buyuyaptirma

süryani büyüsü yaptırmak için gerekenler

Süryani büyüsü yapmak için gerekenler?
Günümüzde birçok insan umutsuz aşklar içinde savrulmakta derin acılar çekmektedir. Kimi karşılık göremediği aşkı yüzünden kimisi aldatılmanın deri acısından kalpleri bir türlü huzur bulamamış insanlar birçok çare ararlar kendilerine. Ancak bazıları aşkı geri dönmeden ne yapsa huzura eremez.
Yapılan dualar kişiye yapılan ısrarlar bunun için kar etmez.

Kişi bu gibi durumlarda büyüye başvurabilir ve derdine bu şekilde derman bulabilir. Çok sayıda bağlama geri döndürme şeklinde aşk büyüsü bulunsa da bunlar arasında en etkilisi Süryani büyüsüdür. O kadar tesirli bir büyüdür ki büyü yapılan kişi adeta bambaşka birine dönüşür. Sevmem diyen adam ya kadın sizin için kendi hayatında vazgeçer. Sizin için birlikte olduğu eşini terk eder. İşini yaşadığı şehri bırakır adeta size gelmek yolunda karşısında çıkan her şeyi ezer geçer.

İşte bu denli etkili bir büyüyü yapabilen Süryaniler Aramice konuşan ve dünya üzerine belirli bir coğrafya da değil de farklı coğrafyalarda dağınık olarak yaşayan Hristiyan dinine mensup halktır. Ülkemizde ise yoğunluk olarak Mardin bölgesinde yaşamaktadırlar. Bu denli kuvvetli bir büyünün ismini Süryanilerden almasına şaşılmamalıdır. Bağlama büyüleri çok kuvvetli enerji gerektiren büyülerdir ve Süryani medyumların öte âlemle iletişiminin kuvvetli oluşu bu büyüyü yapabilmelerine örnek gösterilebilir. Süryani büyüsü Süryanice olan Aramice yazılmış bir büyü çeşididir.

Büyülerin büyüsü olarak anılan Süryani büyüsünü bu derece etkili ve güçlü kılan büyünün Süryanice yazılmış olmasıdır. Büyüyü yazarken kullanılan Süryani dili büyüyü çok etkili bir hale getirmektedir ve tesiri artığından yapılırken çok dikkatli olunmalı ve bilirkişilerce yapılmalıdır. Süryani büyüsü bir çifti ayırmak ve birleştirmek için kullanılan ilişkilerle ilgili tesir gösteren bir büyüdür.

Süryani medyumlar bunu şeytan tayfalarından gelen ruhani varlıklarla birlikte yapar ve bu varlıkların kontrol altında tutulmaları oldukça zordur ve büyü sırasında ve sonrasından istenmeyen sonuçlara yol açmamaları için Süryani medyumlar aşırı ruhsal efor sarf ederler. Ustalık ve deneyim gerektiren bu büyüyü evde kendiniz yapmaya çalışmamalısınız ve her medyuma yaptırmamalısınız. Süryani büyüsü çok farklı dallara ayrılabildiği gibi sonuçlarının hızlıca gözlemlenebilmesi açısında ve tesir süresi bakımından tercih edilen bir aşk büyüsüdür.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı