Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ana sayfa / medyum / ankarada medyum araştıranlar

ankarada medyum araştıranlar

Ankara da medyum araştıranlar:
Türkiye’nin başkenti olma özelliğine sahip Ankara en az İstanbul kadar büyük ve karışık bir şehirdir. Bu şehirde de her şehirde olduğu gibi kalp kırıklığı yaşayan, ayrılıkla sarsılan, geleceğiyle ilgili kaygı duyan ve merak içinde olan insanlar mevcuttur. Ve tüm bunlara cevap arayan kocaman bir kalabalık…
Bu yazımızda Ankara da yaşayan ve bu sorulara cevap bulmak isteyen arkadaşlarımıza yardımcı olacak bilgiler vermeye çalışacağız.

İlk önce medyumun ne olduğunu anlamamız lazım. Medyum ilahi olanla sürekli iletişim halinde olan veya istediğinde geniş zamanlı evren zamansız bir gerçekliğin cevabına sahip olabilmektedir. Bu doğaüstü güçlere sahip insanların toplumumuzdan büyücü ya da benzeri ayrıştırıcı suçlayıcı dille ötekileştirmek oldukça yanlıştır çünkü medyumlar sadece büyü alanında çalışan insanlara kötülük yapmayı amaç edinmiş kimseler değildirler. Aksine sahip olduklarını toplumun en yüksek hayrına kullanmayı amaç edinmiş kişilerdir.

Ve yine bu insanların özel yetenek olarak görülen özellikleri her insana bahşedilen fakat geliştirilmesi gereken özelliklerdendir. İş böyle olunca kendini medyum olarak adlandıran bir sürü insan bulunmaktadır. Sadece Ankara da medyum hizmeti veren bir sürü yer bulunmaktadır ve hangisinin gerçekten medyum olduğunu anlamak gerçekten zordur ve gerçek bir medyum olup olmadığını anlamak için birebir görüşme gerekmektedir.

Ankara’nın hemen hemen her ilçesinde medyum hizmeti veren yerler bulunmaktadır. Ticari amaçla açılandan bu doğaüstü özellikleri diğerleriyle paylaşmak amacıyla var olana kadar çeşitlilik göstermektedir. Medyumlar için etik olan öngörü özelliğinin diğerlerinin hayrına kullanmaktır.
Birçok çeşidi olan medyumluk hizmetlerinden halkın en çok tercih ettiği çeşitli büyü hizmetleridir.

Almak istediğiniz hizmete göre çeşitlilik gösteren medyumlar bulunmaktadır. Almak istediğimiz hizmete göre seçeceğimiz medyum aynı zamanda bu alanla ilgili bilgi ve deneyim sahibi olmalıdır zira büyüler yapana ve yaptırana yanlış uygulanması sonu zarar verebilir. Bunun içindir ki alınacak hizmet doğrultusunda ve aranılan hizmet kalitesini için kişi kendi seçeneklerini belirlemeli ve bu seçenekler doğrultusunda bir araştırma yapmalıdır. Araştırma sonucunda danışmanlık alınacak yere gitmeden önce kişi kesinlikle daha önce hizmet alan kişilerden de görüş almalıdır.

BİR YORUM

  1. Medyum edis hoca gerçek bir sonuç

    Adım Selin ben yüksek okul mezunuyum ve işim çok iyi birden bire kötüye giden şeylerden dolayı beni iş yerinden attılar ve tazminat dahi vermediler. Bende işimi geri istiyordum ya da tazminatımı ama yapmadılar sürekli beni oyaladılar. Bende bunun üzerine bir medyum hocasından yardım istedim ve tekrardan işe girmem için bir çalışma yapmasını istedim. Edis hocanın sayesinde 9 gün sonra tekrardan işime başladım ve her şey eskisinden çok daha iyi olmaya başladı. Edis hocamdan aldığım kesin sonuçtan sonra buraya yorum yapma gereği duydum umarım sizlerde alırsınız sonuçlarınızı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir