ana sayfa / Medyumlar / Canbar Aşk Büyüsü

Canbar Aşk Büyüsü

Canbar Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü gibi zor ancak çok faydalı uygulamalar hakkında araştırma yapan kişiler genellikle yaşanan bilgi kirliliğinden olayı yanlış bilgilerle de karşılaşabilmektedirler. Bu sebeple amaç ne olursa olsun her zaman en doğru kaynak seçilmeli ve gerekli bilgiler elde edilmeden harekete geçilmemelidir. Şu ana kadar en çok yapılan büyülerden biri olan aşk büyüleri ise daima insanların haklarında farklı şekillerde araştırmalar yapıp denemek istedikleri uygulamalar olmuştur.

Canbar aşk büyüsü adı ile yapılan ve birçok kişinin sevdiği kişileri kendilerine aşık etmelerini sağlayan büyüler ise daima medyumların en çok talep aldıkları uygulamalar olmuştur. Bu uygulamada çok özel dualar, esma-ül Hüsnalar, kişilerin resimleri ve aynı zamanda kişisel bilgileri kullanılmaktadır. Bu uygulamayı yapacak olan kişiler genellikle ilgili kişilerin kendilerine ve sevdikleri kişilere ait olan resimlerin üzerine çok güçlü dualar okurlar.

Hatta bazı medyumlar Ya Vedud Esma’sını okumanın yeterli olacağını de belirtmektedirler. Daha sonra Üzerlerine dualar okunan bu resimlerin kişilerin Üzerlerinde taşınması ile de kısa zaman içinde istenen sonuç alınabilmektedir. İnsanların gücen içinde ve olumlu sonuç alacaklarına dair inançları her zaman için bu tarz uygulamalarda önemlidir.

Çünkü manevi enerjileri hareket geçirmek ve onlardan fayda görmek gerçekten de zor bir iştir. Aradaki mesafe ne olursa olsun sevdikleri kişileri her zaman için kendilerine bu şekilde aşık edebilecek olan insanlar, canbar aşk büyüsüne sırf bu sebeple dahi büyük bir ilgi göstermektedirler. Bu tarz bir uygulamanın nasıl sonuç verdiğini merak eden insanlar genellikle aradıkları cevapları bulamamalarına rağmen yine de denemek isterler.

Eğer doğru medyum seçilir ve kendisinin verdiği bilgiler ışığında hareket edilirse o zaman istenen sonuç mutlaka ortaya çıkacaktır. Burada önemli olan insanların canbar aşk büyüsünden olumlu sonuç alacaklarına dair olan inançlarını yitirmemeleridir. Binlerce senden bu yana var olan ve her zaman insanların istedikleri gibi aşklar yaşayabilmelerini sağlayan bu özel büyü uygulamasının faydalarını araştıran herkes zaman kaybetmeden denemek için bir medyum arayışına girerler. En büyük aşkların dahi yaşanması için faydalı olan bu uygulama ile isteyen herkes amacına ulaşabilmektedir.

Canbar aşk büyüsü nedir nasıl yapılır, canbar aşk büyüsü için yorumlarınızı çekinmeden paylaşın.

6 YORUM YAPILDI

 1. Almina - Baysal hoca

  Annemin uygun gördüğü komşumuzun oğlu vardı çok beğeniyor bana uygun görüyorlardı komşumuz ve annem ben o şekil düşünmüyorum o gözle hiç bakmamıştım evlilik yaşım gelmişti ve annem sürekli laf söylüyordu sevmediğim biriyle evlilik istemiyordum oralı olmamaya başladım.Annem ve komşumuz bizim aramızı yapmak ve birbirimizi bağlamak için Baysal hocamıza aşk büyüsü için işlem yaptırmışlar ah bu anneler var ya zamanla komşumun oğluna bağlanmaya ve sevmeye başladım aslında iyi biriydi sevmek ikimize de yakışıyordu şimdi aşığım ve evlilik yolundayız Baysal hocam bir tane..

 2. Canbar Büyüsü yapan Medyum Amine Hoca

  Cabbar büyüsü için çok derin araştırmalar yaptım ve sonunda çok iyi bir hoca buldum yaptığı tüm çalışmalar çok etkili hocamın adı Medyum Amine Hoca arkadaşlar herkese tavsiye ediyorum bana 15 günde sonuç verdi istediğim sonucun 100 katını bana verdi Allah binlerce kez razı olsun Amine Hocamdan şiddetle tavsiye ediyorum.. medyumamine@hotmail.com

 3. Mustafa - Ferhan hoca

  Bir tekstil firmasında çalışıyorum askerden yeni geldim ve dünya güzeli bir kız gözüme çarptı hoşlanmaya başladım açılmak istiyordum ama bana karşı kırıcı olmasından korkuyordum.Biraz zaman geçsin istedim fakat başka biriyle konuşuyordu gözümle gördüm her gün öğle yemeğinde beraber yemek çay saatlerinde çay içiyorlardı bende uzaktan onları seyrediyor ve kıskanıyordum.Arada göz göze geliyorduk dilimin ucuna geliyordu sevgim ama bir türlü konuşamıyordum.Arkadaşımla paylaştım konuyu kaçıralım dedi bana ama zorla güzellik olmazdı aklı başkasında olduktan sonra bende istemem o şekil düğün yapmak ve gelinlikle almak en doğrusuydu Ferhan hocamızı birçok kişi tavsiye etti bana ve hocamıza ulaştım sevdiğimi bana bağlanmasını aşık olması için ne gerekiyorsa yapmasını söyledim Ferhan hocamız bu isteğimi yerine getireceğini ve rahat bir şekilde nefes almamı söyledi içimde bir güven vardı hocamıza karşı şimdi sevdiğim bana yönelmeye başladı ve ciddi adımlar atmaya başladık hepsi Ferhan hocamız sayesinde oldu….

 4. Makbule-Aşk büyüsü Ferhan hoca

  Ben 45 yaşındaki bir esnafa aşık oldum fakat o bana bakmıyordu mesaj yazıyordum sürekli ilgisini çekmek hoşuma gidiyordu ama ben peşinde koşuyordum ne anlamı vardı aşkın.Sabırsızlık bende çoktu aşk büyüsü yaptırmak için Ferhan hocamla çalışmaya başladım ve netice gördüm işlem başında aramız iyi şimdi o benim peşimde koşmaya başladı oda benim çektiğimi çeksin biraz sürünsün Ferhan hocam dünyada eşin benzerin yok

 5. Emine - Ensar hoca

  İlk evliliğim görücü usulüydü çocuğum yoktu ilk evlilik beni çok yıpratmıştı. Aşık olmak bu kadar mı zordu ya hayattan soğudum ya resmen.İkinci evliliğim aşk evliliği olsun istedim çıktığım biri vardı kısa dönemde ilişkimiz bitti.İnce eleyip sık dokumak bu olsa gerek her konuşmaya ve her adıma dikkat etmek zorundaydım ağzım yandı bir kere. İkinci ilişkim 4 ay oldu ve bana göre iyi biriydi sürekli yüzük takalım evlenelim demesi beni mutlu ediyordu fakat güzel bir bayan gördüğünde de gözü kayıyordu sonsuza dek bana bakması ve aşk ile yuva kurmam için Ensar hocamıza Hamza için aşk büyüsü ve bana ölene dek sadık kalması için 6 günlük bir işlem için çalışmaya başladık Hamza ya ne dersem yok demez hale ve bir bayanda görse gözünü yere eğip de bakmayacak hale getirdi Ensar hocam..

 6. Canbar Büyüsü Medyum Amine Hoca

  Herkese tavsiyem Medyum Amine Hocadır çünkü Amine Hoca bana 13 günde etkili sonuç verdi ve diğer hocalardan çok farklı mesela hiç beni terslemedi derdimize sonuna kadar dinledi Allah razı olsun Hocamdan ve Hocamı tavsiye eden arkadaşlarımdan sizlerin sayesinde medyum Amine hocayla iletişime geçiyoruz..
  medyumamine@hotmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir