buyuyaptirma

uzaklaştırma büyüsü yaptırma

Uzaklaştırma Büyüsü Yaptırma
İnsanlar her zaman doğru seçimler yapamayabilir, yanlış kararlar verilmesi olasıdır. Bir insanla tanışırken ilerleyen dönemlerde onun hayatınızın neresinde olacağını, sizi nasıl etkileyeceğini ve nasıl bir yola sürükleyeceğini bilmeniz mümkün değildir. Bazen istemediğiniz kişiler siz farkında olmadan hayatınızda farklı konumlara gelebilir.

Bu durumları kontrol etmekte güçlük çekiyor, bir çıkar yol bulamıyorsanız çok kullanılan bir yöntem olan Uzaklaştırma büyüsünü uygulamayı düşünebilirsiniz.
Sevilmeyen, istenmeyen kişileri uzaklaştırmak için bu büyü oldukça etkili bir yoldur. Örneğin bir evlilikte kişi mutlu değil ve eşinden boşanmak istiyor ancak karşı taraf bu durumu kabullenemiyorsa Uzaklaştırma büyüsüyle eşini kendinden soğutabilir, vazgeçirebilir.

Daha çok bu sebeple kullanıldığından evden uzaklaştırma büyüsü olarak da bilinir. Ancak sadece evlilikler için düşünülmemelidir, hayatınızda istemediğiniz bir konumda olan herhangi bir kişiyi de bu büyüyle uzaklaştırmanız mümkündür. Başka bir örnek verilirse, size saplantılı derecede âşık olan ve sizin için rahatsızlık yaratan biri için de kullanılabilir. Kişinin kendi isteği doğrultusunda yapılışından hariç, çok yaygın olmamakla birlikte birbirini seven iki kişiyi ayırmak ve birbirinden uzaklaştırmak için de uygulanır.

Uzaklaştırma büyüsü bir medyumdan bağımsız olarak kişinin kendi başına da uygulayabilecek bir büyü çeşididir. Ancak konu hakkında yeterli bilgi sağlamak, nasıl uygulanacağını öğrenmek için bir medyumdan yardım alınması önemlidir.

Sonrasında büyü etkisini göstermeye başlayacak ve tesiri altına giren kişinin eşinden hızlıca uzaklaşacağı gözlemlenmeye başlanacaktır. Peşinizi bırakmayan biri için uygulamak istediğinizde ise suna kumaşı üzerine yazılacak bir tılsımı yüksek bir yerde belirli bir süre boyunca muhafaza etmek etkili olacaktır.

Uzaklaştırma, özellikle evden ayırma konusunda kullanılan birçok büyü çeşidi vardır. Papaz büyüsü de bunun için kullanılan etkili bir yöntemdir. Bozulması için ise bir medyuma başvurulması uygun bir çözüm olacaktır. Bunun dışında gün içerisinde belirli sayıda tekrarlanacak çeşitli dualar da Uzaklaştırma büyüsünün kırılmasında etkili olacaktır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı