Gerçek Sahtekar Medyumlar

Medyum Arayanlar

Medyum Arayanlar Medyum Önerileri Hangi Medyum Gerçek, Hangi Medyum Sahtekar

Medyumluk mesleği uzun yıllardır sürdürülen bir meslektir. Ve gerçekte medyumlar öngörülerine itibar edilen kişiler ve aynı zamanda saygı duyulan kişiler olarak birçok farklı platformda anlatılmıştır. Genel olarak medyum arayanlar türlü sorunlarına çözüm bulmak amacıyla medyumlar ile sorunlarını paylaşmaktadır.

Medyumlar normal yollar ile giderilmesi zor sorunları yaptıkları bir takım çalışmalar ile ortadan kaldıran kişiler olarak bilinirler. Ancak bu alanda medyum seçimi aşamasında dikkatli olmak gerektiği herkesçe bilinen bir gerçektir. Medyum önerileri ve medyum tavsiye eden birçok sitede medyum arayanlar medyuma yapılan yorumlar ile medyumun iyi veya kötü olduğuna karar vermektedir. Ancak bunun yanlış olduğunu hatırlatmak isteriz. Her ne kadar medyum öneriyorum, bu medyumu tavsiye ediyorum gibisine başlıklar ve medyum hakkında çok fazla yorum olsa dahi yinede medyum hakkında detayları araştırmanız gerekmektedir.

Çünkü bazı medyum yorum sitelerinde yapılan yorumların yalnızca sahtekar medyumlara yönelik yazıldığını medyum arayanlar tarafından bilinir veya tahmin edilir. Ve bazı siteler vardır ki bu siteler gerçek medyumlar üzerinden birçok insanı aldatan sitelerdir. Bunu konuyu biraz daha açmak gerekirse, sahtekar medyumlar kendilerine ait sitelerde gerçek medyumlar hakkında kötü yorumlar yazarak, bununla birlikte kendileri için çok iyi yorumlar yazarak birçok kişiyi bu şekilde aldatmaktadırlar.

Medyum Arayanlar öncelikle medyum hakkında yazılan detaylı araştırılmalı, yalnızca yorumlar ile medyumu değerlendirmek yanlıştır. Bununla birlikte medyumla iletişime geçerek medyumun yaklaşımını ve konuşmasını iyi analiz etmek, bakım yaptırmak, söylediklerini dinlemek, söylediklerinin doğruluğunu analiz etmek ve buna göre hangi medyumla iletişime geçip sorununuza çözüm bulacağınız konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Medyum arayanlar, özellikle hem parasını hemde zamanını sahtekar medyumlara kaptıran kişilerin sayısı oldukça fazladır.

Medyum arayanlara sitemizde medyum önerisi yapın. Gerçek medyum kimdir, sahtekar medyumlar kimlerdir bu kişiler hakkında yorum bırakabilirsiniz.

Medyum Sezai

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı