Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ana sayfa / Medyum Tavsiye / başarılı medyum kime denir

başarılı medyum kime denir

Başarılı medyum kime denir
Medyumlar ruh ile maddi dünya arasında bir köprü görevi görerek ölüler ile bağlantı kuran kişilerdir. Bu kişilerin büyü yapma özellikleri vardır. Buna istinaden yüz binlerce kişi medyumlara büyü yaptırmak için gitmektedir. Bu kişiler arasında evlilik, boşanma, bağlanma, aşk gibi çok çeşitli büyüler bulunmaktadır. Bu durumda bir medyumun başarısındaki en büyük göstergeleri büyünün etkili olup olmamasıdır.

Bir medyumun başarılı olup olmaması büyünün yapımı ve sonuç süresine bağlıdır. Örneğin bir büyünün etkisi yıllar sonra ortaya çıkabilmekte biri diğerinin ise 1 aylık Kısa bir süre içinde belirlenmektedir. Her büyünün etki süresi farklı olduğu için medyumların gerçek başarısını belirlemek için büyülerin etki sürelerine bakmak ve büyüden alınan sonucun etkili olup olmadığını incelemek gerekmektedir. Bir büyünün etkili olması medyumun olduğu kadar kişinin de başarısına bağlıdır. Örneğin bir bağlama büyüsü yaptırmak istediğinizi varsayalım.

Uzman bir medyuma danıştığınızda size yapmanız gerekenleri ayrıntılı olarak anlatılacaktır. Medyum, üzerine düşen görevi yerine getirmesine rağmen siz medyumun önerdiği uygulamaları yapmadıysanız işlem başarısız olacaktır. Bu durum da medyumun başarısını etkileyecektir. Bu nedenle bir medyumun başarısı tek bir etkene bağlı değildir. Medyumun başarısı aynı zamanda büyü yaptıran kişinin çabasına da bağlıdır.

Kişinin büyünün tutmayacağı ile ilgili herhangi bir korkuya veya tereddüde kapılmaması gerekmektedir. Kişi, tereddüt ettiğinde büyü etkisiz olacaktır. Bu anlamda karşılıklı güven önemlidir. Büyünün etki etme süresi de göz önünde bulundurulduğunda dış koşulların etkisi devreye girmektedir. Büyü yaptıran kişi işlemlere ara vermek istediğinde bir sonraki ziyaretinde aynı büyü için işlemlere tekrar başlanacaktır. Bu nedenle birçok nedene bağlı olarak medyumun başarısı değişkenlik göstermektedir.

Büyü yaptırmak isteyen kişi üzerine düşen tüm sorumlulukları yerine getirmesine rağmen büyü etkili olmuyorsa bu durumda medyumun başarısı devreye girmektedir. Büyünün etkisi için herhangi bir riske girmemeniz adına referansları olan bir medyum ile görüşmeniz önerilmektedir. Referansları olan bir medyum sizin daha sağlıklı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Bu referansa yakın dostlarınızdan ve aynı zamanda kendi tecrübelerinizden sahip olabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile İnternet ortamından da rahatlıkla ulaşabileceğiniz medyumlar, talep ettiğiniz istekler doğrultusunda sizlere yardımcı olacaklardır.

BİR YORUM

  1. Sonuç veren başarılı medyum

    Bekar oğlum mesleği gereği tahini çıktı ve o başka şehre gitmek zorunda kaldı. Kendisi büyük diye aklım onda kalmıyordu. Sonra aradan uzun bir süre geçti oğlum beni aradı orada çok korktuğunu gece yatmadan bir şeyler gördüğünü söyledi. Bende apar topar oğlumu yanıma çağırdım oğlum yanıma geldikten sonrada onu bir kaç hocanın yanına götürüp çalışma yaptırmak istedik fakat götürdüğümüz hocaların yaptığı çalışmalar yüzünden oğlum eskisinden bile kötü hale geldi. Bu sefer bende internet üzerindeki medyum hocalarına yöneldim. Sonuçta bir çok insan işlem yaptırıyor ve sonuç alıyor. Çevremdeki bir kaç insanla konuştum onların tavsiyeleri üzerine Medyum Edis hocayı aradım. Oğlumun durumunu anlattım ve etkili bir çalışma yaptırmak istediğimi söyledim. Birde Edis hocaya benim yaptıracağım çalışma önemli olduğu için benim çalışmama hemen başlamasını rica ettim. Edis hoca da daha bir çok insanın çalışması vardı ama seninkine başlarım dedi. Bu beni çok mutlu etmişti. 17 gün sonra çalışma bitti tabi ki oğlumun gördüğü şeyler de son buldu. Allah Edis hocamın yolunu hep açık etsin. Edis hocam Allah sizden razı olsun sizin gibi insan hala kaldı mı ya sadece insanları mutlu ediyorsunuz. Eli öpülesi hocasınız yemin ediyorum.
    0535 685 1315

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir