Vefk Tılsım

vefk yapan medyum önerisi

Vefk yapan medyum önerisi:
Öncelikle vefkin ne olduğundan emin olmanız çok önemli çünkü toplumumuzda muska adıyla bağdaştırılan vefk aslında muskayla benzerlik göstermek dışında başka bir bağlantı içinde değildir. Muska koruma amaçlı yazılmış ve tıpkı büyü gibi sözcüklerin sihirli dilinden yararlanılmış bir tür kalkandır. Vefk ise yazı diliyle ve medyumun doğaüstü güçleriyle akışa müdahale gücü bulmasıdır. Muskayı farklı yapan gördüğünüz üzere pasif savunma içerir.

Vefk ise kimi zaman savunma gerektirecek kadar güçlü sözcüklerin hayvan derilerine bez parçalarına çeşitli mürekkeplerle yazılmasıdır. Vefk büyü yapmada kullanılan bir çeşit yöntemdir ve vefkin önemli gelişmeleri tetiklediği defalarca görülmüştür.

Vefkler ebcet harfleri olarak bildiğimiz harflerle yazılır ve ebcet harflerinin belirli sayılara denk geldiğine inanılır. Bu sayı değerleri çeşitli geometrik desenlerle ve biçimlerle tılsımı güçlendirilerek kişi bunu üstünde taşımak suretiyle ya da tılsımlanmak istenen odada bulundurularak etkisi kuvvetlendirilir. Vefk kişi için yazdırılabileceği gibi bir başkası içinde yazdırılabilir.

Bir başkasına büyü amaçlı yazdırılacak ise kesinlikle hanesinde veya kişinin herhangi bir özel eşyasında bulundurulmalıdır. Vefkin etkileri sayılmayacak kadar çok alanda kullanılabilir. Hemen hemen her durum için yazılacak bir vefk mevcuttur. Önemli olan vefk yazmak için yeterli donanıma sahip birini bulup danışmanlık alabilmektir. Ebcet harfleri ve şekillerin anlamlarını iyi kavramış bir medyumun vefk ile çözüm getiremeyeceği durum hemen hemen yoktur.

Vefk yapabilecek yetkinlikte bir medyum bulmak için ilk önce vefk ile ilgili konular hakkında bilgi sahibi olmalısınız ki yazdırdığınız vefk size de bir anlam ifade edebilmeli. Hiç bilmediğiniz bir konu da korku beslemeniz ve kandırılmanız oldukça kolaydır. Bu tür önlemler almak için kesinlikle ön araştırmadan sonra vefk yazdıracak kadar yetkin bir medyum arayışına girmelisiniz.

Medyumun ne kadar yetkin olduğuna siz karar vermelisiniz. İnternet sitelerinde çeşitli medyum isimleri dolaşmakta ve önerilmektedir. En basit bazda düşünürseniz bir saç bakım ürünü bir kişiye yararlı olabilir belki en geniş spektrumda üretilmişse beş kişiye…
Fakat altıncı kişi için garanti edilemez. Bundandır ki size en uygun medyumu kendini belirlemelisiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı