Büyü Bozma Etkiler ve Belirtiler

Büyü bozma duası

Büyü Bozma Duası

Büyü bozma medyumları en çok zorlayan işlemlerdir. Hem sabır istemesi hem de çok zor olması sebebi ile birçok medyum bu işlemler de başarılı olamazlar. Kendine has bir duası olan bu işlemler de ne kadar zaman içinde sonuç alınacağı kesinlikle belli olamaz. Büyü bozma duası kesinlikle ezbere ve eksiksiz bir şekilde okunması gerekir. Ancak bu şekilde sonuç verecektir ve insanlar üzerlerinde ki büyü etkilerinden ancak bu şekilde kurtulacaklardır.

Birçok medyum bu duayı ezbere bilmedikleri için doğal olarak kendilerine gelen büyü bozma taleplerini başka kişilere doğru yönlendirirler. Bu tarz işlemler çok riskli olabilir. Çünkü yapılan işlemler de herhangi bir hata yapıldığı zaman durum etki altında olan kişiler için çok daha ciddi olabilir. Bu enerjiler yok edilmek istenirken etkilerinin çok daha güçlü bir hale gelmesi sağlanabilir. Bu sebeple büyü bozma işlemleri her zaman için bilinçli ve kontrollü bir şekilde yapılmalıdır.

Büyü Bozma İşlemlerin de Okunması Gereken Dua

Medyumlar bu tarz işlemler yapacakları zaman öncelikle etkilerini yok etmek istedikleri büyülerin o anlık durumunu analiz etmelidirler. Çünkü bu işlemler de okunan duaların ne kadar zaman okunacakları bilinemez. Büyülerin etkileri yok olana kadar okunması gereken bu dua günün belli zamanların da okunmalıdır. Birçok farklı sebep ile büyülerin etkilerinin yok edilmesi gerekebilir. Özellikle kara büyüler gibi işlemlerin etkileri çok ciddi sıkıntılar verebilir.

Bu gibi durumlar da kesinlikle zaman kaybetmeden deneyimli bir medyumun kapısı çalınmalı ve kendisinden büyü bozma işlemleri hakkında yardım alınmalıdır. Farklı alanlar da bu işlemlerin farklı teknikler ile yapılabileceği hakkında bilgiler yer alır ancak bu çok ciddi bir hatadır. Çünkü büyü bozma işlemleri sadece büyü bozma duası ile yapılabilir ve ancak bu şekilde sonuç verir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı