ana sayfa / Gerçek Sahtekar Medyumlar / Medyumlar İstanbul

Medyumlar İstanbul

Medyumlar İstanbul

İstanbul ülkemizin en kalabalık şehirlerinden bir tanesi ve özellikle medyumların yoğun olarak yaşadıkları illerden bir tanesidir. Şehrin oldukça büyük bir nüfusa sahip olması sebebiyle burada medyumlar ile iletişime geçmek isteyen çok kişi bulunmaktadır.

Medyumlar İstanbul için arama yapan birçok insan kolaylıkla medyum bulmakta hatta uzaktan sorununa çözüm bulmaktansa bunu yüz yüze görüşerek çözebilmektedir. Medyumlar İstanbul başlıklı bu yazımızda öncelikle şunu hatırlatmak isteriz ki, medyumun nerede olduğu öneminin yoktur, önemli olan doğru medyuma ulaşmanız olmasıdır.

Medyumlar İstanbul arayıştaki kişilere şunu hatırlatmak isteriz birçok medyum her ne kadar İstanbul medyumlar veya medyumlar İstanbul gibi başlıkları sitesinde paylaşsa dahi aslında bu kişiler İstanbul medyumları değillerdir ve amaç sadece İstanbul içinde medyum arayan kişilere ulaşmaktır.

Bu sebeple eğer özellikle İstanbul medyumlar veya herhangi bir il için arama yapıyorsanız, iletişime geçtiğiniz medyumun aradığınız ilde olduğundan emin olmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Her ne kadar iletişime geçtiğiniz İstanbul medyumlar için doğru kişi olduğunu iddia etse dahi bu kişi hakkında araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz. Medyumlar hakkında araştırma yapmanız zarar değil fayda sağlayacaktır.

Çünkü medyumluk son zamanlarda çok fazla ilgi gören bir meslek haline gelmeye başladı. Bilgili bilgisiz, deneyimli deneyimsiz birçok insan medyumluk için yeterliliğe sahip olmadığı halde, hatta ve hatta konuşmayı dahi beceremediği halde bu mesleği yapmaya çalışmaktadır. Bu sebeple İstanbul medyumlar veya medyum adına her ne arıyorsanız dikkatli olmanız gerektiğini önemle hatırlatmak isteriz.

Medyumlar İstanbul için son olarak hatırlatmak istediğimiz, iletişime geçtiğiniz kişinin gerçek bir medyum olduğunu iyi araştırmanız gerektiği gerçeğidir. Çünkü hangi medyum gerçek, hangi medyum sahtekar anlamak bir hayli zorlaşmıştır. İstanbul medyumları veya medyumlar İstanbul için yorumlarınızı sitemizde paylaşın.

Medyumlar İstanbul için önerilerinizi sitemizde yorum yapın.

 

4 YORUM YAPILDI

 1. Duygu Hançer - Medyum Ferhan

  merhabalar bu yazıyı okuyan kişilere yardımım ve faydam dokunsun diye sizlere başımdan geçen olayı anlatmak istiyorum. bundan yaklaşık 3 sene öncesinde beni deliler gibi seven benden başkasını gözü görmeyen ve benim gözümün içine bakan kocamın beni aldattığını öğrendim. kocamı çok seviyordum ve o da beni çok sevdiğini sürekli söylüyordu. önceleri beni terk etmesini istemediğim için beni aldattığını görmezden geldim ve sürekli sustum. beni bırakmasın ortada kalmak istemedim ve kimse bana bakmazdı. hep vazgeçer bir gün diye sürekli bekledim. fakat kocam hiç vazgeçmedi ben sustukça daha da beter olmaya başladı her şey artık beni aldattığı kişiye çok bağlanmıştı. o kötü kadın benim kocamı nasıl kandırdı bilmiyorum ama artık kocam eve gelmemeye başladı. gittikçe benden soğumaya ve uzaklaşmaya başladı. hep çareler aradım hocalara gittim muskalar ayetler yaptırdım. kocam bir an önce geri dönsün ve bu hayatındaki kişiyi unutsun diye. fakat hiç biri bir çare olmadı bir faydası olmadı hiç birinin. en sonunda bir gün kocam eve erken geldi benden boşanmak istediğini ve hayatındaki kadın ile hayatına devam etmek istediğini söyledi. dünya yıkıldı başıma ne desem de umursamaz oldu o an çekip gitti. ne yapacağımı şaşırdım delirmek üzereydim işte tam o sıralarda derdime derman aramaya başladım. hoca ve medyumlar aramaya başladım. medyumlar araştırması yaparken Ferhan hocamla tanıştım bağlama büyüsü ve geri getirme büyüsü yaptırdım. eşim bana tekrardan döndü ve hayatındaki bayandan tamamen uzaklaştı mutluluk ve huzur hep bizimle olmaya devam etti. ben her şey için Ferhan hocamı tavsiye etmek isterim. bu da numarası :

 2. leydi - medyum Ferhan

  artık kime güveneceğim konusunda çok şaşırdım. yurt dışında yaşayan birisiyim. buradan iyi bir medyum bulmak gerçekten bu kadar zor olduğunu bilmiyordum. çok uzun araştırmalar yaptım dolandırılmak istemediğim için çalışacağım medyum için araştırmalar yapmaya başladım ve en iyi medyum olarak medyum Ferhan ile çalışmaya karar verdim. çünkü hangi hocayı tavsiye etseler veya övseler hepsi dolandırıcı çıkıyor. Ferhan hocayı bulduğuma sevindim ve kendisine sevdiğim adam için bağlama büyüsü yaptırmak istedim. çalışmalara başladık ve sabır sabır diye diye işlemlerin bitmesini bekledim günler geçmez oldu ve sabrettikten sonra sonuçları almaya başladım. sevdiğim adamın bana bağlanmasını görmek beni gerçekten çok mutlu etti. ve beklediğimden daha da güzel oldu sonuçlar. işim düştükçe bundan sonra Ferhan hocamdan başka bir hocaya gitmeyeceğim medyum ve hocalar arasında bana göre en iyi medyum Ferhan hoca.

 3. Bağlama Büyüsü Yapan Medyum Hoca - Baysal Hoca

  sevgilim bana karşı ilgisiz ve alakasız benden başka herkese değer veren gözü hep dışarıda olan bir insan haline geldi. ne yapsam ve hangi hocaya başvursam diye düşünürken medyumlar arasından Baysal hocaya denk geldim. sorunumu ve durumumu anlattım bu derdin devası var mıdır diye söyledim. bu işi bağlama büyüsü ile hal edebileceğini söyledi ve bu iş 14 günümüzü alır ama beklemeye değer dedi ve bekledim. işlemler bitsin ve netice alayım diye dualar ettim ve gün geldi işlemlerim bitti 14. gün sonunda sevgilimde değişikleri görmeye başladım ve artık benden başkasını gözü görmüyordu istediğimde buydu zaten. inanılmaz bir mutluluk resmen. Allah bozmaz inşallah herkesin başına diyorum ve bu şekilde sorunları olan kişilere tavsiyem medyum Baysal hocamı tavsiye ederim…

 4. Burak - Medyum Ensar

  gideni geri getirme büyüsü ile ilgili medyum araştırmaları yapmak üzereydim. bundan 3 ay öncesine kadar fakat son zamanlarda dolandırıcı medyumlar çok olmaya başlayınca artık kime güveneceğim konusunda şaşırdım. uzun bir araştırmalara yaptırdım son olarak görüştüğüm Ensar hoca hakkında biraz araştırma yaptım hakkında kötü bir yoruma denk gelmedim. kendisi ile geri getirme büyüsü hakkında çalışmalar yaptırdım. 13 günde bana sonuç verdi. herkese tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir