Gerçek Sahtekar Medyumlar

Mardin’de Medyum Araştıranlar

Mardin’de medyum arayanlar için öneriler:
Mardin birçok kültürün evi ve yuvasıdır. İçinde birçok yaşam birçok değerli şey barındıran şehrimiz; zerdüştlük, İslam, Hristiyanlık gibi ve daha çok çeşitlendirebileceğimiz birçok dine ev sahipliği yapmaktadır. Mardin’in halkından olan Süryaniler ise garip gizemli kültürleriyle en çok merak edilen halklardan biridir.

Süryanileri bu denli farklı ve merak uyandırıcı yapan Anadolu da az bulunan Hristiyan dinine mensup olması ve Aramice adı verilen garip tınısı ve tılsımı olan dili konuşmalarıdır. Eski Mardin olarak bilinen büyük yüksek bir tepenin etrafına kurulu şehirde iki tane Süryani kilisesi mevcuttur. Şehrin merkezinden daha kalabalık nüfusa sahip ilçeleri mevcuttur. Midyat ilçesinde de Arap nüfusunun yoğunluğu en az merkezdeki Süryani yoğunluğu kadardır ve medyum kültürü Arap kültüründe de bulunmaktadır.

Eğer Mardin bölgesinde bir medyum arıyorsanız Süryani bir medyum seçmeniz güzel olacaktır. Çünkü günümüzdeki en iyi medyumların yetiştiği kültürlerden biri de Süryani kültürüdür. Adını Süryanilerden alan bir büyü çeşidi sahi bulunmaktadır. Süryani büyüsü olarak geçen bu büyü en geçerli ve en etkili aşk büyülerinden bir tanesidir.

Eğer sizin de ihtiyacınız olan bir aşk büyüsüyse tercihinizi Mardin de bulunan Süryani büyücülerden yana kullanabilirsiniz. Bunu yanında her Süryani’yim diyene her medyumum diyene inanmamak gerek zira art niyetli insanlar şanslarını burada da denemekte ve kendilerinden yardım isteyen insanları dolandırmaktadır.

Sizde bu gibi durumlara maruz kalmak istemiyorsanız kesinlikle dikkatli olmalısınız. Bu işi geçim kaynağı olarak yapan medyumlar bulunmakla beraber sayıları oldukça azdır. Mardin ya da herhangi bir şehrimizde medyum size gelmez siz medyumu bir şekilde bulursunuz, gerçek ve etik kurallara sahip medyumların standartları bu şekildedir.

Ve aynı şekilde talep ettiğiniz büyü ya da danışmanlık hizmetlerinde Süryani bir medyum seçerseniz gerçekten Süryani olup olmadığını iyice sorgulamalısınız, zira bu dile hakim olmayan birinin bu dilde bir büyü yapması felaket şeyler doğurabilir. Bundandır ki iyi bir medyumu bulmak için önce ne istediğimizi daha sonra nerede bulabileceğimizi düşünmeli alınacak hizmetin niteliğine göre seçim yapılmalıdır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı