buyuyaptirma

papaz büyüsü yaptırmak için gerekenler

Papaz Büyüsü Yaptırmak İçin Gerekenler
Toplum içinde papaz büyüsünü bir papazın yaptığına dair bir inanç vardır. Papaz büyüsüne dair üretilen teorilerden bir tanesi ise kadının regl dönemi kanı veya erkeğin menisi ile yapıldığına dairdir. Bu ifadeler kısmen doğrudur ancak bazı eksik noktaları vardır. Papaz büyüsü pagan döneminden kalan ve etkisi çok büyük olan bir büyü çeşididir. Kadınların regl olduğu günün başındaki ilk kan ile yapılan büyü erkeği kendine bağlar.

Bu büyünün bozulması içinse regl kanının son damlalarının erkeğe içirilmesi gerekir. Bu durum bazı problemleri de beraberinde getirmiştir. Örneğin siz evli bir kadınsınız. Başka bir kadın kocanıza papaz büyüsü yaptırırsa kocanızın gözü o kadından başkasını görmeyecektir. Bu büyü birçok yuvanın yıkılmasına sebep olmuştur. Bu durumda yapılması gereken şey evli olan kadının eşine kendi regl kanının son damlalarını içirmesidir.

Bu sayede erkeğin tesiri altında olduğu büyü bozulur. Tüm büyü çeşitlerinde olduğu gibi papaz büyüsünde de uzman bir medyumdan yardım alınması önemlidir. Kişilerin kendi araştırmaları sonucu bilmediği, internette veya basılı mecralarda bulunmayan bazı özellikler medyumlarda bulunabilmektedir.

Regl kanı büyüsünün farklı şekilleri vardır. Bunlar sıcak ve soğuk olarak ikiye ayrılır. En çok kullanılan yöntemi karşı tarafı kendisine bağlamadır ancak regl kanı ile yapılabilecek birçok büyü vardır. Bunların arasında kısırlık, kişiyi soğutma, bağlama ya da cinsel tercih değişikliği gibi örnekler bulunmaktadır. Papaz büyüsünün yapılmasında bir yöntem daha vardır.

Bu yöntemde büyü yapacağınız malzemeyi yanınıza alarak kiliseye gitmeniz gerekir. Yanınızda getirdiğiniz malzemeyi göğsünüze tutmanız, aynı zamanda malzemenin gizlenmesi gerekir. Papazın kendinize dua etmenizi söylemeniz ve içinizden bu duanın niyetine göre işlemesi için niyet etmeniz gereklidir. İki farklı yol ile yapılabilen ve başkaları tarafından fark edilmeyen büyülerin başında gelen papaz büyüsü, bozulması en zor günlerden biridir.

Papaz aracılığıyla da yapılabilen papaz büyüsünün yalnızca papaz tarafından bozulacağı inancı yanlıştır. Toplumun bu konuda bilgilendirilmesi gereklidir.
Bu büyü, konusunda uzman bir medyum tarafından da bozulabilir. Bu büyüye maruz kalan erkekler büyü yapan kadına büyük bir bağlılık duyar.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı