buyuyaptirma

Resimle yapılan büyüler

Resimle Yapılan Büyüler

Bir kişinin büyüler ile etki altına alınması için birçok farklı teknik veya nesne kullanılabilir. Özellikle kişisel etkileme işlemlerin de kısa zaman içinde sonuç alabilmek için mutlaka o kişilerin kendilerine ait olan resim veya eşyaları kullanılır. Bu tarz işlemler ile çok daha kısa zaman içinde sonuç alacaklarına inanan medyumlar özellikle resimle yapılan büyülere çok güvenirler. Bir kişinin resmine bakarak okudukları özel tılsımlı sözlerden sonra o kişilerin üzerinde istedikleri gibi etkiler yaratabilen medyumlar aynı zamanda bu işlemler de mutlaka insanların isimlerini de okurlar.

Bu duruma sürekli olarak devam edildiği takdirde hem ak hem de kara büyü işlemleri için istenen sonuçlar çok kısa zaman içinde ortaya çıkabilir. Medyumların insanların resimlerini kullanmaları o kişi ile aralarında manevi anlamda bir bağ oluşturmaları için çok önemlidir. Aynı zamanda bu resimlerin üzerine okunacak olan tılsımlı sözler veya o kişilerin kişisel bilgileri de ortaya çıkacak olan enerjileri direk olarak etkileyecektir.

Resimler Hangi Büyüler Yapılabilir?

Bu tekniği birçok büyü işlemin de kullanabilen medyumlar bu sayede resmine baktıkları kişilerin bilinç altlarını kolay bir şekilde kontrol altına alabilirler. Sevgi büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü veya papaz büyüsü gibi tüm büyü işlemlerin de kişilerin resimlerinden faydalanılabilir. Yaptıkları işlemler de hangi teknik veya hangi nesneleri kullanacaklarına sadece medyumlar karar vermelidir.

Yani işlemleri yaptıran kişiler kesinlikle bu konuda medyumlara müdahale etmemelidirler. Kullanılacak resimler de mutlaka etki altına alınacak olan kişilerin kısa süre içinde önce çektirdikleri resimler olmalıdır. Aynı zamanda medyumlara verilen kişiler bilgiler de mutlaka doğru olmalıdır. Bugüne kadar birçok farklı işlem için resimle yapılan büyülerden faydalanmış olan medyumlar okudukları tılsımlı sözlerin etkilerini de kullanarak genellikle istedikleri sonucu almayı başarmışlardır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı