ana sayfa / Medyumlar / Büyü Bozma

Büyü Bozma

Büyü Bozma

Büyüler gibi insanların ilgilerini her zaman çekmiş ve gelecekte de çekecek olan uygulamaların yanında bu uygulamaların etkilerinin nasıl durdurulacağını da bilmek çok önemlidir. Özellikle bazı durumlarda insanların acele bir şekilde yaptıkları büyülerin sonuçlarını ortadan kaldırmak istemeleri de sıkça rastlanılan bir durumdur. Hangi amaçla olursa olsun yapılan büyülerin etkilerini ortadan kaldırmak için en doğru büyü bozma teknikleri seçilmeli ve yapılan her işlem doğru bir şekilde yapılmalıdır.

Büyüler var olduğundan bu yana var olan büyü bozma işlemlerinin bilinmesi her zaman için insanların zor durumlardan kurtulmaları için çok önemlidir. Bugüne kadar yapılmış olan uygulamalarda birçok farklı teknik denenmiş ve çoğu boşa gitmiştir. Çünkü bu konuda ortaya atılan fikirlerin büyük bir çoğunluğu başarılı olamadıkları halde yine de insanların denemek istedikleri uygulamalar olmuşlardır. Büyü bozma işlemlerinde akla gelen ilk tekniğin kesinlikle özel duaların sürekli olarak okunması olmalıdır. Çok uzun zamandan bu yana bu yöntem ile birçok büyü bozulmuş ve etkileri kalıcı olarak ortadan kaldırılmıştır.

Yapılan büyüler bir kara büyü ise amaçları da büyük ihtimalle kötü olacak ve insanların zarar görmesi istenecektir. Bu uygulamalarını etkileri altına giden kiler o kadar şiddetli acılara maruz kalırlar ki bazen büyüyü yapan kilerinde kontrolünden çıkan manevi enerjiler insanların acılar içinde ölümlerine dahi yol açabilir.

Bu sebeple kontrol elden kaçmadan erkek tedbir almak ve mutlaka doğru zamanda büyü bozma işlemlerini yaptırmak çok önemlidir. Bu sebeple büyü işlemi yaptırmak isteyen kişiler her zaman için büyü bozma işlemleri hakkında da bilgi sahibi olmalıdırlar. Hatta medyumlar kendilerinden bu gibi etkili büyüler isteyen insanlar gerek gördükleri takdirde zaman kaybı yaşamadan yeniden kendilerine gelmelerini ve hemen büzü bozma işlemi talep etmelerini söylemelidirler.

Binlerce kez denenmiş olan ve insanların büyülerin etkilerini sonlandırmak için başvurdukları bu uygulamaları yapan kişilerde en az büyü yapmakta oldukları kadar usta kişiler olmalıdırlar. Bu sebeple seçilen medyumun hem büyü yapma hem de büyü bozma uygulamalarında ustalaşmış kişiler olmaları konu ile ilgili olan herkes için çok önemlidir.

 

6 YORUM YAPILDI

 1. Büyü bozma kesinlikle medyum Baysal hoca

  merhaba eşimle aramızda problemler çıkalı 1 ay oldu eşim geceleri eve gelmiyorum şiddete başvuruyordu evde kavga eksik olmuyor başka bir kadın olmasından şüphelenip hoca arayışına geçtim bir defa dolandırıcıya denk geldim paramı kaptırdım sağ sol daki arkadaşlarıma danıştım bir arkadaşım medyum Baysal hocadan bahsetti biraz tereddütle Baysal hocayla iletişime geçtim durumumu anlattım aynı günde eşimin üzerinde başka bir kadın tarafından yapılan büyü olduğunu öğrenince dünyam başıma yıkıldı hiç vakit kaybetmeden işlemlere başladık bu durumu bir ben bir Baysal hocam birde Allah bilir ama Allah’a şükür yuvam kurtuldu medyum Baysal vesilesiyle oldu şiddetle medyum Baysal
  hocayı tavsiye ederim..

 2. oğuzhan - medyum tavsiye

  medyum ararken dikkat edin arkadaşlar ben hiç araştırmadan konuştuğum dolandırıcıların oltasına düştüm 5 bin tl param gitti ama medyum Baysal hoca öyle değil arkadaşlar gerçekten Allah vergisi ilimi var onda herkese tavsiye ederim..

 3. Medyum Baysal hoca nerde oturuyor bilgisi olan var mı arkadaşlar ofisi var mı ?

 4. hüsnenur - Ensar hoca

  Rahmetli kaynanam eşimle bana sürekli büyü muska yapıyordu.Yatak odamızda salonda hatta yattığımız yatak da bile her tür büyü muska vardı evimizde bereket ve huzur yoktu eşimle aram pek yoktu bu muskalardan ötürü ve Ensar hocamıza baş vurdum aradım kaynanamın yaptığı muskaları evin dışında yakmamı ve yapılan büyüleri bozacağını söyledi Ensar hocamızın dediklerini yaptım ben sonucumu aldım evimde huzurumda var ah kaynana ah.. Ensar hocamın yapmış olduğu çalışmalardan sonuç aldım ve sonuç almak isteyenlere tavsiye ederim..

 5. Esma - Ferhan hoca

  Ben yeni evliyim ve üvey görümcem eşim bekarken aşık olmuştu benim haberim yoktu evlendikten sonra anlatmaya başladılar dünyam yıkıldı benim ne kadar pislik bir şey ya nefret doldum resmen her sene yüz yüze gelsek de nefret dolu bakıyordum görümceme.Hak ediyordu defalarca kocamdan ayırmak için elinden geleni yapsa da bizim üstümüze yapılan büyüleri muskaları atmıştım çöpe daha çok fenalaştım eşim bu durumu çözmek için Ferhan hocamızla çalışmaya başladı artık nefes alamaz haldeydim her tür büyü vardı üstümüzde Ferhan hocamız üstümüzdeki büyüleri tek tek bozdu ve koruma büyüsü yaptı kocamla..

 6. Büyü bozma Medyum Baysal Hoca

  6 senedir hiç bir hocanın bozmadığı büyüyü Medyum Baysal Hoca 14 günde bozdu hocama çok minnettarım ve herkese Baysal Hocamı tavsiye ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir