ana sayfa / Gerçek Sahtekar Medyumlar / Hangi Medyumu Tercih Etmeliyim

Hangi Medyumu Tercih Etmeliyim

Hangi Medyumu Tercih Etmeliyim

Türlü sorunlarına çözüm bulmak amacıyla medyum arayan insanların medyum seçimi aşamasında oldukça önemli bazı detayları araştırmaları gerekmektedir. Medyumluk mesleğinin gerekliliklerini yerine getiren ve medyumluk için yeterliliğe sahip medyumlar sorunlarınıza çözüm olabilir.

Hangi Medyumu Tercih Etmeliyim, hangi medyum güvenilir, hangi medyumlar en iyi medyumlardır, bunları iyi araştırmak zarar değil fayda sağlayacaktır. Medyumlar olarak yapacağınız küçük bir araştırma sonrası karşınıza yüzlerce medyum sitesi çıkabilir ve çıkan sonuçlardan hangisini tercih ederseniz edin iletişime geçtiğiniz kişi kendisi için en iyisi olduğunu, gerçek olduğunu ve bu kadarla yetinmeyip sanki tek medyum kendisiymiş gibi konuşmaya devam edecektir.

Medyumluk mesleğini icra eden medyum olduğunu söyleyen kişilere dikkat etmeniz durumunda bu kişilerin büyük bir kısmının Türkçe bozuktur. Nasıl oluyor da sen daha konuşmayı dahi beceremezken medyumluk gibi deneyime bilgiye ihtiyaç duyan bir mesleğe sahipsin? Hangi medyumu tercih etmeliyim diyenlere dikkat etmeleri gereken birçok unsur vardır.

Medyum seçiminde kararsız kalmış, hangi medyumu tercih etmeliyim araştırma yapıyor ancak medyumlar ile iletişime geçmekte hiç geç kalmayan kişilerin, hem maddi hemse manevi olarak nasıl aldatıldıklarını anlatan yorumlara birçok siteden ulaşabilirsiniz. Her ne kadar medyum tavsiye ediliyor, veya hakkında çok iyi yorumlar olsa dahi her zaman yeterli bilgiyi edinmek yarar sağlayacaktır.

Sahtekar medyumların yalanlarında ve insanları aldatmak amaçlı şeytanlıklarının bir sınırının olmadığını hatırlatmak isteriz. Hangi medyumu tercih etmeliyim gibi aramalar yapan kişilerin sahtekar medyumlara kanarak mağdur edilmeleri hiç kimsenin istemediği bir olaydır. Ancak belirttiğimiz gibi medyum seçimi konusunda titiz davranmak doğru medyumlara ulaşmak sorunlarınızı çözmenize yardımcı olabilir.

Hangi medyumu tercih etmeliyim, medyum tavsiye ediyorum, en iyi medyum kimdir, gerçek medyum kimdir hakkında düşüncelerinizi çekinmeden yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

 

4 YORUM YAPILDI

 1. Merve - Medyum Baysal

  eski sevgilimi o kadar çok seviyordum ki beni bir anda terk edip gitti. dünyam başıma yıkıldı ne yapacağımı bilmiyordum aylarca atlatamadım ben bu durumu unutamadım bir türlü. unutulmaz bir aşk yaşamıştık biz unut denilince hemen unutulmuyor ki. başka çarem kalmayınca hangi medyum ile çalışmalıyım diye araştırmalar yaptım. kim varsa araştırmalar yaptım ve karşıma Baysal hoca çıktı karşıma ve kendisi tanıdığım en iyi medyum ve sonuç veren medyum olarak bilinen bir medyum. bana yapmış olduğu geri getirme büyüsü için çalışmalarında çok geçmeden kısa sürede sevgilim tekrardan bana geri döndü. o kadar şaşırdım ki bir anda şaşa kaldım öylece bu işi gerçekten yapan medyumlar hala varlar. çok mutlu oldum.

 2. Şerife kara - medyum Ferhan

  4 yıllık bir evliliğim var fakat evlendikten sonra sorunlar peşimizi bırakmadı. ve evliliğimizin 5. yılına girmiş olacaktık ki eşimle sürekli sorunlar yaşamaya başladım. bir türlü anlaşamıyorduk sürekli evin içerisinde bir tartışma ve sürekli bir kavga bitmiyordu. ona olan sevgimi unutmama az kalmıştı soğumaya başlayacaktım artık. büyü yaptırmaya düşündüm Ferhan hocama bunu danıştım şeytani bir çalışma yapmamız gerekir kesin bir sonuç için dedi. Ferhan hocanın her sözüne güvendim ve ne dediyse onu yaptım çok şükür iyi ki hocamı dinlemişim. yapmış olduğu çalışmalardan sonra inanın ki durumumuz daha da iyi oldu artık evimizde mutluluk ve huzur vardı resmen. kavga şiddet bitmişti eşim evine ve bana çocuklarına bağlı kalmaya başladı.

 3. Gülhan - Medyum Ferhan

  amcam bizi abim ile bir olup bizi dolandırdılar. malımızı, mülkümüzü elimizde ne varsa aldılar. bir de üstüne bizi borçlandırdılar. ne kadar itiraz ettiysek , ne kadar ağlasak fayda etmedi ve ortada kaldık bir anda. bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum Ferhan hocaya gittik hocam bize çalışma yolu seçti ve bu işlemi yaparsak her şeyinizi geri alırız dedi. gün doğmadan neler doğar biz tedbirimizi alalım ve takdiri Allah’a bırakalım dedi bizlere. çok iyi bir hoca olduğunu anladım açık konuşmak gerekirse bana oldukça güven verdi. zaman kaybetmeden işlemlere başladık çalışmalar başladıktan sonra aradan 28 gün geçti ve bütün mal varlığımızı geri aldık. mahkeme süreci bizden taraf oldular. Ferhan hocaya teşekkür ederim.

 4. KADİR PAMUK - ENSAR HOCA

  4 yıldır geceleri kabuslar görüyorum uyuyamıyorum sürekli sesler duyuyorum. evde yalnız kalamıyorum yalnız kaldığımda tabak kırılıyor sesler geliyor ışıklar yanıp sönüyor durduk yere elbiselerim kayboluyor ve yerleri değişiyordu. bu durumdan gün geçtikçe korkmaya başlamıştım. komşularımdan birisi bir hoca tavsiye etti ve gittim hocanın yaptığı hiç bir işe yaramadı. internette bu konu üzerine medyum araştırmaları yaparken Ensar hocanın bu konularda uzman olduğunu okuduktan sonra iletişime geçtim. artık son umudum bu da olmazsa intihar etmeyi düşünüyordum. Ensar hocam sağ olsun dediklerinin hepsini yaptı ve beni artık mutlu bir insan haline getirdi.. artık evimde yalnız kalabiliyorum sesler duymuyorum rahat uyku çekiyorum ve güzel günler geçiyorum korkularım gitti ve artık rahat bir nefes çekiyorum. Ensar hocamın sayesinde her şey..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir