Gerçek Sahtekar Medyumlar

Gerçek medyumlar kimlerdir

Gerçek Medyumlar Kimlerdir

Günümüzde birçok kişi gerçek medyumlar kimlerdir veya bu kişiler ne gibi özellikle taşımalıdır gibi soruların yanıtlarını bilmemektedirler. Doğal olarak bu kişiler için sahte medyumların tuzaklarına düşmekte çok kolay olmaktadır. Gerçek bir medyum her şeyden önce sahip olduğu bilgiler ile karşısındaki kişilere gerekli güveni vermeli ve aynı zamanda kendisini sürekli olarak farklı konular hakkında geliştirmiş olmalıdır.

Özellikle manevi ilimler başta olmak üzere dinler veya manevi enerjiler gibi özel konular hakkında sürekli olarak çalışmaları yapmaları gereken medyumlar için bir diğer önemli konu ise bu bilgileri doğru zamanlar da ve doğru bir şekilde kullanabilmektir. Bu da çok ciddi bir deneyim gerektirmektedir.

Bir kişinin medyumluk alanında güvenilen ve insanların birbirlerine önerdikleri bir kişi haline gelebilmesi için çok uzun zaman boyunca emek vermesi gerekmektedir. Bunun sebebi ise sahte medyumların çok eski zamanlardan bu yana sürekli olarak insanları kandırmaları ve kendilerine zarar vermeleridir.

Çok farklı işlemler yapan ve bu işlemler de sıradan insanların kesinlikle yapamayacakları teknikler kullanan medyumlar kimi zaman ise manevi alemler ile iletişime geçerek insanları hayretler içinde bırakabilmektedirler. Bugüne kadar çok az kişinin başarılı olabildiği bu mesleği yapabilmek için öncelikle doğuştan gelen bazı özelliklere sahip olmak gerekmektedir.

Aynı zamanda daha sonra ki zamanlar da mutlaka doğru konular hakkında kişisel gelişimler göstermek ve sürekli olarak yeni bilgiler edinmekte çok önemlidir. Ancak bu şekilde insanların güvenlerini kazanacaklarını bilmeleri gereken medyumlar attıkları her adımı mutlaka bilinçli bir şekilde atmalıdırlar.

Gerçek medyumlar kimlerdir ve bu kişiler insanların güvenlerini nasıl kazanırlar gibi sorulara her zaman maruz kalan resmi medyumlar insanların her hangi bir sorun yaşamadan amaçlarına ulaşmaları için kendilerine gerekli bilgileri vermektedirler.

Medyum Sezai

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı