Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ana sayfa / buyuyaptirma / Büyü bozan medyumlar

Büyü bozan medyumlar

Büyü Bozan Medyumlar

Büyü bozmak çok ciddi ve aynı zamanda sabır isteyen bir işlemdir. Bu işlemler de medyumların bazı özel duaların uzun bir süre günlerin belli zamanların da okumaları gerekmektedir. Tüm büyülerin etkilerini bu teknik ile kısa zaman içinde yok edeceklerini bilen medyumlar bunun dışında kesinlikle farkı bir teknik kullanılmaması gerektiğini belirtmektedirler. Büyü bozan medyumlar bu tarz işlemler de okudukları duaları mutlaka doğru seçmeli ve aynı zamanda ezbere okumalıdırlar.

Ancak bu şekilde sonuç veren büyü bozma işlemleri kimi zaman kulaktan dolma bilgiler ile de yapılabilmektedir. Örneğin yapılan büyü işlemlerinin tersten yapılması veya duaların tersten okunması gibi teknikler kesinlikle istenen sonucu vermemektedir. Bunun yanında bazı kişiler hayvan kurban edip kan dökmenin de kısa zaman içine büyülerin etkilerinin yok olması için yeterli olacağını düşünebilmektedirler. Bu işlemler de özellikle kara büyülerin etkilerinin en kısa zaman içinde yok olması amaçlanmaktadır.

İnsanların çok ciddi sıkıntılar yaşamalarına neden olan bu işlemler de özellikle kullanılan teknikler sebebi ile insanların çektikleri sıkıntılar çok daha şiddetli olabilmektedir. Bu durumdan en kısa zaman içinde kurtulmak isteyen insanlar da mutlaka büyü bozma işlemleri hakkında bilgileri olan medyumların kapılarını çalmak zorundadırlar. Ne kadar süre içinde sonuç vereceği kesinlikle belli olmayan bu işlemler de amaç tüm büyü enerjilerinin kısa zaman yok olmasını sağlamaktır.

Okunan dualar genellikle belli zamanlar da ve aynı zamanda belli adetler de okunmalıdır. Aksi takdirde istenen sonuç ortaya çıkmadığı gibi verilen tüm emekler de tamamen boşa gidebilmektedir. Geçmişte de bu tarz durumların çok sık yaşandığı bilinmektedir. Bu sebeple insanlar büyü bozan medyumların seçimi konusunda her zaman dikkatli olmalı ve en deneyimli kişiler ile çalışmalıdırlar.

BİR YORUM

  1. Geri getirme büyüsü sonuç

    arkadaşlar benim karım evden gitti ve gelmek bilmiyor. Birileri tarafından bir işlemler yapılmış ve benimle tekrar evli kalmak bile istemiyor. Bunun üzerine medyum atlas hocadan yardım almaya başladım. Atlas hocayı bir medyum sayfasından buldum ve bu bulduğum sayfadaki yorumlardan dolayı atlas hocayla çalışmaya karar verdim. Eşime geri getirme büyüsü ve etkili papaz büyüsü çalışması yaptırdım ve 12 gün sonunda eşim evine geri döndü ve üzerindeki yapılan işlemler de bozuldu. Her şeye tekrardan yeniden başladık. Bu konuda atlas hocaya güvendim ve onun sayesinde eşimi geri döndürdüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir