ana sayfa / buyuyaptirma / Güvenilir medyumlar hakkında bilgi

Güvenilir medyumlar hakkında bilgi

Güvenilir Medyumlar Hakkında Bilgi

Güvenilir medyumlar hakkında bilgi almanın en kolay yollarından biri de daha önce bu alan hakkında deneyimleri olan kişilerden öneriler almaktır. Özellikle başarılı bir medyum ile çalışarak amacına ulaşan ve istediği sonucu alan kişiler bu alan da arayış içinde olan kişilere gerekli bilgileri vermektedirler. Bu bilgiler insanların en doğru kişiler ile çalışabilmeleri için çok önemli olduğu gibi aynı zamanda hata paylarının da yok olmasını sağlayabilmektedir.

medyumlar her zaman için sıradan insanlardan çok daha farklı ve aynı zamanda çok daha özel kişiler olmuşlardır. Bu kişilere karşı olan ilgi her zaman yüksek olduğu gibi aynı zamanda birçok kişi de sürekli olarak bu kişilerin yaptıkları işlemler sebebi ile medyumlardan uzak durmak istemektedirler.

Bilindiği gibi insanlar medyumların kendilerine hangi konular hakkında yardımcı olacaklarını sürekli olarak araştırmakta ve aynı zamanda bu alan hakkında kendilerini kanıtlamış olan kişiler ile çalışmak istemektedirler.

Son derece ilginç işlemler yaparak insanların günlük hayatta ulaşamadıkları sonuçlara kolay bir şekilde ulaşabilen bu kişiler aynı zamanda aldıkları risklerin de her zaman farkında olmalıdırlar. En önemlisi de insanları bu riskler hakkında bilgilendirmektir.

Eğer bu konu hakkında gerekli emek verilmezse o zaman konu ile alakası olan herkes çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalabilmektedirler. Güvenilir medyumlar hakkında bilgi ararken hangi kaynakları veya kimleri tercih etmeleri gerektiğini bilmeyen kişiler bu alanda seçtikleri medyumların isimlerini daha önceden duymadıkları takdirde kesinlikle bu kişilerden uzak durmayı tercih etmelidirler.

Günümüzde gelişen teknolojinin de yardımı ile artık forum sitelerin de kısa bir süre zaman geçiren kişiler mutlaka bu alan hakkında deneyimleri olan kişiler ile iletişime geçerek merak ettikleri tüm soruları kendilerine sorarak doğru adımlar adımlar atabilmektedirler.

2 YORUM YAPILDI

  1. Hangi medyuma güvenmeliyim

    Sürekli kavga eden evliliklerinde çok ciddi sorunlar olan ablam ile eniştem bir türlü birbirlerinden boşanamıyorlar. Ne eniştemin huyu değişiyor ne de evine doğru düzgün bakıyor. Evine doğru düzgün para bırakmaz sürekli içki içer ve iki çocuğunun olduğunu unutur. Çocukların okul masrafı evin masrafları tamamen ablamın üzerine yük olmuştu. Eniştem bir gün işe gidiyorsa 10 gün gitmiyor gitmediği zamanlarda kendini içkiye vuruyor. Eve içkili geldiğinde de ablamı dövüyor, eşyaları kırıyor, ve evin içinde bağırıp bağırıp herkesi rezil ediyor. Ablamla eniştem sürekli kavga ediyorlar ama ortada iki çocuk olduğu için ablam belki düzelir diye sabredip evinde oturuyor. Sanki eniştem düzgün bir insanmış gibi onun annesi de ablamın üzerine geliyor sürekli. İki çocuk arasında ayrımcılık yapıyor büyük çocuğu sevip küçük çocuğu ayırıyor. Buda iki kardeş arasını açıyor. Bende artık ablamla konuştum evliliklerini kurtarmak için eniştemin daha iyi biri olması için ona bir kaç tane medyum hocası önerdim. İkimiz birlikte bu medyumları araştırdık. İlk aradığımız medyum hocası bize 11 günlük süre vermişti bu süre geldi geçti hiç bir sonuç alamadık. En sonda aklıma gelen Edis hocaya ulaşıp durumu aktardım. Edis hoca bizden eniştemle ablamın birde eniştemin annesinin fotoğraflarını istedi ve ön bakım yaptı. Bize 15 günlük bakım süresi verdi. Bu bakım süresinin 9.gününe geldiğimiz de işlem yavaştan yavaştan eniştemi düzeltmeye başlamıştı bile. bakım süresi tamamen bittikten sonra eniştemde eniştemin annesi de düzelmiş hiçbir sorun kalmamıştı. Sizlerde çok büyük sıkıntılarınız olsa bile Edis hoca her şeyi çözer. Edis hoca varsa sorun yok. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

  2. Gerçekten geri getiren medyum hoca

    Merhaba bende medyum edis hocayla çalıştım ve bende sizler gibi endişeliydim gerçekten bir sonuç alabilir miyim alır mıyım diye ama edis hocayla çalışmaya başladık ve edis hocayla sürekli telefonda irtibat halinde kalıyorum ve ne zaman ararsam arayım açıyor ve bana gerçekten bilgi veriyor sürekli olarak böyle bir medyum hocası ilk defa karşıma çıkıyor. Edis hocama bu yüzden çok güvendim edis hocamdan karımı geri getirmesini ve bana bağlamasını istedim. Edis hocamda 12 gün içinde eşimi geri getirip bana bağladı. Onun yaptığını kimse yapmadı bana güven sorunu yaşamadım sizlerde yaşamazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir