buyuyaptirma

ermeni büyüsü yaptırmak için gerekenler

Ermeni büyüsünü yapmak için ne ye ihtiyaç vardır?

Ermeni büyüsü kullanım olarak ayırma amaçlı büyüler için kullanılsa da ermeni büyüleri her türlü isteğiniz için kullanılabilir. Her şeyde olduğu gibi niyetin en önemli kıstas olduğu bu büyü çeşidi niyetlerinizi yerine getirmek için son derece etkilidir. Bu büyüyü son derece etkili kılan Ermeni büyüsünde kullanılan Hüddam ’ın, Hüddam Melkaranan olmasıdır. Büyü kitaplarında hüddam Melkaranan hakkında son derece güçlü olduğuyla ilgili bilgiler geçmektedir.

Eğer ki dünya yaşamında hüddam melkarananı bulan ve onunla iletişime geçmeyi sağlayan insan istediği her şeyi gerçekleştirmenin bir yolunu bulmuş olur. Ve fakat bu hüddam ’ın son derece zararlı etkileri, vardır. Bu zararlı etkilerden kurtulmayı başaran ve iletişi sürekli kılan insanın dünyada geçireceği yaşam boyunca istediği her şeye sahip olacaktır. Fakat bu büyünün size ciddi zararlara uğratabilir bunun farkında ve ayırdında olarak bu büyüyü yapma amacına varın.
Peki, ermeni büyüsünü yapmak için ne ye ihtiyaç vardır?

Bir adet çay bardağı bir adet kesme şekerden başka ihtiyacımız olan bir şey yoktur. Peki, ulaşılması son derece basit bu malzemeleri nasıl büyü yapmak için kullanacağız? Öncelikle büyünün yapılacağı ortamı sessiz ve karanlık bir yer seçin. Işığın az olması ve sessiz ortam konsantrasyonunuz için önemlidir. Ve güneşin doğduğu yöne doğru dönüp 21 kez Ya Melkaranan deyin. Bu ifadelerle ermeni büyüsü için iletişim sağlamış olacaksınız.

Daha sonra diz üstü çöküp niyetlerinizi içinizden geçirin bunu inanarak yapın. Fakat sakın dileğinizi sesli olarak dile getirmeyin çünkü bu büyünün tesirini düşürecektir. Daha sonra çay bardağını elinize alın içine bir adet küp şekeri atın ya melkaranan diyerek bir dakika boyunca karıştırın. Daha sonra bardağı yere bırakıp şu tılsımlı sözleri bardağa doğru okuyun.” Ey melkaran hüddam / kalbimi sana açtım/ ve niyetini anladın/ onlardan sana kaçtım./ Ey hüddam maksadımı sana arz ettim demin/ senin gücüne karşı/ kalbimi mutmain./ sen sağla niyetimi/ sen sağla arzumu/ terk etme diyetimi./al şekerli suyumu. “
Bu tılsımlı sözleri söyledikten sonra ermeni büyüsünü yapmış oluyorsunuz. Son olarak şekerli suyu yedi yudumda içerek tüketin. Daha sonra bardağı farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. Bu çalışma için yeterli bilgiye deneyime sahip bir medyum ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı