Gerçek Sahtekar Medyumlar

Sahtekar Medyumlar Burada

Sahtekar Medyumlar Burada

İnsanların sorunlarına çözüm umuduyla aradıkları birçok medyum, bırakın sorunlara çare olmayı sorunlarına sorun katabilmektedir. Buna sebep ise aradıkları kişi hiç bilgileri olmaması veya hakkında yapılan yorumlar olabilmektedir. Medyum hakkında çok iyi yorumlar ama bu yorumların ne gerçek olup olmadığı bilinmiyor.

İnsanları akıl almaz yalanlar ile kandıran boş vaatler savuran en büyük şarlatanlardan biri Bedirhan hoca isimli kişidir. Yüzlerce kendine ait site üzerinden sahte yorumlar ile kendisini adeta bu alanda öve öve bitiremeyen bu sahtekarın aslında bir düzenbaz olduğunu kendisini tercih eden ve kendisi tarafından mağdur edilen birçok kişi bilmektedir.

Bununla yetinmeyen bu şahsın onlarca belki daha fazla kullandığı isim vardır. Bu şarlatanın sahtekarlıkları bir yana, bir diğer düzenbazlığı da neredeyse ismini duyduğu her medyumu sitesinde yazması ve hakkında kötü yorumlar yazması. Bunu yapmasındaki amaç gerçek medyumların isimlerini kullanarak bu isimler çıkar sağlamaktır.

Sahtekar medyumlar burda, sahtekar medyum şikayetleri, sahtekar medyum yorumları isimli siteler örnek olabilecek nitelikte sitelerdir, ve şarlatanın buna benzer kullandığı yüzlerce sitesi vardır. Yalnızca kendisi değil kendisine benzer şarlatanlar ile bu sektörde birçok insanı mağdur eden Bedirhan ve diğer isimlerinden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerçek sahtekar medyumlar, sahtekar medyumlar burada, sahtekar medyum yorumları, sahtekar medyum şikayetleri ve daha birçok isimle gerçek medyumları karalayan bu şarlatanların akıl almaz yalanlarına savurdukları boş vaatlerine kanmamanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

 

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı