buyuyaptirma

papaz büyüsü yaptırma

Papaz Büyüsü Yaptırma
Papaz büyüsü büyü çeşitleri arasında uzun zamandır bilinen, insanların hakkında kulaktan doğma da olsa daha çok bilgiye sahip olduğu bir büyüdür. Hakkında çok bilgi yayılmasının nedeni de son derece etkili ve hızlı tesir gösteren bir büyü olmasıdır. Böyle etkili bir büyüyü bozmak da çok zordur. Büyü hakkında yayılan bir bilgi de Papaz büyüsünün sadece bir papaz tarafından yapılabileceği söylentisidir. Bu büyünün adından yola çıkılarak yer edinmiş yanlış bir bilgidir. Büyü yapılırken genellikle Süryani dili ile okunan dualar kullanıldığından Papaz büyüsü adını almıştır. İyi bir medyum da Papaz büyüsünü yapabilir ya da bozabilir.

Bu büyüyle ilgili bir başka yaygın bilgi de yapılış şekliyle ilgilidir. Yapımında kişinin vücudundan bir parça (saç, tırnak, adet kanı, meni vb.) kullanıldığı bilinir. Bu parçaların etkilenmek istenen kişinin vücuduna girmesi yani yedirilmesi gerekir. Bir erkeği kendine bağlamak için kullanıldığı durumlarda kadının hayız günü başlangıcının ilk kanı etkilenmek istenen erkeğe içirilir. Sonrasında erkeğin bu kadına yöneleceği, ona bağlı kalınacağına inanılır. Bu şekilde yapılan büyüyü bozmak için ise başka bir kadının adet kanının son damlalarının kullanılması gerekir.

Papaz büyüsünde kişi çok çabuk etki altına alınır. İradesi kontrol edilerek ve yönlendirilerek sonuca kısa sürede ulaşılabilir. Bahsedilen bu yönlendirme istenilen her konuda yapılabilir. En çok kullanılan, dolayısıyla kalıplaşmış birkaç amaç için kullanılan Papaz büyüleri vardır. Bunlara bağlanma, cinsel bağlılık, aşık etme, geri getirme, kısmet kapatmak, ayırmak için yapılan papaz büyüleri örnek gösterilebilir. Geçmişte sadece kadın-erkek ilişkileri için kullanılan bu büyü fazlasıyla etkili olduğundan sonrasında farklı konularda da kullanılmaya başlanmıştır.

Papaz büyüsü yapıldığının farkına varmak da bu büyü ile ilgili bir başka zor noktadır. Çünkü etkisini hissedilmez, büyü uygulanan kişiye göre her şey olağan ve yolundadır; hiçbir terslik olduğu hissine kapılmayacaktır. Dışarıdan birinin de bunu anlaması neredeyse olanaksızdır. Papaz büyüsü olduğunu ancak yolunda gitmeyen durumlardan anlayabilirsiniz. Belirtilen kullanım amaçlarından yola çıkacak olursak eşinizin başka birine bağlandığını gözlemliyorsanız, ani ve sebepsiz ayrılıklar yaşıyorsanız, işleriniz tüm çabalarınıza rağmen istediğiniz şekilde gitmiyor ve buna bir açıklama getiremiyorsanız Papaz büyüsüne maruz kalmış olmaktan şüphelenebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı