ana sayfa / Medyum Tavsiye / Başarılı Medyumlar

Başarılı Medyumlar

Başarılı Medyumlar Kimlerdir

Her zaman için insanların ilgilerini çeken ve aynı zamanda sıradan medyumlara oranlar daha çok güven veren başarılı medyumlar, elde ettikleri saygın konuma gelene kadar çok büyük emek vermek zorundadırlar. Birçok meslekten daha zor olmasının yanı sıra bu konuda hakkında eğitim veren resmi bir kurumun olmaması medyumluğu her zaman diğer mesleklerden farklı kılmıştır. Yaptırmak istedikleri özel işlemleri her zaman için en başarılı medyumlara emanet etmek isteyen insanlar doğru tercih yaptıklarından emin olmak için öncelikle seçecekleri medyumlar hakkında bilgi topladıkların sonra geçmişte sahip olduğu referanslarını da incelemelidirler.

Etkili Medyumlar kimlerdir? Gerçek Medyumlar Kimlerdir?

Bu sayede kendileri için daha güvenilir hizmetler alabilecek olan herkes medyum seçimi konusunda kesinlikle taviz vermemelidirler. Bu zor meslekte geniş kitlelerin ilgilerini çekmek ve ciddi bir başarı elde etmek gerçekten saygı değer bir durumdur. Zaten ismi bilinen ünlü medyumların çoğu bu tarz özelliklere sahiptirler. Ellerinden gelen her şeyi yaparak gelen talepleri eksiksiz bir şekilde karşılamak arzusunda olan başarılı medyumlar, özel manevi enerjilerin hareket geçirildiği bu meslek için uzun zaman kendilerini geliştirmek zorundadırlar.

Sıkı bir çalışma ile kısa zamanda önemli yol kat etmelerinin mümkün olduğunun farkında olan her medyum, rakiplerini geride bırakmak için mutlaka düzenli ve yoğun bir tempo ile çalışmak zorundadırlar. Çok eski zamanlardan bu yana var olan ve bir dönem devlet büyüklerinin bile kendilerinden yardım almadan karar almadıkları medyumlar, özellikle eski çağlarda inanılmaz ilgi görmekteydiler. Doğru bir şekilde yapılan işlemler ile günlük hayatta yapılamayacak birçok işlemi son derece kolay ve hızlı bir şekilde yapabilen bu kişiler kendilerine güvenen kişileri de ciddi anlamda şaşkınlık içinde bırakmaktadırlar.

Sahtekar Medyumlar kimlerdir? Medyum Tavsiye, Tavsiye Edilen Medyumlar, Medyum Yorumları, Medyumlar Hakkında Bilgi.

Birçok farklı sorun ile kendilerine gelen insanlara çare bulabilmek amacı ile ellerinden gelen her şeyi yapan ve kimi zaman şaşkınlık kimi zaman ise dehşete neden olan bu kişiler günümüzde de çok büyük ilgi görmektedirler. Kendilerine güvenen kişileri hayal kırıklığına uğratmamak için ellerinden geleni yapan başarılı medyumlar bu mesleği daha da önemli yerlere getirmek ve daha çok kişi tarafından ilgi görmesini sağlamak gibi amaçlar edinmektedirler.

6 YORUM YAPILDI

 1. Elif - Baysal hocam

  ben 23 yaşında evli ve bir çocuk annesiyim mutlu bir evliliğim vardı karşı komşumla aram çok iyiydi sürekli bize gelirdi ben gezmeye ailemin yanına gittim geldiğimde evim çok eşime sordum ben yaptım dedi içime bir kuşku girdi akşamları düşünmekten uyuyamıyordum karşı komşum bir gün bize geldiğinde kocamla bakışmalarını yakaladım eşim beni karşı komşumla aldatıyordu ne yapacağımı bilmiyordum eşimi seviyordum yuvamın yıkılmasını istemiyordum bir arkadaşım bana Baysal hocayı tavsiye etti aradım konuştum bana üzülmememi her şeyin yoluna gireceğini söyledi Baysal hoca sayesinde kocamın gözü benden başkasını görmüyor ne kadar dua etsem az Baysal hocama..

 2. Pınar Yıldız - Medyum Ferhan

  sevdiğim kadın ile evlenmek üzereyken bana soğuk davranmaya başladı sebebini bilemedim. normal de her gün bize gelip evimizde oturan bir kadın artık doğru düzgün ne arıyor ne soruyor nede evime geliyor. ayrılma noktasına gelmeye başladık birden bire. bende medyumlar hakkında bilgi almak istedim bu konu ile ilgili. medyum Ferhan ile görüştüm bu konu hakkında gerekli bilgileri aldıktan sonra bana sevgiliyi bağlama büyüsü yaptı .15 gün sürdü işlem ve aradan 12 gün geçtikten sonra sevdiğim kadın geldi ve evlilik teklifimi kabul etti. artık mutluyuz şuan da ise evlilik hazırlıkları yapıyoruz.

 3. Nebahat Kara - Medyum Ferhan Hakkında Bilgi

  yıllardır eski eşimle tekrardan birleşmek ve bir araya gelmek için çabaladım. ama olmadı medyumlar ile çalıştım ve sonuç veren medyum bulamadım. sonunda karşıma başarılı bir medyum buldum ve kendisine bu işi çözebilecek ise yaptıracağımı söyledim. ve kendisine güvendim işlemleri başlattım. 12 gün sonunda hocamız beni aradı bu akşam eski eşin seni arayıp pişman olduğunu ve seninle barışmak istediğini söyleyecek sakın tersleme dedi. merakla bekledim akşamı ve akşam olduğunda telefonum çaldı farklı bir numara arıyordu açtığımda ise eski eşim çıktı ve hocamın dediği kelimeleri bana tekrarladı ve çok mutlu oldum ne olur dön dedim gel bitsin hasret diye yalvardım geleceğini söyledi işleri olduğunu söyledi hal ettiğinde geleceğini söyledi. işlemler bittiğinden 1 kaç gün sonra eski eşim bir anda çıkıp geldi eve. bu zamana kadar boşuna çabaladım anladım şu anda. medyum Ferhan hocamı tavsiye ederim. bu konuda yardımcı olduğu için.

 4. eşimi 3 yıl aradan sonra aldattım utanarak söylüyorum arkadaşlar. gerçekten Allah kimseyi şaşırtmasın diyorum. herkes hata yapar hatasız kul olmaz derler ve bu çok doğru. eşim aldattığımı öğrendikten sonra bir daha benimle konuşmadı boşanma davası açtı bana. kapısına güller döktüm kapısında yattım ama affetmedi beni. ufak bir araştırma yaptım internet üzerinden medyum aramaya başladım en iyi medyum hocalar diye yazdığımda Medyum Ferhan hocamı tanıdım iyi ki karşıma çıkmış diyorum. bize aşk ve bağlama büyüsü yaptı 2 hafta sonra eşimle barıştık boşanma davasından vazgeçti ve beni af etti. artık çok mutluyuz bir daha hata yapmayacağım. bu son oldu Ferhan hocamın bastığı toprağı öpmek isterim.

 5. Adem - Ensar hocam

  30 yaşında işi gücü yerinde biriyim maddi durumum iyi bir kızı seviyordum ailesinden istedim verdiler nişanlandık çok da mutluyduk düğün hazırlığı yaparken nişanlım benden ayrılmak istediğini söyledi dünya başıma yıkıldı ne yapacağımı bilmiyordum onu çok seviyor bana dönmesini istiyordum ne yaptıysam bana dönmedi internet’de Ensar hocayı buldum yorumları okudum herkes memnun bende aradım Ensar hocayı ve derdimi anlattım bana 10 gün verdi 7 gün içinde nişanlım bana geri döndü hepsi hocamın sayesinde..

 6. ayşegül-Baysal hoca

  Benim 15 yaşında bir kızım var okul hayatı çok başarılı her derste 1. veya 2. oluyordu hedefi vardı bu hedef için çok çabaladık eşimle kavgalarımız çoktu kızımı da etkiliyordu bu kavgalar. Son zamanlarda dersleri kötüye gitmeye ve arkadaşlarıyla kavga etmeye başladı.Kızımın düzelmesi ve dersleri için Baysal hocamızı buldum ve kızımın hayatı için başarısını geri kazansın istiyorum.Hocamız bana 7 gün süre verdi 4.gün sonucu almaya başladık eşimle aramdaki kavgalarda neredeyse yok denecek kadar düştü şimdi kızım eski başarısına ulaştı ve hedefine ulaşacağına inanıyorum gerçekten çok başarılısınız Baysal hocam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir