ana sayfa / buyuyaptirma / Gerçek medyum arıyorum

Gerçek medyum arıyorum

Gerçek Medyum Arıyorum

Günümüzde gerçek bir medyum bulmak çok zor olabilmektedir. Bu sebeple gerçek medyum arıyorum ama bu kişilere ulaşmakta zorlanıyorum diyen birçok kişi bu durumu tersine çevirmek için uzmanların kapılarını çalmaktadırlar. İnsanlar bu alanda hizmet almak istedikleri zaman genellikle daha önce bu alanda hizmet almış ve istedikleri sonuca ulaşmış olan kişilerden fikir almaktadırlar.

Bu bilgiler ile yola çıkan kişiler kısa zaman içinde istedikleri bilgileri bulabildikleri gibi aynı zamanda insanların güvenlerini kazanmış olan kişilere nasıl ulaşacaklarını da kısa zaman içinde öğrenebilmektedirler. Genellikle kısa zaman içinde sonuç alınan işlemler ile insanların beklentilerini karşılayabilen gerçek medyumlar aynı zamanda meslekleri hakkında sahip oldukları bilgileri sürekli olarak geliştirerek sürekli olarak daha fazla kişiye ulaşmaya çalışmaktadırlar.

Bu alanda yapılan işlemlerin çok fazla olması ve her işlemde de çok fazla teknik kullanılması sebebi ile bir medyumun istediği duruma gelebilmesi için çok uzun zaman boyunca emek vermesi geremektedir. Gerçek medyum ararken en doğru bilgileri kimlerden veya nerelerden alacaklarını bilmeyen kişiler kendilerini her zaman koruma altına almalı ve kesinlikle bilinçsiz bir şekilde seçim yapmamaları gerektiğini de bilmelidirler.

Çok farklı amaçlar ile medyumların kapılarını çalan kişiler bu kişilerin seçimleri kadar aynı zamanda medyumların kendileri için yapacakları işlemler hakkında da bilgi sahibi olmalıdırlar. Bu sayede yapılan işlemlerin doğru olup olmadıklarını veya ilgil medyumların geçek medyum olup olmadıklarını daha kolay anlayabilmektedirler.

Artık gelişen teknolojinin de yardımı ile medyum seçimlerini yaparken internet sitelerinden de faydalanabilen insanlar bu tarz siteler de diğer insanlar ile iletişime geçerek kendilerine gerçek medyum arıyorum ama bu konuda nelere dikkat etmem gerektiğini bilmiyorum gibi soruları sorarak kısa zaman içinde güvenilir bir medyum ile tanışabilirler.

2 YORUM YAPILDI

  1. Gerçek medyum kimlerdir

    Ben şuan da evliyim. Eşimle kaçarak evlendim çünkü kaynanam beni o zamanlar istemiyordu. Eşime eğer o kadınla evlenirsen bir daha bizi arama bizimle konuşma seni evlatlıktan reddederiz gibi konuşmalar yapıyordu. Kaynanamın da üç tane kızı vardı. Hepsi birbirinden beter, kötü, pis hepsi de anneleri gibi kötülük peşindeydi. Onlarda beni hiç sevmiyorlardı benden nefret ediyorlardı beni hizmetçi gibi kullanıyorlardı. Bende onları aramazdım sormazdım. Eşimle kaçtıktan sonra küçük bir düğün yaptık tabi kaynanam ben hala istemiyor. Evlendikten sonra da kaynanam bana muska yapmaya başladı. Bir süre ben eşimle çok ciddi kavgalar ettim. Ben hamile kalınca kaynanam birazcık durdu. Çocuğum dünyaya geldikten sonra kaynanam tekrar bana muska yapmaya başladı. Tabi ki bunlar daha küçük sorunlar. Görümcelerim de beni rahat bırakmıyorlar. Tabi ki ben bunları kendime bağlamak istiyordum. Kaynanamın beni iyi bilmesini bana da iyi davranmasını istiyordum. Bir kaç gün iyi medyumları araştırdım soruşturdum. İyilere baktım kötülere baktım. Bütün yorumlarda hemen hemen Edis hocanın ismi olduğu için bende Edis hocayı aradım. Edis hoca kaynanam ve görümcelerimi 14 günde bana köpek yaptı. Tabi ki bu durum benim hoşuma gidiyordu. Artık benimle uğraşmadığı için bende eşimle daha mutlu olmaya başladım. Edis hocama buradan saygılarımı sunuyorum. 0535 891 8597

  2. Çok borçum var ve kısmetim için ne yapmam gerektiğini bilmiyorum neye elimi atsam basiretim bağlanıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir