buyuyaptirma

Büyü bozan medyumlar

Büyü Bozan Medyumlar

Büyü bozmak çok ciddi ve aynı zamanda sabır isteyen bir işlemdir. Bu işlemler de medyumların bazı özel duaların uzun bir süre günlerin belli zamanların da okumaları gerekmektedir. Tüm büyülerin etkilerini bu teknik ile kısa zaman içinde yok edeceklerini bilen medyumlar bunun dışında kesinlikle farkı bir teknik kullanılmaması gerektiğini belirtmektedirler. Büyü bozan medyumlar bu tarz işlemler de okudukları duaları mutlaka doğru seçmeli ve aynı zamanda ezbere okumalıdırlar.

Ancak bu şekilde sonuç veren büyü bozma işlemleri kimi zaman kulaktan dolma bilgiler ile de yapılabilmektedir. Örneğin yapılan büyü işlemlerinin tersten yapılması veya duaların tersten okunması gibi teknikler kesinlikle istenen sonucu vermemektedir. Bunun yanında bazı kişiler hayvan kurban edip kan dökmenin de kısa zaman içine büyülerin etkilerinin yok olması için yeterli olacağını düşünebilmektedirler. Bu işlemler de özellikle kara büyülerin etkilerinin en kısa zaman içinde yok olması amaçlanmaktadır.

İnsanların çok ciddi sıkıntılar yaşamalarına neden olan bu işlemler de özellikle kullanılan teknikler sebebi ile insanların çektikleri sıkıntılar çok daha şiddetli olabilmektedir. Bu durumdan en kısa zaman içinde kurtulmak isteyen insanlar da mutlaka büyü bozma işlemleri hakkında bilgileri olan medyumların kapılarını çalmak zorundadırlar. Ne kadar süre içinde sonuç vereceği kesinlikle belli olmayan bu işlemler de amaç tüm büyü enerjilerinin kısa zaman yok olmasını sağlamaktır.

Okunan dualar genellikle belli zamanlar da ve aynı zamanda belli adetler de okunmalıdır. Aksi takdirde istenen sonuç ortaya çıkmadığı gibi verilen tüm emekler de tamamen boşa gidebilmektedir. Geçmişte de bu tarz durumların çok sık yaşandığı bilinmektedir. Bu sebeple insanlar büyü bozan medyumların seçimi konusunda her zaman dikkatli olmalı ve en deneyimli kişiler ile çalışmalıdırlar.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı