Medyumlar

medyumun yaptığı büyüyü bozmak için

Medyumun yaptığı büyüyü bozmak için

Kimi zaman yapılan büyülerin etkilerini yok etmek için kullanılan büyü bozma işlemleri istenen sonucu vermeyebilmektedir. Bunun birçok sebebi olabildiği gibi en önemlilerinden biri de insanların yeteri kadar sabırlı olmamaları veya doğru teknikleri kullanmamalarıdır. Bu sebeple medyumun yaptığı büyüyü bozmak için en deneyimli kişilerin kapıları çalışmalıdır. Bu kişiler okuyacakları çok ciddi ve güçlü dualar ile istenen sonucu kısa zaman içinde alabilmekte ve insanların üzerlerinde dolaşan kara bulutları kısa zaman içinde yok edebilmektedirler. Özellikle kara büyü işlemlerinin etkileri kontrolden çıktığı zaman kesinlikle geç kalmamaları gereken insanlar durum daha kötüye varmadan mutlaka büyü bozma işlemleri bilen medyumların kapılarını çalmalıdırlar.

İnsanlar bu işlemlerde tarih boyunca çok farklı teknikler kullanmışlardır. Kimi zaman hayvan kurban etmek kimi zaman ise duaları tersten okumak gibi hem hiçbir faydası olmayan hem de insanları risk altına atan teknikleri kullanan kişiler bu işlemlerin faydalarını kesinlikle görmemişlerdir. Ancak günümüzde bu işlemler çok daha basit ve aynı zamanda kolay bir şekilde yapılmaktadır. Büyülerin bozulmasının tek yolu çok güçlü olan bazı özel duaların özel bir sistem ile ve sürekli okunmasıdır. Okunan bu dualar zaman içinde büyülerin etkilerinin yok olmasını ve enerjilerin eski güçlerini kaybetmelerini sağlamaktadır. Bu sebeple insanlar bu tarz işlemleri kesinlikle bilinçsiz bir şekilde yapmamalı ve sadece güvenilir bir medyumdan yardım almalıdırlar.

Bu konu hakkında farklı alanlarda çok farklı teknikler bulan insanlar özellikle kolay olduğunu düşünüp bu işlemleri tek başlarına yapmaya da kalkabilmektedirler. Bu şekilde yapılan işlemler kimi zaman etkileri daha da şiddetli hale getirebildiği gibi konu ile alakası olan herkesi de çok ciddi bir şekilde risk altına atabilmektedir. Yüzlerce yıldan bu yana var olan bu işlemlerin en önemli özelliklerinden biri de sadece manevi tarafı güçlü olan ve aynı zamanda dualar konusunda kendilerini geliştirmiş medyumlar tarafından yapılabilmesidir. Ancak bu şekilde sonuç vermekte olan bu işlemlerde amaç ne ursa olsun mutlaka büyülerin etkilerini yok edebilmek için sabırlı bir şekilde gerekli duaları okumaya devam etmek gerekmektedir.

Günümüzde bu işlemler hakkında gelen talepleri karşılamak isteyen medyumlar öncelikle hangi duaları nasıl okuyacaklarını bilmeli ve aynı zamanda insanların güvenlerini kazanabilmek için tüm bilgi ve birikimlerini sonuna kadar kullanmalıdırlar. Büyülerinin etkilerini tamamen yok olduğundan emin olunana kadar okunması gereken bu dualar sadece bir kez değil kimi zaman bir gün içinde çok fazla kez okunmalıdır. Bu şekilde yapılacak olan işlemlerden sonra etkileri yavaş yavaş yok olmaya başlayan büyüler artık insanlara sıkıntı vermekten uzak bir hale gelecektir. Tarih boyunca büyü bozma işlemlerinde çok farklı teknikler kullanmış olan insanlar zaman içinde en doğru tekniğin bu olduğunu anlamış ve medyumun yaptığı büyüyü bozmak için farklı teknikler aramayı da bırakmışlardır.

Bu konular hakkında yeteri kadar deneyimi olmayan kişiler kesinlikle büyü bozma işlemi yapmamalıdırlar. Bunun sebebi ise hatalı bir şekilde yapılacak olan işlemler kimi zaman beklenmedik şekilde işlemleri yapan kişileri de risk altına atabilmeleridir. Özellikle birçok kişi bu işlemlerin bazı ayet veya duaların tersten okunması ile yapılabileceğini düşünmektedirler. Ancak bu şekilde yapılacak olan işlemler çok ciddi risklerin ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Bilindiği gibi özellikle ayetler hakkında bu tarz işlemler kesinlikle yapılmamalıdır. Geçmişte bu şekilde yapılmış işlemlerden sonra insanların ne kadar ciddi manevi rahatsızlıklar yaşadıkları birçok kaynakta açık olarak anlatılmaktadır. Bu sebeple medyumun yaptığı büyüyü bozmak için öncelikle bilinçli olmak ve doğru teknikleri kullanmak gerekmektedir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı