Evlilik büyüsü yapan medyumları sitemizde tavsiye edin.

17 YORUM YAPILDI

 1. Garantili Medyum Hoca - Medyum Baysal Hoca

  EŞİMLE ANNEM ARASINDA KALDIM.NE ANNEMİ TUTABİLİYORUM NEDE EŞİMİ.BUNLARINDA ANLAŞMAYA HİÇ NİYETİ YOKTU.OLAN BANA OLUYORDU. ÇOK YORULUYORDUM VE GERİLİYORDUM. BAYSAL HOCAYA DANIŞTIM.YARDIMCI OLDU.ŞİMDİ İKİSİ DE ÇOK İYİ ANLAŞIYOR. BENDE RAHATLADIM. ZOR BİR DURUMMUŞ.BENİM GİBİ OLANLARA BAYSAL HOCAYI ÖNERİRİM.

 2. AŞK BÜYÜSÜ - FERHAN HOCA

  Medyum Ferhan ile bende çalıştım evet yorumlar ne kadar inandırıcı olmasa da ben denemek istedim gerçek tende istediğimi aldım yaptırdığım aşk büyüsünün etkisini gördüm olmayacak bir şeydi bu ama Ferhan hocanın yaptığı çalışma gerçekten başarılı oldu şimdi sevdiğim çocukla birlikteyim ve mutluyum Ferhan hocayla çalışmanızı tavsiye ederim teşekkürler…

 3. Zehra - Mikail Hoca

  ben 1 ay önce bu sitede bir yorum okudum medyum Mikail hoca ile ilgili onun sayesinde medyum Mikail hocayla tanıştım işlem yaptırdım ve gerçekten çok etkili oldu Allah razı olsun Mikail hocadan

 4. Evlilik Büyüsü İçin - Medyum Baysal Hoca

  Ablam ve eniştemin arası çok kötüydü neredeyse boşanma aşamasına gelmişlerdi. bu durum bizi çok üzüyordu çünkü birbirlerini gerçekten çok ama çok seviyorlardı. bende tavsiyeleri dikkate alarak Baysal hocam ile görüşmeye başladım bu konuda bana yardımcı olmasını istedim ve Baysal hocam sağ olsun gerçekten çok yardımcı oldu şuan ablam ve eniştem eskisi gibiler mutlular Allah razı olsun. ben çok inandım güvendim sizde inanarak güvenerek önce ön yargılarınızdan kurtularak ulaşın.

 5. İSTANBUL MEDYUMLAR - MEDYUM FERHAN

  Ben işlerimin düzensizliği ve hayatımda bir şeylerin sürekli ters gitmesiyle ilgili bir çalışma yaptırdım. Medyum Ferhan ile çalıştım çok iyi oldu bu adam gerçekten çalışılması gereken bir hoca çok bilgili ve istediğim her şey olacakların hepsini söylemesi ve zamanla olması beni çok mutlu etti helal olsun adam işini biliyor çalışmak isteyenler kendisine mailde den ulaşabilirsiniz.Saygılar hocam….

 6. EVLİLİK BÜYÜSÜ - MEDYUM FERHAN

  MERHABA ARKADAŞLAR.BENDE FERHAN HOCAM SAYESİNDE DÜZELDİM.SANKİ YENİDEN DOGDUM.6 YILDIR PSİKOLOJİK İLAÇLAR KULLANIYORDUM.FARKLI BİR DURUM İÇİNDEYDİM.DURUMUM HOCALIKMIŞ.BOŞUNA KULLANMIŞIM O İLAÇLARI.DOKTORLARDAN BOŞUNA DERMAN ARAMIŞIM.SAĞOLSUN FERHAN HOCAM ÇOK YARDIM OLDU.ALLAH RAZI OLSUN.BENİM DURUMUMDA OLANLARA TAVSİYE EDERİM.

 7. AŞK BÜYÜSÜ - MEDYUM FERHAN

  BENDE SİZLERE FERHAN HOCAYI ÖNERMEK İSTERİM.BUNDAN 1 AY ÖNCE TANIŞTIM KENDİSİ İLE.BİR ARKADAŞIMIN ARACILIĞI İLE. AŞK VE İŞ SORUNLARIM VARDI.İYİCE BUNALMIŞTIM.HEM AŞK İÇİN HEMDE İŞİM İÇİN YARDIM ALDIM.ÇOK ŞÜKÜR İŞLERİM İYİ.AŞK HAYATIMDA DÜZENE GİRDİ.İLGİLENDİ.O YÜZDEN YAZMAK İSTEDİM. HER YERE YAZACAĞIM.

 8. Ömer - Medyum Ensar hocayı herkese öneririm

  merhaba arkadaşlar ben bundan 1 yıl önce medyum Ensar hocaya evlilik büyüsü yaptırmıştım eşimle nişanlıyken ben askerdeydim henüz o zamanlar aile arasında sıkıntılar çıkmaya başlamış nişan bozulmuştu askerlik bittikten sonra bir arkadaşımın tavsiyesi ile medyum Ensar hocayla tanıştım sorunumu anlattım 10 günde tekrar nişan yaptık şuan evliyiz medyum Ensar hoca sayesinde yuva kurdum şimdide başka bir arkadaşıma önerdim sizlere de medyum Ensar hocayı öneririm.

 9. Medyum Baysal Hoca

  merhaba arkadaşlar bende medyum Baysal hocaya bu site sayesinde ulaştım burada bir çok kişi medyum Baysal hoca hakkında olumlu yorum yapıyor ben üzerime vazife bildim ve yorum yazmaya karar verdim benim 2 yıl önce ayrıldığım sevdiğimle o zamanlara evlilik planları kuruyorduk ama nasip olmadı kader buymuş deyip geçiştirmiştik benim ona karşı olan sevgim hiç bitmedi son 5 aydır normal bir şekilde konuşuyorduk bir türlü duvarları kıramadık kendini medyum olarak tanıtan dolandırıcılara rastladım 3 bin tl paran gittiğinde iyice soğumuştum bu işlerden araştırma yaparken medyum Baysal hocaya denk geldim hemen iletişime geçtim derdimi anlattım çalışmalara başladık şuanda sevdiğimle nişan yapalı 3 hafta oldu yaza doğru inşallah düğün yapacağız Allah medyum Baysal hocadan razı olsun herkese tavsiye ediyorum..

 10. evlilik ve ağlama büyüsü

  evlilik büyüsü için o kadar çok yorum okudum ki hemen hemen herkes sonuç almış bütün tavsiyeleri aradım ve hepsi telefonu açar açmaz para istiyor insan önce bir dinler sıkıntı ne diye bende bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum Baysal hocayı aradım önce o beni dinledi sonra ben onu çok iyi anlaştık hiç sıkılmadan 45 dakika beni dinledi ve bakım yaptı evlenmek istediğim biri vardı onu bana bağlayıp evlilik büyüsü yapacağını söyledi ve çalışmalara başladı 11 günlük bir çalışma içerisine girdi günü etkilerini gördüm adam bana bağlanmıştı 11 günün sonunda çalışmalar bitti ve bir şey yoktu evlilik için bir teklif bekliyordum akşam saat 11 olmuştu ve bana bağlanan adam evin önüne gelip bağırarak bana evlenme teklifi etti Allah Baysal hocadan razı olsun bana hayırlı sonuçlar verdi inşallah sizlere de yardımı dokunur.

 11. Amine hoca sayesinde evlendim

  2 yıllık bir ilişkim var benim 8 aydır nişanlıyım ama hiç bir şekilde evliliğe adım atamadık bende bu konuda bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum Amine hocayı aradım evlilik büyüsü yapması için yardım istedim sağ olsun beni kırmadı 12 günlük bir çalışma yaptı çalışmalar çok güzel geçti ve sonuç aldım şuan Amine hoca sayesinde evlendim Allah razı olsun Amine hoca dan inşallah sizlere de yardımcı olur Amine hoca iletişim : medyumamine@hotmail.com

 12. medyum mikail hocayla yeni çalışmaya başladım çok heycanlıyım inş her şey istediğim gibi olur

 13. zehra - Baysal hocaya çok teşekkür ediyorum

  ben onu bunu bilmem medyum Baysal çok başarılı çok kısa zamanda işlemi bitirdi dünyalar benim çok mutluyum Baysal hocaya ne kadar teşekkür etsem azdır…

 14. medyum Baysal hocaya nasıl ulaşa bilirim lütfen bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?

 15. Banu yardım

  Benim sevdigim bir adam var 6 yıldır arkadaşız ama bir türlü ona sevdiğimi soyleyemedim aslında söyledim ama beni istemedi arkadaşlar bana yardımcı olur musunuz ben onu çok istiyorum evlenmek istiyorum kendisiyle lütfen evlilik büyüsünü etkili yapan hoca varmı yardım edin ?

  • Merhaba Banu hanım size yardımcı olabilirim ben de sizin gibiydim sevdiğim adama bir türlü açılamıyordum ama ta ki medyum Ensar hocayla tanışana kadar kendisiyle 7 günlük evlilik büyüsü yaptık gece ay nişanlandık ve evlendik şuan çok mutluyuz sana da medyum Ensar hocayı tavsiye ederim mutlaka kendisiyle iletişime geçin size yardımcı olacaktır..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir