Vefk Tılsım

Vefk Tılsımı

Vefk Tılsımı

Vefk tılsımı dendiğinde akla bu özel uygulamaların sonucunda açığa çıkan ve son derece etkili olan enerjiler gelmelidir. Bu enerjileri açığa çıkarmak için büyük bir ustalık ve aynı zamanda deneyim gerekmektedir. Yapılacak doğru işlemlerin ardından her ne amaçla yapılıyorsa yapılsın tüm vefk uygulamaları insanların amaçlarına ulaşmalarını sağlamaya yetecektir.

Çok uzun zamandan bu yana yapılan ve birçok kişinin kurtulmakta zorluk çektikleri sorunlarından kurtulmalarına vesile olan bu özel uygulamalar hakkında bilgiler edinmek isteyen kişiler çoğu zaman bu konu hakkında kendilerini geliştirmiş olan kişilerden yardım almayı tercih etmektedirler.

Çünkü özellikle bu konular hakkında bilgiler içeren birçok yazılı kaynağın doğru bilgiler içermediğine sık sık tanık olmaktayız. Vefk tılsımı gibi hem deneyim hemde beceri isteyen uygulamaları tam anlamı ile yapabilmek için insanların kendilerini geliştirmeleri çok önemlidir.

Çünkü bu konuda eğitim veren bir kurum veya kişi yoktur. Özellikle ustalaşmış kişilerin yanında zaman geçirmek ve kendilerinin verdikleri bilgilerden yola çıkmak her zaman için insanların vefk tılsımı gibi özel konularda kendilerini geliştirmelerini kolaylaştırmaktadır.

Vefkler Hakkında Vefk Çeşitleri 

Vefklerin İslam tarihinde ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu anlamak için öncelikle peygamberlerin ve İslam toplumlarının liderlerinin bu konuya bakış açılarını araştırmak gerekir. Şu anda birçok farklı müzede sergilenmekte olan ve eski İslam toplumlarının önde gelen isimlerinin şahsen kullandıkları eşyalar incelendiği zaman her birinde mutlaka farklı amaçlar için yapılmış olan vefk çizimlerinin yer aldığı görülecektir.

Bu çizimlerin gerek günlük eşyalarda gerekse savaş ekipmanlarında kullanılmış olması ise bize İslam dünyasında vefk uygulamalarına olan bakış açısı hakkında net bilgiler vermektedir. Birçok kişinin sandığı gibi büyüler ile en küçük bir alakası olmayan bu uygulamalar özellikle kısa zaman içinde istenen etkileri ortaya çıkarabildikleri için her zaman büyük ilgi görmüşlerdir. İnsanların çok farklı amaçlar için vefk tılsımı denilen enerjileri harekete geçirmeye çalışmaları çoğu zaman amaçlarına ulaşmalarına neden olmuştur.

Aşk Vefki

Vefk uygulamalarının birçok farklı amaç için kullanılabildiğini bilen insanlar özellikle sevdikleri kişilerin gönüllerini kazanabilmek için aşk vefki uygulamasına büyük önem vermektedirler. Hocaların kendileri için yaptıkları özel çizimlerin yer aldığı deri veya kağıt parçalarını zarar görmeyecek bir şekilde koruyan ve gerek olursa üzerilerinde taşıyan insanlar, bu özel uygulamanın tılsımı ile kısa zaman içinde amaçlarına ulaşabilmektedirler. Tabi her zaman olduğu gibi bu uygulamada da vefk tılsımının harekete geçmesi için sabırlı olmak ve inançlı bir şekilde beklemek çok önemlidir.

Bağlama Vefki

Bu vefk uygulamasında amaç insanların sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak ve onları kaybetme korkusunu yenmektir. Kendilerine olan sadakatlerinden şüpheleri olan insanlar, sevdikleri kişileri başkalarına kaptırmamak için bağlama vefki uygulamalarından yardım alırlar. Bu uygulama için yapılan özel çizimlerin içine kimi zaman ayetler, sureler, Esma-ül Hüsnalar veya benzeri bilgiler de eklenebilmektedir. Ancak her ne olursa olsun eğer çizimlerin içine yerleştirilen sayıların toplamları hem sağdan sola hem de yukarıdan aşağıya aynı rakamları vermiyorsa o zaman yapılan işlem tamamen yanlış demektir. Bu durumda kesinlikle tüm işlemler ne baştan yapılmalı ve tüm kontroller sağlanmalıdır.

Evlilik Vefki

İnsanların her zaman için hayallerini kurdukları evlilikleri yapabilmelerini amaçlayan ve çok titiz bir çalışma ile ortaya çıkarılan evlilik vefki uygulamaları, deneyimli hocaların özel çalışmaları ile yapılmalıdır. Çünkü bu tarz bir uygulamayı hazırlamak her zaman için çok büyük bir deneyim ve büyük bir çaba istemektedir. Hocalar zaman içinde edindikleri deneyim ile bu uygulamaları yapabildikleri için kesinlikle acemi kişilerden uzak durulmasını önermektedirler. Evlilik vefkini hazırlayacak olan kişiler öncelikle küçük bir kağıt veya deri parçasının üzerine her yöne aynı adette olacak şekilde kare şekilleri çizmelidirler. Daha sonra bu çizimlerine içine amaca uygun olarak seçilmiş olan sayı, harf, ayet, dua, Esma-ül Hüsna veya kişilerin isimlerini de ekleye bilmektedirler.

Vefk Tılsımı Hakkında, Vefk Tılsımı Nedir

En son ise yapılan çizimlerin üzerilerine vefk tılsımını harekete geçirmesi beklenen çok güçlü dualar okunmaya başlanır. Kısa zaman içinde etkilerini gösterecek olan bu uygulamalar özellikle geçmişte de çok fazla yapıldığı için günümüzde de oldukça fazla ilgi görmeye devam etmektedir. Genel anlamda insanların vefkler hakkında çok fazla bilgilerinin olmaması ve gerçekten de bu konuda çok fazla uygulama talebi gelmemesi, aslında bu şekilde amaçlarına ulaşabilecek olan kişilerin boş yere üzülmelerine neden olabilmektedir. Bunun önüne geçmek için ise üzülmek yerine araştırma yapmak ve özellikle İslam dünyasında kesinlikle yasaklanmamış hatta önerilmiş olan vefk uygulamalarını kullanmak gerekir. Kısa zaman ortaya çıkacak enerji, evlilik hayalleri olan herkesin rüyalarının gerçekleşmesine yardımcı olacak kadar güçlü olacaktır.

Vefk tılsımı hakkında yorum yapın, vefk tılsımı yapan medyumları tavsiye edin.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı