Medyum İsimleri

medyum feyyaz

Her türlü sıkıntıları için medyumlara güvenebileceklerini bilen insanlar, bu kişilerin sahip oldukları özel bilgileri, yetenekleri veya yaptıkları işlemleri kullanarak kendilerine bir çıkış yolu aramaktadırlar. Özellikle yapacakları işlemlerin günlük hayatta asla göremeyeceğimiz işlemler olması ve ortaya çıkarılan manevi enerjilerin kesinlikle sıradan insanlar tarafından kullanılamayacak olmak medyumları daima özel kılmaya yetmiştir.

Çok uzun zamandan bu yana insanların ilgilerini çeken bu kişiler arasında maalesef medyum feyyaz gibi kötü niyetli kişilerde vardır. Bu kişi hakkında araştırma yapan kişiler kısa zaman içinde ne kadar tehlikeli ve riskli bir seçim olduğunu hemen anlayacaktır. Maalesef yapılan onca uyarıya rağmen halen insanlar yeterli araştırma yapmadıkları için bu sahtekarın tuzaklarına düşerek mağdur olmaktadırlar.

İnsanları çok kolay bir şekilde kandırıp kendine inandıran bu isim kısa zaman içinde birçok kişiye hayal kırıklığı yaşatmıştır. Medyum seçerken nelere dikkat etmeleri gerektiğini bilmeyen insanlar bu isim ile çalışmak yerine başka medyumları seçmeleri gerektiğini de bilmeyeceklerdir. Çünkü medyum feyyaz bu alanda yapılacak en kötü seçim olarak ön plana çıkan bir isimdir.

Medyum Sezai

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı