Gerçek Sahtekar Medyumlar

gerçek sahtekar medyumlar arasındaki fark

Gerçek ve sahtekâr medyum arasındaki fark:
Kahve kültürünün ülkemizde yayılmasıyla birçok basit kafede dahi falcılık medyum hizmetleri adı altında ticari amaç güdülen faaliyetlerde bulunulmaktadır. Fal kültürüyle medyum kültürü çok farklı dallarda bulunan faaliyetlerdir. Gerçek bir medyumu kafede ya da herhangi bir fal evinde bulamazsınız çünkü gerçek bir medyumun etkinlik alanı ilahi planla yeryüzüdür.

Bu derece kompleks ve önem, dikkat gerektiren bir işi sıradan bir insanın yapması mümkün değildir. Çünkü medyumluk yeteneği ölçülebilir bir sınırla tarif edilemeyecek kadar karışıktır. Doğuştan gelen yetenekleri anlamlandırma yetisi kazanmak ve ifade gücü kazanmak uzun zaman fazla emek gerektiren bir iştir. Ve tüm bunların dışında kişinin yaşamının merkezine oturan bir mucizedir.

Medyum olmak diye bir kavram olamaz. Evet geliştirebilir yeteneklerle çevrelenmiş bir sistemdir medyumluk fakat tüm bunların dışından doğuştan bir yetenek ve doğduğu çevrede yaşam boyu eğitim getirmelidir. Örneğin annesinden ya da babasından bir tanesi medyuma ait özellikler taşıyorsa o aileye doğan çocuk ister istemez medyumlukla ilgili bir farkındalıkla doğacaktır ve hayatı boyunca merak içinde bu konuda gelişmeye çalışacaktır. Yani kişi değil medyumluktan para kazanmak, paranın ne olduğunu bilmediği çağlarda başlarsa medyum olma çalışmalarına, o zaman zamanı geldiğinden gerçek bir medyum olmuş olur.

Sahtekar medyumlar ise insan manipülasyonu üzerine kurdukları sistemi medyumluk olarak pazarlamaya çalışırlar. Bunu çeşitli araçlar kullanarak yapabildikleri gibi, çeşitli etkilerde bulunup doğal akışa büyüyle müdahale edebildiklerini iddia edebilirler. Gerçek bir medyum akışa müdahalede bulabilir evet ama sahtekar bir medyum ancak karşısındaki kişiyi büyünün gerçekleşeceğine inandırarak zaman kazanır.

Ve sonucunda hüsrana uğrayana danışmanlık hizmeti alan kişi ökült medyumluk bilgisine inanmaz ve aleyhinde saygızılıkta bulunur. Medyumluk bir fal fincanıyla gelecek hakkında tahmin yapmak demek değildir. Medyumluk ve medyumluğa ait özellikler taşıyan insanlar ilahi plandaki ruhlarla bizim aramızda iletişim sağlayan kimi medyumlar için direk zihinsel güçleriyle evrendeki frekansları yakalama suretiyle bilgiye sahip olma gücünü bizim ve kolektifin en yüksek hayrı için sağlayan kişilerdir. Bundandır ki cüzi miktarlarda ucuz yerlerde medyumluk hizmeti verdiğini söyleyen insanlara inanmayınız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı