buyuyaptirma

Voodoo büyüsü

Voodoo Büyüsü Nedir

Kara büyüler arasında her zaman özel bir yeri olan voodoo büyüsü özellikle eski zamanlar da Afrika ülkelerin de ortaya çıkmış ve insanların bir nesne ile etki altına alındığı işlemlerdir. Medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman etki altına almak istedikleri kişileri temsil eden nesneler kullanırlar. Aslında bu işlemler halk arasında bilinen işlemlerdir çünkü birçok film veya kitapta bu işlemler konu alınmıştır.

Nesne olarak genellikle oyuncak bebekleri tercih eden medyumlar çok özel tılsımlı sözler ile üzerine enerjiler yükledikleri bu bebeklere temas edip istedikleri kişilere fiziki etkiler de bulunabilirler. Kötü amaçlar ile yapılan bu işlemler insanlar ne kadar isterlerse o kadar sürer ve bu etkilerin şiddetleri her zaman için farklı şekilde ortaya çıkar. Örneğin bu bebeklerin bedenlerine bir cisim batırıldığı zaman ilgili kişilerin de aynı anca fiziki acılar çektikleri bilinir.

Voodoo Büyüsünün Gizemleri

Eğer bu cisim bebeğin karnına batırılırsa ilgili kişiler de aynı anda karın bölgelerin de şiddetli acılar çekebilir. Aynı şekilde o bebeğin herhangi bir yerine ateş tutulduğunda yine aynı kişiler de çok ciddi bir şekilde yanma hissi duyarlar. Bu işlemler çok eski zamanlardan bu yana yapılan ve günümüze kadar gelen işlemlerdir. Çok dikkatli bir şekilde yapılmaları gerekir. Özellikle okunacak olan tılsımlı sözlerin yanında insanların isimleri de mutlaka anılmalıdır.

Deneyimsiz bir medyum kesinlikle bu işlemi yapmamalı ve gereksiz yere risk almamalıdır. Çünkü kontrolden çıkacak olan bir enerji konu ile ilgisi olan herkes için çok ciddi sorunlara neden olabilir. Günümüzde de çok az medyum tarafından yapılabildiği için voodoo büyüsü yaptırmak isteyen kişiler risk almamak için her adımlarının kendilerinden emin bir şekilde atmaya özen göstermelidirler. Özellikle medyum seçimi bu işlemler de çok önemlidir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı