Medyum İsimleri

medyum vahit

Sahip oldukları bilgiler veya özel yetenekler ile her zaman sıradan insanlardan ayrılmış olan medyumlar, özellikle ortaya çıkardıkları çok güçlü manevi enerjiler ile en zor işlemleri dahi kısa zaman içinde yapabilmektedirler. Bu sebeple medyum vahit gibi amaçları insanlar yardım etmek değil sadece onları mağdur etmek olan kişilerden uzak durmak çok önemlidir.

Uzun zamandan bu yana piyasada olan ve adı her zaman kötü şekilde anılan bu isim, kendisine gelen kişilerin çaresiz hallerini kendisi için bir avantaja çevirmektedir. Bu sebeple kendisinden uzak durulmasını öneren insanlar medyum vahitin usta bir sahtekar olduğunu da belirtmektedirler. Gerçek bir medyum gibi davranması ve insanları kendisine kısa zaman içinde inandırması, uzun zamandan bu yana birçok kişiyi de mağdur etmesine neden olmuştur.

Bu isim hakkında yapılacak olan kısa bir araştırma ile herkes kendisinin aslında ne kadar tehlikeli bir isim olduğunu görecek ve medyum vahitten uzak durmaları gerektiğini göreceklerdir. Amaç ne olursa olsun en çaresiz anda dahi medyum vahitten uzak durmak alınacak en doğru güvenlik önlemi olacaktır.

Medyum Sezai

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı